Jump to content
Scavenger

Dziennik Snów

Recommended Posts

Guest Simo

Uwierzcie mi, że miałam gorszy sen xD A śnił mi się ... Szymek xD

 

O matko i córko, że niby ja? Gadaj, co robiłem, bo aż się boję xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli nie tylko mi śnią się osoby z forum xd. Śniło mi się, że byłam na zlocie w Krakowie i wrzuciliście mnie do Wisły i sobie poszliście i utonęłam :(.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się śniła Tarja, że budzę się rano i patrze w dużym pokoju siedzi pije kawę i pisze piosenki do CITD Tarja ja zrobiłem wielkie oczy a ona swym uroczym uśmiechem pyta się "Nie złościsz się, że trochę porządziłam u ciebie i zrobiłam sobie kawę?" a ja zacząłem się jąkać "N-N-N-nie skąd" pobiegłem zrobić jej więcej kawy i śniadanie jakieś bo królowa pewnie nic nie jadła to zrobiłem jej moją słynną w rodzinie jajecznice a ona po śniadaniu"Nigdzie lepiej nie zjadłam jak tu u ciebie" i znowu ten jej uroczy uśmiech potem spędziliśmy cały dzień w Dobrym Mieście oprowadzałem ją po DM a ona na wieczór powiedziała" Musze już jechać" a ja taki smutny się zrobiłem, głowę miałem w dół spuszczoną a ona wziewa rękę i na mój policzek i dała całusa właśnie w policzek i powiedziała"To najcudowniejszy dzień w jej życiu i śniadanie było boskie" i się obudziłem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu ja :<

 

Śnił mi się forumowy ślub. Nie powiem kto się żenił, ale nie martw się Scav, to nie my :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall - nie tylko, znam co najmniej kilka osób, które mają to samo. ja za to pamiętam za każdym razem. Pamiętam nawet swoje sny z czasów, gdy byłam duużo młodsza, np. gdy miałam 7 lat. wtedy zaczęłam się fascynować tym co mi się śni i opowiadałam mamie o swoich snach. I chyba dlatego, że o nich opowiadałam dużo więcej z nich pamiętam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I chyba dlatego, że o nich opowiadałam dużo więcej z nich pamiętam ;)

 

Tak to prawda, bo takie zapisywanie/opowiadanie snów sprzyja zapamiętywaniu ich treści i ponoć jest pierwszym krokiem do świadomego śnienia :)

 

Ja lubię dziwne, randomalne sny, nad którymi nie mam kontroli. Tylko, że...chciałabym je pamiętać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nightfall

" ponoć jest pierwszym krokiem do świadomego śnienia"

 

Zgadza się ^^

Czytałam kiedyś książkę o snach. Była okropnie nudna, ale dążyłam do świadomego snu. Niestety szybko zrezygnowałam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam w sumie kilka moich snów, w tym tylko 3 z ostatniego okresu.

 

Ale jeden z SP zapamiętałam w miarę dobrze.

(w pamiętniku go fajnie zapisałam, ale pamiętnik na chwilę obecną jest po drugiej stronie Krakowa).

 

Zanim opowiem - znacie może musical "Taniec Wampirów"? Mam na myśli wersję z TM Roma w Warszawie (obstawę chociaż?)

 

Yay, to zaczynam dążyć do świadomych snów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio nie pamiętam moich snów. Kiedyś miałam lepszą pamięć ;) mogłam nawet je częściowo kontrolować (chociaż to duży wysiłek i po pewnym czasie traciłam kontrolę nad snem nawet jeśli dalej wiedziałam, że to tylko sen). I mogłam latać we śnie- to było super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się dzisiaj śniło coś fajnego :)

Nieczęsto pamietam swoje sny, ale kiedy już pamietam, to podobają mi się :)

 

Byłam z Tuo w studiu filmowym i układaliśmy scenografię do jakiegoś filmu. I ktoś nam ciągle coś przestawiał, a myśmy to zmieniali z powrotem i jedynym uzasadnieniem było "poeta ma wizję!, więc twój argument jest inwalidą" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja nie nawidzę budzić się w środku nocy, nie mogąc powstrzymać płaczu.

