Jump to content
beatag60

Ciekawostki

Recommended Posts

Wśród fanów NW powszechnie znany jest adres do pana T.,chociaż jest podawany raczej poczt pantoflową. Adres Nette... Well.... Dałoby się go skądś wziąć, ale w sumie po co. To jest do zrobienia, ale serio, po co.

W ogóle co to za strona szpiegowska? xD

 

Wbiłam 'Tarja Turunen address" w tą szpiegowską stronę. http://www.fanmail.biz/114989.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie są ich prywatne adresy, tylko do wytwórni albo pośredników pomiędzy fanami a zespołem. :)

Wątpię by pan T. kiedykolwiek odpisał komuś na list, bo pewnie dostaje ich setki, tysiące (...o ile je dostaje :D). Zawsze bezpieczniej przekazywać przez wytwórnię, management, znajomych zespołu, którzy są bardziej dostępni albo... osobiście. ;)

 

Dla łowców autografów - tutaj jest opisane jak zdobyć autograf Xandrii:

http://xandria.de/2014/?page_id=90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jesteśmy przy poczcie to polecam coś takiego jak postcrossing (http://www.postcrossing.com/). Nie wiem, czy ktoś już tu o tym wspominał, fajna sprawa :)

 

Znam i cały czas tam siedzę :) ok 20 pocztówek wysłanych i 20 otrzymanych ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam trochę mniej - 13. Z kilkoma osobami (z Finlandii) wymieniłam się przez "direct swaps", z czego z dwiema kartkami i słodyczami :D Ale na razie przystopowałam, bo bym zbankrutowała :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś wrzucił na Facebooka. Jest to tak genialna animacja, że się z Wami dzielę. :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie cudo! Animacja, lalki, muzyka, pomysł... Super ♥ Uwielbiam stop motion ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam ten film już kilka razy, nie przestaję go uwielbiać. ♥ Z podobnych polecam: Zero, Millhaven (polski, ale świetny, Emi, na pewno Ci się spodoba), The Lost Thing, Vincent (Burtona ♥, jego grafika jakoś bardzo mi przywodzi na myśl rysunki Tai), no i oczywiście Katedra Bagińskiego - wszystkie znajdziecie na YT. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham "Katedrę" ♥ A tę resztę sobie zobaczę, dzięki :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś Dzień Jeża. Sami uściskaj ode mnie swojego jeża :) Lubię te zwierzątka, szkoda, że nie mam żadnego w ogródku. Może nie ma ich ze względu na psy, które atakują wszystko, no bo chyba koty nie stanowią zagrożenia dla jeży?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja babcia ma koty, które dzielą się mlekiem z jeżami, także koty jak najbardziej nie przeszkadzają. Chociaż trochę też zależy od charakteru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam filmiki o Borderline Personality Disorder. Fajne, ciekawe. Może ktoś jeszcze lubi/potrzebuje czegoś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zJi6jojJlp4l.png

 

O, wspaniale... nie przepadam za tym filmowym wcieleniem Galadrieli... irytuje mnie. :huh: Cóż... Robiłam quiz dwa razy i za każdym tak wychodziło, więc chyba muszę to jakoś znieść.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już kiedyś robiłam ten quiz. Tym razem znowu wyszło mi to samo, i to dwukrotnie, bo wczoraj i dzisiaj, więc może coś w tym jest... :D

IjQ-RCYTmUnl.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zawsze, czy to w quizie o Hobbicie czy o Lotrze, to zawsze Gandalf zawsze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że te testy to tylko zabawa, ale... pospamuję dalej!

 

http://www.zimbio.com/quiz/g_qcJabINa9/Harry+Potter+Character

 

Ta sama strona, ale quiz tyczy Harry'ego Pottera; nie wiem, czy był, czy też nie, bo nie mogę się przedrzeć przez te wszystkie strony!

 

Jestem:

 

ojw1KliHXP3l.jpg

 

Jedna inna odpowiedź i jestem Hermioną (sprawdzałam, robiąc quiz dwa razy, bo przy jednym pytaniu zastanawiałam się nad dwoma odpowiedziami).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tajka, Ty wiesz, ile ja wczoraj tego narobiłam? Zjadacz czasu okropny, tak wkręca, że nie wiem... Już kiedyś były w tym temacie takie quizy, strona się zwała epicstream, jakiś czas temu jej szukałam, i owszem, istniała nadal, ale już bez quizów... Wygląda, jakby je przenieśli na to całe zimbio, bo są bardzo, bardzo podobne :D

No, w każdym razie, wczoraj wyszło mi m.in., że:

- "moje" disneyowskie królestwo to Arendelle

- jestem Jackiem Skellingtonem

- "narratorem" mojego życia powinien być Johnny Depp (jeeeej! ^.^)

- mój ulubiony kolor to fioletowy (zgadli, skubani... bo chyba najbardziej lubię fioletowy, czarny, biały i niebieski, i jeszcze rudy w przypadku włosów, uwielbiam rudość :D)

- jestem Smerfem Ciamajdą

...I tak dalej, i tak dalej. Durna zabawa, a oderwać się trudno :D Przed chwilą zrobiłam ten:

http://www.zimbio.com/quiz/f-_hTOymKPS/Famous+Author+Write+Story+Life

I wyszło mi:

9IFU-qSSnrFl.jpg

:-D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.