Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Severus Snape! A tak serio to muszę przyznać, że bardzo szybko Ci rosną te włosy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, ależ ja absolutnie tego źle nie odebrałem :D

 

Adrian, ja to bym chciał żeby rosły jeszcze szybciej. Wiesz, widzisz siebie codziennie w lustrze i masz wrażenie, że nic nie rosną :c

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo, ile ty masz lat?? :D Wygladasz jak mój kumpel, który jest w gim.

 

Szkoda, że mi włosy nie rosną tak szybko :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, ja to bym chciał żeby rosły jeszcze szybciej. Wiesz, widzisz siebie codziennie w lustrze i masz wrażenie, że nic nie rosną :c

 

True story bro... :(

Mam to samo. Ale odkąd zafarbowałam, to po odrostach widzę ile urosły xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave, 18 czerwca kończę 18 lat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian' date=' ja to bym chciał żeby rosły jeszcze szybciej. Wiesz, widzisz siebie codziennie w lustrze i masz wrażenie, że nic nie rosną :c [/quote']

To jest jak z czasem. Jeśli o nim myślisz i wpatrujesz się w zegarek - mija bardzo wolno. Jeśli o nim zapomnisz - w ogóle go nie odczujesz. :) Zapomnij o tym, że zapuszczasz włosy a za kilka miesięcy wstaniesz i powiesz: o, jakie długie! :D

 

Nie. Tak się nie da. Będą Ci wchodzić w oczy, w talerz, do kubka, wszędzie. Zapomnisz o zapuszczaniu dopiero, gdy będziesz mógł je spiąć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie, nawet wtedy nie zapomni :happy: Ja tam cały czas się na moje drę, by rosły szybciej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sie poddałem i scinam. Nie mialem sil do nich xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faceci zapuszczający włosy... I marudzący, że rosną za wolno... Dlaczego u nas w szkole nie ma takiego zjawiska? Czemu praktycznie wszyscy ścinają się na krótko? Nie rozumiem ludzi ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - bo krótkie są wygodne! i sexi ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sexi ♥

 

Nie uważam tak :)

Nie wiem, może mi się kiedyś zmieni gust, ale na razie mówię stanowcze 'raczej nie" krótkim włosom :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - to zdjęcie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że zgadzam się ze swoją opinią (jakby to głupio nie brzmiało xD )

Rzecz gustu. Najlepsze jest to, że obie mamy rację xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzecz gustu. Najlepsze jest to, że obie mamy rację xD

 

Każdy lubi co innego :) Może za parę lat mi się zmieni. Albo poznam tak fajnego faceta, że długość włosów nie będzie grała żadnej roli... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo - na tym zdjęciu wyszedłeś całkiem... grzecznie. Nie ogarniam (bo za mało tu jestem ostatnio), pozbyłeś się kolczyków czy po prostu ich nie widać na zdjęciu...? Ale ładnie. :>

 

Emi, pokażę Ci jednego gościa z mojej klasy, spodoba Ci się. Sami, znasz Piotrka, prawda? (To ten od "Russia burns"; perkusista). Spodoba się Emi, nie? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, znasz Piotrka, prawda? (To ten od "Russia burns"; perkusista). Spodoba się Emi, nie? xD

 

Jeśli to ten, o którym myślę, to on ma dziewczynę. Ale ogólnie dobry wiking... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, nie wiem, czy ma. Ale jest mega nieogarem i spodoba się Emi. :>

 

(Jeszcze trochę offtopu i będę zmuszona dodać jakieś swoje zdjęcie, żeby go ukryć xD)... Także ten... wszyscy jesteście ślicznie i wgl. Nie psujmy wartości estetycznej tego tematu. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo poznam tak fajnego faceta' date=' że długość włosów nie będzie grała żadnej roli... [/quote']

Zawsze możesz wpłynąć na to, żeby zapuścił włosy... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja wolę jak facet ma krótsze włosy? ; d

 

Proszę mi nie zabijać mojej żony Seppo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję założyć wątek: "Wzdychamy sami do siebie". ;)

 

 

Żart! :huh:

 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo - na tym zdjęciu wyszedłeś całkiem... grzecznie. Nie ogarniam (bo za mało tu jestem ostatnio), pozbyłeś się kolczyków czy po prostu ich nie widać na zdjęciu...? Ale ładnie. :>

 

Tak, kolca pod wargą nie ma, bo w moim mniemaniu był (a raczej były, bo miałem już dwa razy robionego labreta) po prostu krzywo. 18 czerwca robię sobie prezent na urodzinki i idę do piercera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie utwierdzam się w przekonaniu, że dużo lepiej Ci bez kolczyków. :) Ale mi się w ogóle kolczyki poza uszami nie podobają, także może jestem niezbyt dobrym miernikiem w tej kwestii. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super fotka Cameloth:) Napisz coś o tym zwierzaczku obok Ciebie na focie- jestem ciekawa?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to koń mojego kuzyna. Uratowany przez fundację na rzecz koni, które miały trafić na rzeź do Włoch. Ten akurat był koniem wyścigowym. Oczywiście stał się zbyt stary by mógł dalej równać się z młodszymi więc właściciele chcieli go sprzedać na ubój. Fundacja (którą prowadzi koleżanka kuzyna) skupuje takie zwierzęta i organizuje im życie na starość. Ten ogier nazywa się Jolie "Jumper". Szybko się do mnie przyzwyczaił. Widziałem go przez 1,5 tygodnia będąc na wakacjach nad morzem (wróciłem w niedzielę). Na prawdę świetny zwierzak. Kuzyn ma jeszcze klacz, 2 kucyki i świnkę wietnamską (wszystko z fundacji ratującej zwierzęta przed ubojem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że na koniem stoi dłuższa historia :) Kuzyn ma coś w rodzaju małej stadniny czy tylko małe gospodarstwo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.