Śmierć bliskiej osoby to jest chyba najgorsza rzecz jaka może nam się przydarzyć ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śniło mi się dzisiaj nad ranem, że moi rodzice wynajęli mój pokój jakiemuś okropnie nadzianemu chłopakowi, ktory chciał odpocząć od miasta i rodziny. Kiedy wróciłam po studiach do domu musiałam spać na kanapie, a on (cholernie przystojny :D ) zaproponował, żebyśmy dzielili pokój razem. :sleepy: Podejrzane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śniły mi się dzisiaj jakieś jaskinie i wielki potwór człekopodobny rozwalający góry. I jeszcze jakiś gigantyczny pomnik i... o matko, już dokładnie nie pamiętam, ale to był piękny sen. ♥ Był tam też taki wielki biały krąg, a w nim już nie tak wielcy biali ludzie (w sensie ubrani na biało) i zaczęli się kłócić kto jest odważniejszy i wtedy ich przywódca (?) zmienił się w tą gigantyczną małpę, wszyscy pouciekali i została tylko dwójka, która zaczęła walczyć ze sobą. ;_; Wtedy ten potwór pobiegł w stronę gór i rozwalił je dobierając się do jaskiń. Potem próbował kogoś dogonić (mnie ;_; ) i zjeść. Wcześniej też Ci biali ludzie łazili po polach kamiennymi drogami za swoim przywódcą i jego żoną. ;_; Trochę chaotyczne to było. Szczególnie, że dziwnie czas płynął, wszystkie wydarzenia się na siebie nakładały i przenikały nieoczekiwanie zmieniając.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się ze dwa tygodniu śniliście Wy. ♥ Był jakiś zlot, czy coś. I była na pewno moja córeńka, Sami, Adi, chyba Szymek, Emi i Invi, ale już nie pamiętam. A to był taki cudny sen.. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie ostatnio męczą okropne sny :/ Potrafię się budzić w środku nocy i leżeć tak do samego rana, okroooooopne !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ostatnio śniły koleżanki z klasy...

Nie.. nie jakieś erotyzmy, tak jakoś ;P O ile dobrze pamiętam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się śniło, że zabiłam kilka osób ( jakieś dziewczyny) z zimną krwią tzn nie miałam z tego powodu wyrzutów sumienia, potem goniła mnie policja po jakimś nieznanym mi mieście. i jakiś facet wyskoczył na mnie z kosą i chciał żebym oddała mu rzymski czołg- powiedziałam, że policja go ma i się obudziłam.

ostatnio mam jakieś dziwne sny chociaż nie oglądam żadnych horrorów czy kryminałów. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się fragment z facetem z kosą i rzymskim czołgiem. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się fragment z facetem z kosą i rzymskim czołgiem. ♥

 

teraz mnie to nawet śmieszy, ale jak mi się to śniło to nie było mi do śmiechu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się ostatnio śniły tornada. Tak dużo, jedno za drugim... I, że mnie do niewoli sprzedali na jakimś rynku. I te dwa sny były zapętlone, ze 3 razy się powtarzały, tylko szczegóły były inne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ostatnio śni to, że się zbieram na wesele kumpla. I wiecie co? Za każdym razem to jest ten sam sen, tylko inną sukienkę przymierzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigdy nie śniły mi się tornada ani sprzedawanie do niewoli ani żadne wesele- a przynajmniej nie przypominam sobie żeby mi się coś takiego śniło.

często śni mi się, że wybieram się w podróż lub do szkoły i się wybrać nie mogę i jestem spóźniona- masakra, zawsze jestem zmęczona po takich snach. aż się boję co mi się dziś przyśni ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie sie obudzilam i mialam fajny sen :)

Bylam z Tuo i Littlefingerem z Gry o Tron (kto ogladal, ten zna goscia :)) i wyladowalismy w swiecie przyszlosci, cos w stylu Orwellowskiego swiata z '1984'. Wlezlismy tam przez damska lazienke w centrum handlowym, z ktorej bylo przejscie do tunelu czasoprzestrzennego. I poszlismy pozwiedzac. W wielkiej hali byl koncert Perfectu, tyle pamietam... xD Oczywiscie ochrona/policja od razu nas chciala zgarnac, bo odstawalismy od reszty, nie wygladalismy jak wszyscy inni. I zaczeli nas gonic, wiec trzeba bylo zwiewac z powrotem do damskiej, zeby dostac sie do tunelu czasoprzestrzennego...

 

Taa, co to mowi o mnie? Ze jestem fanatycznym fanem NW, ktory naogladal sie Gry o Tron i Doctora Who.... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.