Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Poznajecie?:)

1800292_259882514188843_248674413_n.jpg

 

Piękna Floor. Ale nie wygląda tu zjawiskowo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna Floor. Ale nie wygląda tu zjawiskowo. :)

 

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale jestem zdania, że Floor w ogóle nie jest piękna i pewnie świetnie zdaje sobie z tego sprawę dlatego pozwala robić sobie takie zdjęcia... bo już dawno zaakceptowała swoją "unikatowość" i traktuje ją jako dopust boży, nie bierze samej siebie zbyt serio oraz nie przejmuje się zanadto. Dba o siebie tak, jak potrafi i myśli sobie: "No i styka! Robię, co mogę i jest ok". Nigdy nie nazwę jej piękną wizualnie (powiedzmy, że w moim typie nie jest ;)), chyba, że mówimy o sposobie bycia, mówienia, specyficznym charakterku... tu budzi moją sympatię, tu mnie ma i w tym względzie jest stokroć piękniejsza od Anette, której "sympatyczność" zawsze kojarzyła się bardziej z cukierkową dwulicowością, niż prostodusznością pani Jansen.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poznajecie?:)

1800292_259882514188843_248674413_n.jpg

 

Mogłaby wyjąć tę oponę z nosa i wstawić tam najzwyklejszego kolczyka... Przynajmniej zafundować sobie zwykłe kółko - bez tej bili na końcu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się tam Floor bardzo podoba jest piękną kobietą. Tylko te zdjęcie mnie przeraża i nie przeszkadza mi ten kolczyk jest piękną gotycką damą jak Tarja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajdźcie Tuomasa :D

 

1782047_261476667362761_1454935241_n.jpg

 

Staaaare! Znam od dawna. Powiedz raczej: znajdź śmiesznego kujonka w koszuli w kratę i potężnych okularach. :happy: Tuonerd mode: on. Jak to się ludzi potrafią zmienić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gundulf approves :)

gandalf+faja.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1017569_636106499795475_1402303199_n.jpg

 

1891034_636127829793342_2070778909_n.jpg

 

923159_695954500447294_380534912_n.jpg

 

1723636_695954517113959_2132745390_n.jpg

 

Dalej twierdzicie, że Floor jest brzydka? Ona jest piękna zupełnie mój number two po Tarji. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i dla ciebie jest ładna, gusta są różne, ale dla mnie zawsze pozostanie Helgą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełnie się z tym zgadzam. No i szczerze mówiąc to zdjęcia wstawione przez Aresa, utwierdziły mnie w tym przekonaniu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadanie dlaczego tak twierdzicie, że jest wysoka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tak samo jak Milla. Może Floor jest sympatyczna i tak dalej, ale dla mnie nigdy nie będzie ładna. Chociaż tu wyszła całkiem dobrze, jak na nią.

 

 

 

Wysokość nie gra tu kluczowej roli, ale nie przeczę dodaje jej "potężności". Mi tu głównie chodzi o twarz i posturę. Anyway, nie wygląd się liczy robaczki, skończy w końcu ten temat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, kiedyś twierdziłam, że Tarja jest brzydka, co nie przeszkadzało mi w uwielbianiu jej głosu : )

Floor jest całkiem ok, lubię jej piegi i lepiej niech ich niczym nie maskuje. Czekam na następny album NW, wtedy powiem czy daje radę czy nie. A jeśli chodzi o urodę, to jest przeciętna, tylko strasznie wielka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ocenimy to w oparciu o klasyczne znaczenie piękna to Floor się niestety do pięknych nie zalicza. Choć gusta, gustami - Aresowi może się podobać. Ja sama uważam, że nie jest urodziwa. Nie chodzi nawet o jej wzrost, raczej o budowę. Floor ma za szerokie ramiona, za mocne uda, niezbyt wyciętą talię i przeciętny biust. Jeżeli chodzi o twarz; jest niesymetryczna. Wąskie usta, za duży podbródek, spiczasty nos, małe oczy, brwi wyregulowane ostro, co powoduje, że wygląda nieco zbyt drapieżnie. Całości nie poprawia kolczyk w nosie i dość cienkie włosy, a piegi nie pasują niestety do jej wizerunku. Nie wygląd się liczy, mimo to. Lubię jej charakter, sposób bycia, mówienia. Wydaje się szczera i prostoduszna i pewnie tym ujmie mężczyznę bardziej, niż urodą, która jest dosyć specyficzna i wielu raczej nie przypadnie do gustu.

Na powyższych zdjęciach wyszła przeciętnie; tak, jak wygląda i już.

Anette też zresztą mi nie podchodziła (pomijając sposób bycia, który drażnił mnie najbardziej); zadarty nosek, skłonności do nadwagi, zimne oczy. Kojarzyła mi się czasem ze świnką. Dużą i różową.

Mnie "podobała" się Tarja. Miała to coś. Taką klasyczną urodę, która w jakiś sposób dodawała jej uroku. Mój gust stawia na Tarję! :D

Wystarczy spojrzeć na pierwsze, lepsze zdjęcie:

 

tarja-turunen3191.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.