Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Nie jest zle... Jest tragicznie.. Jak będe miała chwilkę to poszukam :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rose, tutaj liczy się to, co reprezentujesz sobą a nie jak wyglądasz na obrazku. :) Także bez obaw.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się zawsze śmieje że te potworki na zewnątrz, są kochane w środku. Tak próba pocieszania samej siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No doobra. Zaczynacie mnie przekonywać. :))

Także moge obiecać, że w najbliższym czasie się pokaże, tylko znajde coś odpowiedniego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rose, ja jestem nieurodziwy, ale i tak dodaje tu swoje zdjęcia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieprawda :)) jest dobrze :))

Dobra.. Koniec uzalania się nad sobą xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie budowa, tu są porządni ludzie :) nie ma się czego obawiać

to ja pierwszy na przełamanie stresu, zdjęcie zrobione jakieś 2 lata temu, miałem w miarę krótkie włosy :P

271843_132558220158256_6090171_o.jpg

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno się tu nie udzielała. Więc czas na powrót oto Kuolema wyglądająca gorzej niż zwykle. :) Jednak nadal mająca gdzieś swoją brzydotę przybyłam pochwalić się nowymi okularami. :P

 

[attachment=303]

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Bardzo ładne, nie tylko okulary ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłam do Polski, przefarbowałam włosy na czarno, możecie mi mówić wiedźmia. Pozdrawiam :)

IMG_20140829_092529.thumb.jpg.02de37e059039bbf72b96d8fc78bee37.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno się tu nie udzielała. Więc czas na powrót oto Kuolema wyglądająca gorzej niż zwykle. :) Jednak nadal mająca gdzieś swoją brzydotę przybyłam pochwalić się nowymi okularami. :P

To gdzie ta brzydota, co ją masz gdzieś...? Tak przyglądam się temu zdjęciu i jakoś ni cholery nie mogę jej wypatrzyć. Pewnie aparat nie uchwycił tego "gdziesia" :>

Serio, ludzie, nie wiem, co rozumiecie przez pojęcie "brzydki", ale mam wrażenie, że dla mnie to słowo znaczy co innego, niż dla niektórych z Was.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same brzydale na tym forum na dodatek niefotogeniczne brzydale- co to się porobiło na tym świecie?;)

Znów przyznam rację Emi, brzydota nie występuje w naszych opcjach:) A! moje hairki zawsze malowane na ciemno- czerń górą!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno się tu nie udzielała. Więc czas na powrót oto Kuolema wyglądająca gorzej niż zwykle. :) Jednak nadal mająca gdzieś swoją brzydotę przybyłam pochwalić się nowymi okularami. :P

To gdzie ta brzydota, co ją masz gdzieś...? Tak przyglądam się temu zdjęciu i jakoś ni cholery nie mogę jej wypatrzyć. Pewnie aparat nie uchwycił tego "gdziesia" :>

Serio, ludzie, nie wiem, co rozumiecie przez pojęcie "brzydki", ale mam wrażenie, że dla mnie to słowo znaczy co innego, niż dla niektórych z Was.

 

 

Nie no ten "gdzieś" sobie tam jest tylko się trzeba dobrze wpatrzeć. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetka dlaczego znowu w okularach (ktòre z resztą są świetne)?! Masz bardzo ciekawy typ urody, podoba mi się, taki misio ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

 

A nie lepiej tym? :D

Nie no, ja nigdy nie biorę na poważnie, "brzydkich osób". Po prostu się z tego śmieję, sama czasem używam tekstu "nie oślepnij", tylko po to, żeby było troszeczkę śmieszniej. Może to trochę egoistycznie zabrzmi, ale ja nie uważam się za brzydką i nie mówię tak o sobie. Przez to można tylko w kompleksy popaść. Borykam się z trądzikiem od 3 klasy podstawówki, miałam przez to problemy w szkole, a jako dziecko było mi przykro, bo nazywano mnie brzydką. Teraz w ogóle się tym nie przejmuję, trądzik mija i to jest najważniejsze. Kiedy jestem na Facebooku i patrzę na zdj. z opisem "Brzydal wstawia zdjęcie" "Jestem taka brzydka" itd. to mnie krew zalewa. Komentarze lecą "Jesteś śliczna" i inne, tylko rzygać tęczą. Jeśli uważasz się za taką brzydka, to po co wstawiasz tysiące zdj z podpisem brzydka, to się całkowicie mija z celem. Każdy jest piękny na swój sposób :)

HD_0000006748_17682_09.thumb.jpeg.ee282a3a84be0e93a628daf159c076b3.jpeg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

Tata i jego żelazna dyscyplina ♥ Ach, ta władza to się jednak czasem przydaje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

 

 

No wiesz co, biedne dziecko z kompleksami chcesz bić. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

 

A nie lepiej tym? :D

 

[Zdjęcie klapka]

 

 

No eeeeej, nosze takie klapki!!! Crocsy rządzą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze w tym wątku, że jest brzydki, to z tego laczka dostanie na tyłek:

 

94936583.jpg

 

Bez wyjątków!

 

A nie lepiej tym? :D

 

[Zdjęcie klapka]

 

 

 

 

No eeeeej, nosze takie klapki!!! Crocsy rządzą :D

 

Też mam crocsy w domu, ale w nich nie chodzę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec offtopa!

 

Wrzucamy tutaj fotki a nie dyskutujemy o laczkach!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.