Jump to content
beatag60

Tatuaże i inne ozdóbki

Recommended Posts

Jak Wam się podoba projekt mojego tatuażu? Właśnie tak go widzę, zamierzam zrobić pod obojczykiem, ale nie tuż pod ;)

16443269_1268552913198104_2007094809_n.png?oh=b95024bbaf2075f39a69bb1cbd35344f&oe=5897EA92

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie podoba mi się czcionka :/

A mi właśnie tak :D bo nie chciałam takiej typowo nightwishowej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo... a ja się nie pochwaliłam jeszcze tutaj moim najnowszym tatuażem, który zrobiłam na początku listopada :D więc zrobię to teraz.

Ale najpierw @"LucidDreamer" - weź pod uwagę to, jak duży ma być ten napis, bo niektóre czcionki mogą wyglądać słabo, gdy są za małe ;) No i koniecznie wybierz dobry, sprawdzony salon, bo nawet napis można zepsuć:D trzymam kciuki i czekam na efekty ;)

A teraz mój kot:

bs5AeUf.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale najpierw @"LucidDreamer" - weź pod uwagę to, jak duży ma być ten napis, bo niektóre czcionki mogą wyglądać słabo, gdy są za małe ;) No i koniecznie wybierz dobry, sprawdzony salon, bo nawet napis można zepsuć:D trzymam kciuki i czekam na efekty ;)

bs5AeUf.jpg

 

Evi prawdopodobnie pójdę zrobić tatuaż tam, gdzie moja koleżanka :) Ona również robiła napis, niewielki na przedramieniu i mówiła, że tatuażysta bardzo profesjonalnie do tego podszedł, pokazywał jej różne czcionki, pomagał dobrać odpowiednią, itp ;) To tylko taki wzór, który chcę pokazać w salonie, jeśli czcionka będzie źle wyglądać w pomniejszeniu to wierzę, że pomogą mi dobrać inną, odpowiednią ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, ten tatuaż to arcydzieło :) Widziałam go na fb. Świetnie wykonany, Twój autorski pomysł? Bo jak tak to masz dobrego tatuażystę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapłaciłam 600 zł, zrobiony na jednej sesji (chociaż powinna być co najmniej 1,5...) w ciągu 9 godzin. Pomysł nie do końca mój, znalazłam coś podobnego kiedyś na pintereście, ale moja artystka, Kasia, przerobiła to po swojemu. Oryginał wyglądał tak: f1488f1ac45b354a2dd8fed92bb79271.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo teoretycznie powinno to być 1,5 sesji i kosztowałoby wtedy 900zł, ale żeby Kasia zrobiła mi tatuaż jechałam ponad 600 km do niej... więc dałyśmy radę na raz :D chociaż po 7 godzinach ręka zaczęła już mocno boleć... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A obstawiałam, że robiłaś go w swoich okolicach, to pomyliłam się :D Nie dziwię się, że bolała ale warto było

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przerwą na zjedzenie obiadu i kilkoma krótszymi, na papierosa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że dawny temat ale Evi ta koleżanka od tatuażu z kotem ma może fanpage na FB albo instagramie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój wątek! Przyznam, że do tatuażu podchodziłam kilka lat. Cały czas myślałam op symbolu nieskończoności (podwójny, czarny), ale w ostatnich miesiącach stwierdziłam, że skoro tak kocham podróże to czemu by nie róża wiatrów? Od połowy marca jestem jej dumną posiadaczką, na pewno chcę jeszcze mandalę na moim komarzym bicku;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze si tu nie chwaliłam swoimi tatuażami, niektórzy może widzieli na instagramie ;;)

 

QhkScJQ.jpg

 

uU6Z1gd.jpg

 

Księżyc i gwiazdki najprawdopodobniej będę poprawiać, bo od października się trochę sprał i mógłby być trochę dokładniej wykonany. Reszta to dość nowe nabytki - flaming i cytat robione 2 tygodnie temu, a wilk tydzień temu. I póki co odechciało mi się tatuaży, bo wykonanie wilka bolało potwornie :P

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wilk śliczny ♥ i fajnie się komponuje z napisem i księżycem ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł znakomity, jednak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Wygląda to po prostu amatorsko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woooow, Ala  :D! Nie wiedziałam, że masz takie piękne tatuaże! Z tego co piszesz, przetrwałaś niezły tatuażowy maraton. Gratuluję! Moje tatuaże powstają średnio raz na dwa-trzy-cztery lata i zawsze strasznie się męczę. Nie z powodu bólu, tylko z powodu kilkugodzinnego unieruchomienia (sic :P, ostatnia sesja trwała ponad 5 godzin). Wilk jest świetny, taki trochę bajkowy, kolorowy, inny. Flaming też jest uroczy! Mój wilk według grafiki Chiary Bautisty ma już ponad dwa lata. Chyba wcześniej go tu wstawiałam  :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.