Jump to content
PaulaEija

TFU!rczość* Pauli

Recommended Posts

Haha, przypomniał mi się mój Pierwszy W Życiu Biały Wiersz, popełniony jeszcze w pierwszej klasie gimnazjum na biologii XD Mamie udało się mnie namówić, żebym jej go pokazała. Powiedziała, że ją "zadziwiam" i jej "imponuję", a ja i tak to pisadło wywaliłam, bo mam niskie mniemanie o swojej tffórczości ._. Jestem jak najbardziej za taką formą uczestniczenia w lekcji. Ładne to jest, siostrzeniczko moja ♥ Podobają mi się "odłamki krwi".


Mam wrażenie, że moja wypowiedź jest nieskładna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, jestem pełna podziwu dla Twojej twórczości. Bardzo podoba mi się Twój wiersz "Talking with winter". Ja bym nie potrafiła tak napisać po angielsku wiersza i to jeszcze rymującego się. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U szalony tekścik :)

Fajne, ciekawe. Szkoda, że tak mało.

Ale jakie to ironiczne i odważne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette jest naprawdę OK. Poznałam ją od razu - a włosy i oczy wyszły ci po prostu super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim. ♥ Jesteście wspaniali. ♥ ♥ ♥

 

Trochę się tu nie udzielałam... Czas to przerwać. Póki co, może coś, co już było dużo razy sprawdzane, i chyba nawet nie ma za dużo błędów, chociaż pisałam to po nocach. Trzon mojego portfolio biograficznego o Witkacym - tj. ta jego część, która jest w jednym pliku. Tych pojedynczych dodatków raczej nie warto dodawać, tam są same zdjęcia i skopiowane artykuły, może strona A4 mojego tekstu pisanego w nocy na paręnaście godzin przed oddaniem, który jest całkowicie niespójny, więc nie będę Was nim męczyć.

To jest taka jakby biografia z odniesieniem do współczesności, więc pewnie jest nudna, ale że (jak to ja) byłam dość zgryźliwa, kiedy ją pisałam, można w zasadzie uznać, że ma trochę pazura... Chociaż powiem, że gdybym poświęciła jej więcej czasu, to byłabym bardziej zadowolona.

Sama praca powstała jako praca zaliczeniowa na historię XIX w. (Tak tylko przypomnę tę logikę, jestem w drugiej klasie LO, a nie na studiach, i z normalnej historii mam dwie, z dwoma nauczycielami, którzy chyba rywalizują ze sobą na dziwniejsze pomysły... Ale i tak jest fajnie). No dobra, nie przeciągam już. Oto i ona:

Witkacy.docx

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, Paula! I Ty to tak wszystko sama!? Rewelacja! U mnie masz z historii "szóstkę z plusem";). Bardzo wyczerpująca, obszerna praca. Dobrze się to czyta i wcale nie wieje nudą. Tyle tu faktów, ciekawych zagadnień i informacji. To pięknie opowiedziane, ubrane w przypisy i niezwykle lekko napisane opowiadanie. Witkacy to specyficzny, powiedziałabym nawet, że kontrowersyjny twórca i zna go chyba całe pokolenie. Ale muszę powiedzieć, że nie wiedziałam o takim jego życiu i nie znałam wielu aspektów jego twórczości. A tu proszę! Z pomocą przychodzi TFU!rczość* Pauli:)! To powinno być gdzieś opublikowane, bo to naprawdę świetnie opracowany tekst...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo, Anulko. ♥ Aż dziw bierze, że chciało Ci się to przeczytać, długie to, jak - powiedziałby Witkacy - chaliera. ;) Ciągle nie wiem, co za to dostałam, bo nie było mnie w szkole, kiedy było oddawane; mam mój egzemplarz z powrotem, bo przyjaciółka mi go wzięła, ale nic więcej nie wiem. :(

Ale naprawdę dzięki, jesteś super. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo, Anulko. ♥ Aż dziw bierze, że chciało Ci się to przeczytać, długie to, jak - powiedziałby Witkacy - chaliera. ;) Ciągle nie wiem, co za to dostałam, bo nie było mnie w szkole, kiedy było oddawane; mam mój egzemplarz z powrotem, bo przyjaciółka mi go wzięła, ale nic więcej nie wiem. :(

Ale naprawdę dzięki, jesteś super. ♥

 

Powiem Ci szczerze, że przeczytałam to dość szybko i z wielkim zaciekawieniem! Jeszcze wątpisz w tą szóstkę? Dla mnie to "6" absolutnie. Amen:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpię, bo wiem, że to było rozpisane na 4 oceny i dwie z nich to 5+, jedna chyba 6 i jedna nie wiem. Ale co tam. I tak będę mieć pięć na koniec, więc luz. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerażająco kiepskie rysunki. Wstyd takie coś umieszczać. Straszna technika i fatalne pomysły na szkic.

MA-SAK-RA :D

 

No dobra. Nawet spko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pauluś, a czemu to się nie otwiera? :

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosa założyła instagrama, piekło właśnie zamarzło, Szatan idzie ślizgać się na łyżwach :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, to już kilka dni zbieram się, żeby to wstawić, ale ciągle nie jestem zadowolona z efektu, bo wyszło jakoś patelniowo i nudno, chociaż idea była szczytna i chciałam nawet ukazać różnorodność gatunkową osobników z dziedziczeniem... xD No ale cóż. Mówi się trudno i płynie się dalej. Następne drzewo będzie ładniejsze.

wp_20150711_17_13_50_pro.thumb.jpg.146c6deef23163a5a5663cf9d2253fc1.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Emi jest debilem, patrzy od góry i zastanawia się, czemu nie widać pramatek i w ogóle dlaczego to jest tak jakoś nie po kolei XD Noale, już ogarniam. A idea faktycznie wspaniała, Pauluś ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też tak właśnie spojrzałam. xD Yay, jestem tu! Jak fajnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tu też jestem ,Paula fajne ci to drzewo genealogiczne wyszło

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i jest :) Ale to drzewo skomplikowane. "To drzewo, musiały ujrzeć moje oczy " :D

Paula, mam pewien ciekawy pomysł, ale to na pw, albo na czacie (o ile nie zajmiemy się pierdołami jak zwykle :D)

Motyw drzewa jest bardzo spoko, choć ja bym to zrobił inaczej. Ale to ja, więc cicho-sza :) Bo im dłużej się temu przyglądam tym bardziej mi to pasuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.