Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

No przy takiej pogodzie cudownie się przysypia na zewnątrz :) To na czym leżysz to kocyk taki milutki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi wygląda na merynosa australijskiego. Czysta wełna! Miałam kiedyś taką pościel. Oddałam zmarźluchom, bo dla mnie była za gruba i za ciepła do spania. Ale do takiego poleżenia na trawce to w sam raz. Nic dziwnego, że sobie przysnąłeś;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto jak nasz Admin dba o porządek na forum i pozbywa się spamu i offtopu xDD

CDaup1Z.jpg

  • Like 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

You told I had a shirt with a wolf,

Serch it and find the beauty of the beast!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto jak nasz Admin dba o porządek na forum i pozbywa się spamu i offtopu xDD

CDaup1Z.jpg

You told I had a shirt with a wolf,

Serch it and find the beauty of the beast!

Pozdrawiam z podłogi. xD

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, że mu nic nie wyleciało :D Ale spamów to ja dawno nie widziałem. A i off-topów, również, aż zapomniałem co to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, że mu nic nie wyleciało :D Ale spamów to ja dawno nie widziałem. A i off-topów, również, aż zapomniałem co to :D

 

Właśnie dlatego, że są szybko wywożone na taczkach :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś już to widziałam... :D

NylriAY.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, zaorałaś :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi wygląda na merynosa australijskiego. Czysta wełna! Miałam kiedyś taką pościel. Oddałam zmarźluchom, bo dla mnie była za gruba i za ciepła do spania. Ale do takiego poleżenia na trawce to w sam raz. Nic dziwnego, że sobie przysnąłeś;)

 

Kocyk jest cieplutki i mięciutki, trochę przysneło mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian znalazł sobie wzór do naśladowania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie z dawno niewidzianym przyjacielem. W tym momencie byliśmy już trochę podchmieleni, więc nie zwracajcie uwagi na mój wygląd : )

 

11121742_1452058655091116_6219560676788125337_o.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się Izzy;). Samo życie! Ze starym, dobrym przyjacielem wypada, a nawet trzeba się napić. I to jeszcze z umundurowanym! A że się potem kiepsko wygląda to szczegół. Nie jest źle. Gorsze widziałam przypadki jeśli chodzi o wygląd po spożyciu alkoholu;). Wy wyglądacie świetnie! Najważniejsza jest przyjaźń i to, że się spotkaliście, być może po latach..Świetna, pamiątkowa fotka:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkaliśmy się po kilku miesiącach, ale w naszym przypadku to i tak dużo bo był taki czas, że widywaliśmy się niemal codziennie. Kumpel rok temu wyjechał do Irlandii, a po powrocie załapał się do wojska i mamy przez to trochę utrudniony kontakt. Samo życie, jak powiedziałaś. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie Izzy! :) Ja jak jestem podchmielony to też jestem nieurodziwy. ;) Wystarczy zobaczyć tą fotkę. :D

21dhooz.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, Marcin ! Tylko troszkę Ci fryzurka oklapła;) Nie straciłeś nic ze swojego nieodpartego uroku osobistego:). Nie widać po Was nic..Ja bym stwierdziła, że to zwyczajne selfie, wcale nie zrobione po spożyciu..Niezły kamuflaż. Tak trzymać!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwierz mi, że było ostro 3 litrowe Jelcyny na trzech, do tego dwie butelki szampana i parę piw. I trzymało mnie cztery dni. :) Te zdjęcie było robione w sylwestra jeszcze przed północą. :) Jak ten dzień sobie przypomnę to aż mnie trzęsie...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cztery dni :D A co te Jelcyny, mocne jakieś? Po takim "ekwipunku", mnie chyba wystarczyło parę godzin fizycznej pracy. Chyba, nie sprawdzałem tego, ale po jednym piwie wystarczy się trochę pomęczyć i od odpuszcza, po jakimś czasie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo tego alkoholu na "trzech luda". 37 % to chyba tak dość wysoka średnia. 3 litry szok. Nie dziwota, że tak podziałało. Widać po zdjęciu, że was wzięło :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall, nie bangla fotka: Sorry, something went wrong. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jon Snow jednak żyje! A obok siedzi "Człowiek bez twarzy" z Braavos.

 

 

Za. Dużo. Gry. O. Tron.

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.