Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Oj, te okularki masz bardzo stylowe! Ktoś, kto fotografował, bardzo ładnie uchwycił rozwiane włosy..Chciało by się rzec: "Kwiaty we włosach potargał wiatr..";)..Śliczna fotka!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to moje zdjęcie z wakacji w Irlandii. Niektórzy zapewne widzieli na fb, ale na forum nie zaszkodzi wrzucić ;)

hsaihtmahkev.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to moje zdjęcie z wakacji w Irlandii. Niektórzy zapewne widzieli na fb, ale na forum nie zaszkodzi wrzucić ;)

hsaihtmahkev.jpg

Kuba! Widziałam Cię całkiem niedawno, ale powiem szczerze, że baaardzo się zmieniłeś:)! Wydoroślałaeś, jesteś jeszcze bardziej przystojny, dojrzalszy, taki "man"...Myślę, że dużo dała ta zmiana fryzury. Jesteś tak przesympatycznym człowiekiem.. I do tego ten wygląd modela:D Nie chcę nic mowić, ale zdaje mi się, że złamiesz niejedno niewieście serce;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, że nasze forumowe mordki są śliczne: radosne i prawdziwe- a to są bezcenne opcje:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, Beatko, kochane jesteście ♥ A z tą fryzurą, to prawda. Dużo dała ta zmiana i cieszę się, że się na nią odważyłem! Kiitos za miłe słowa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przywiozłam kilka fotek z Krynicy. Trochę na nich mało morza... :D

 

Hfw46Wy.jpg

 

OIXaBoD.jpg

 

WuMCLNG.jpg

 

0HtKQ9D.jpg

 

gkfwhMg.jpg

 

R2AHg2E.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

12021792_1001626093228227_934326136_n.jpg?oh=0337953841a59a3a798d3d21a0f6ce48&oe=5605AE36

 

Idzie jesień, a Tai (i Izzy, bo zdjęcia same się nie zrobią :D ) łazi po Parku Oliwskim w Gdańsku w międzyczasie poszukiwań lokum studenckiego.

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, jak ja lubię Gdańsk! Nie tylko dlatego, że to cel moich wakacyjnych podróży, ale za ten klimat i wiele pięknych miejsc..Odwiedziłam Wasze studenckie miasto w tym roku i po raz kolejny urzekły mnie zabytki, wspaniałości z Jarmarku Dominikańskiego oraz Westerplatte (tu byłam pierwszy raz!). Tai, ja Ci mówię..Studia studiami, ale powinnaś się zgłosić na jakieś castingi! Jesteś tak piękna, zgrabna, masz cudowne włosy, słowiańskie rysy i to "coś", co moim zdaniem, dało by Ci szansę żeby się gdzieś pokazać, wystąpić, a może nawet spróbować sił w modelingu..Zdjęcie cudne! Jak zawsze romantyczna, nostalgiczna, tajemnicza, ulotna, trochę zamyślona..Bo pozować też trzeba umieć;)! Oczywiście to też zasługa fotografa i dlatego brawo dla Izziego, który wybrał świetne miejsce i uwiecznił swą modelkę w takiej baśniowej scenerii:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, teraz widać, jak pięknie oddałaś samą siebie w swoim avatarze (oczywiście w Twoim własnym, wyjątkowym stylu) - ta charakterystyczna linia ust, duże, melancholijne oczy, a wszystko tchnie jakimś spokojem i wewnętrzną pogodą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, jak ja lubię Gdańsk! Nie tylko dlatego, że to cel moich wakacyjnych podróży, ale za ten klimat i wiele pięknych miejsc..Odwiedziłam Wasze studenckie miasto w tym roku i po raz kolejny urzekły mnie zabytki, wspaniałości z Jarmarku Dominikańskiego oraz Westerplatte (tu byłam pierwszy raz!). Tai, ja Ci mówię..Studia studiami, ale powinnaś się zgłosić na jakieś castingi! Jesteś tak piękna, zgrabna, masz cudowne włosy, słowiańskie rysy i to "coś", co moim zdaniem, dało by Ci szansę żeby się gdzieś pokazać, wystąpić, a może nawet spróbować sił w modelingu..Zdjęcie cudne! Jak zawsze romantyczna, nostalgiczna, tajemnicza, ulotna, trochę zamyślona..Bo pozować też trzeba umieć;)! Oczywiście to też zasługa fotografa i dlatego brawo dla Izziego, który wybrał świetne miejsce i uwiecznił swą modelkę w takiej baśniowej scenerii:)

 

Aniu, po raz kolejny zawstydzasz mnie. :blush: Moja śmiałość, konkretnie zaś jej stopień... niski... skutecznie mnie odstrasza od podejmowania wszelkich inicjatyw dotyczących mojego wyglądu (który bądź, co bądź i tak zależy od zdjęcia , jak w niemal każdym przypadku, bo zdaje mi się mało jest ludzi, którzy są piękni prawie nieskończenie). Jedyne publiczne wystąpienia, jakie mnie interesują to te w teatrze i w tym roku zdecydowanie muszę, spróbować się odważyć na casting do naszego akademickiego teatru. Co zaś się tyczy Gdańska, to po rocznym mieszkaniu tam miałam ochotę z tego miasta uciec na drugi koniec Polski (zwłaszcza, że ja prawie wcale nie znam naszego południa) - szczególnie, że mieszkałam w niezbyt ładnej dzielnicy (same falowce, same długie, niekończące się szare ulice - czyli Przymorze, nieopodal Oliwy). Ogólnie jej nie polecam, chociaż jest świetnie skomunikowana, blisko marketów i uczelni, to jednak... przyprawia o ból głowy. Dobrze, że choć jest nadmorska i koło Parku Reagana.

 

 

Tai, teraz widać, jak pięknie oddałaś samą siebie w swoim avatarze (oczywiście w Twoim własnym, wyjątkowym stylu) - ta charakterystyczna linia ust, duże, melancholijne oczy, a wszystko tchnie jakimś spokojem i wewnętrzną pogodą.

 

Dziękuję Ci, Błażeju. Nic tak człowieka nie dopinguje, jak komplement zarówno wyglądu, jak i dzieła skromnie wypracowanego talentu artystycznego. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej szkole dzisiaj był organizowany pokaz z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Ja oraz inne moje koleżanki zdecydowałyśmy się przebrać. Oto Mulan, Pocahontas i Wilma Flinstone. :D

P.S Jakość zdjęć wykonywana burakiem w buraczanym miejscu.

 

tumblr_nv908kDepM1sk9225o1_540.jpg

tumblr_nv906dzuA61sk9225o1_540.jpg

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znowu my. Foteczka z otrzęsin. Tym razem nie ukrywałam się za wachlarzem, zupełnie nieintrowertycznie uwiesiłam się nawet na Ładzi, ale i tak koleżanka mnie zasłoniła. Przeznaczenie. Aparat nie lubi Emi.

12080183_629555443849170_5170421049849412533_o.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto i ja. Zdjęcie zrobione przez kompletnie nieznanego mi gościa na wyprzedaży księgarni, które dzisiaj znalazłam na stronie księgarni. Kilogram książek za 20zł, come on! Zaopatrzyłam się w młodych polskich autorów, trochę poezji pisanej na haju, parę książek ukraińskich (lubię styl wschodnich pisarzy) i jeden gay erotyk. Tego najbardziej jestem ciekawa :D

 

http://portliteracki.pl/galeria/ksiazki-na-kilogramy/

 

PS. nie jestem w ciąży, mój płaszcz po prostu tak ma :<< xD

NBZ3XJK.jpg

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ jestem w ciąży /.../

 

Gratuluję !!!! :)

 

Żadna tam manipulacja, nie, nie.

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

/.../ jestem w ciąży /.../

 

Gratuluję !!!! :)

 

Żadna tam manipulacja, nie, nie.

 

Brawo, Sherlocku, w nagrodę dostajesz

(albo kotem :>)

 

I tak ogólnie to było mean. :<

 

tumblr_nusoe1gwLm1upwifco1_400.gif

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę uwierzyć, że to ja... Fotka z sierpnia ;) Mam jakiś też nie swój uśmiech... Można by powiedzieć - grymas

JA.png.ceddaf3fcf4a1a2e3cb5c60ae7ebfded.png

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc tutaj na wszystkich to stwierdzam, że my wszyscy fani Nightwisha to jesteśmy bardzo Young & Beautiful. No więc to ja:

CSiu3g4UAAA9mUh.jpg

Hehhehe ja taka bardzo śmieszna i w ogóle, ale to w 100% przedstawia mnie

No więc to ja: 4KKKAcfJ.thumb.jpg.70a75231b3f21d02247442848a81ace3.jpg

Tak to ja normalnie królowa selfiaczy

A to mój goal squad: Julia po prawej, po lewej Dominika i od góry Paulina. :)

CTNzAaUWUAAAODW.thumb.jpg.1dbbdab60e7c862f9e9ca94c9653b779.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem dzisiaj zdjęcie zrobione w 2011 roku i postanowiłem się nim z Wami podzielić : )

 

12305790_1501221856841462_43881866_n.jpg?oh=248b3ef2c64f2d4f939dce1d46065014&oe=565FF3FE&__gda__=1449119472_7571483cd0a6c0ef5340ca50c99fd428

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoglądam na Twoje zdjęcie profilowe i na to zamieszczone, i stwierdzam, że brakuje Ci tylko tej czapki i marynarki! Izzy Stradlin jak malowany! Ta sama poza, gitara, włosy..Masz taki rockowy styl, który bardzo Ci pasuje! Szkoda, że nie mogę usłyszeć jak grasz..;) Taka domowa impreza z gitarą na żywo musi mieć niesamowity klimat!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje! Aż nie wiem co mam Ci teraz odpisać : D Dzień od razu staje się piękniejszy, kiedy ktoś mówi, że wyglądasz jak Izzy Stradlin : D Jeśli będę obecny na następnym zlocie( a mam nadzieję, że będę) to na pewno zabiorę ze sobą gitarę, żeby zlotowiczom umilić wspólnie spędzony czas muzyką.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.