Jump to content
PaulaEija

TFU!rczość* Pauli

Recommended Posts

Ładnie, jest podobna do siebie (nie jak mój pseudoVoltaire, którego stroju cały czas nie dokończyłam i leży tam... znaczy, on jest trochę do siebie podobny - bardziej w każdym razie, niż do Johnnego, chociaż mama twierdzi, że wygląda jak Johnny - ale nie tak, jak Twoja Jonsu. Twoją Jonsu idzie z łatwością poznać, a to już coś :) ) Fakt, oczy takie trochę niepasujące, ale generalnie... Wiesz, ja to farbami nie potrafię malować wcale a wcale, więc tym bardziej mi się to podoba :D Ma fajną dłoń. Rysowanie dłoni jest zUe. A Ci się udało. :happy: I śliczne usta... I włosy... Moja wypowiedź jest nieskładna... :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się pytam, czy wszyscy fani metalu potrafią rysować/malować i tylko ja jestem towarem uszkodzonym? xD Bardzo ładnie Ci to wyszło, naprawdę. Tylko te oczy, oczy kojarzą mi się z lemurami z "Pingwinów z Madagaskaru". Kolory są naprawdę ciekawe i bardzo lubię jej włosy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się pytam, czy wszyscy fani metalu potrafią rysować/malować i tylko ja jestem towarem uszkodzonym? xD

Nie. A jeśli tak, to ja też jestem uszkodzona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze. :)

 

Tak się zastanawiałam, gdzie to wrzucić, więc ten... Nie zostanę Mistrzem Painta.

 

okz9uc.jpg

 

EDIT:

Z piorunkami:

2n21c04.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, a gdzie ja jestem ? :( chciałaś mnie naprawdę doprowadzić do płaczu. Co ja jestem jakiś :ninja: że mnie tu nie ma ? Huh :[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wryj się do kogoś jako dziecko albo żona. :)

 

 

O shit... Zapomniałam dodać piorunków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież ja jestem kogoś córką. Mamoooooo, Tatooooooo przyznajcie się do mnie !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę? To trzeba było poinformować. Dorabiam się nowej siostry i nic o tym nie wiem... Co za rodzina... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

darth-vader.jpg?1315526336

 

Paula, weź daj piorunek między mną i Prezesem, dobra? Prawie nigdy go nie ma, pewnie nie wie nawet, że jest w rodzinie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, ile żądań... Kuo, ale ja nie chcę mieć męża, weź to pod uwagę! ;) Ale pomyślę, poszukam... xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wreszcie dostałam wenę... wczoraj na okienku, na którym zakładałam naukę historii na dzisiejszy sprawdzian. Ale coś z tego wyszło. Uporządkowałam to, wyrównałam rytm, dopracowałam. I oto (całkiem znośny, jak sądzę... ma nawet (przemyślany!) sens! Doceńcie xD):

 

 

Taller than your soul

 

She's the one, who fights with scares

Escapes with deep-hidden scars

Used to laugh her mostly off

Never softly, always tough

 

She comes, in torn-apart dress

Tries to find and tries to guess

Where's the key to secret door

Has the sixth sense... where's the fourth...?

 

You don't listen - know the girl

In you... Floats, dances and whirls

Never stops and never fails -

You're still building her new jails...

 

So what? She does not care

Even if you wouldn't dare

She'd say what you're inside:

The senses - awake, not wide

 

Kills them all, above your mind

Makes you deaf and them - blind

Becoming shadows of her -

Never-been, scream, rising hair

(15-16.10.14.)

 

 

Jakieś interpretacje? ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to nie na się zbytnio na poezji (moja nauczycielka od polskiego obrzydziła mi wszelakie wiersze itp) ale twój mi się serio podoba! Czekam na kolejne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos. :)

 

Tymczasem, w porywie natchnienia i potrzeby odetchnięcia od historii, wosu i matematyki... Zapowiedź. Bo idę oglądać Czas honoru i mi się nie chce. ;)

 

 

A zatem:

 

 

Coming soon...

 

 

 

Skan_20141112.jpg?psid=1

 

 

(ale bez mojego włosa w skanerze). ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paulo, miej Ty litość dla ludzi o wolniejszych łączach. :) 5100x7013 pikseli!!! Szaleństwo!

Ale co tam, ja się nie poddaję i wczytałem CAŁY obrazek!

 

To jest Olzonette, prawda? Wygląda ciekawie, zobaczymy jak się Twój projekt rozwinie. :) Tylko proszę o nie tak horrendalnie wysoką rozdzielczość! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ym... A myślałam, że za słabo. To nie moja wina, to cudowny program do skanowania dla W8.1. (przez OneDrive'a ładowało się w 2 sekundy... dziwne). Obiecuję się następnym razem poprawić. ;) Ustawię na jakąś normalną rozdzielczość, w której nic nie widać. :)

Taak, to Nette. W sumie, to na żywo lepiej wygląda. W sensie, łatwiej poznać. Ale skoro już poznałeś, to znaczy, że nie jest ze mną tak źle. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też najpierw myślałam, że to Nette, ale potem pomyślałam sobie - przecież Paula nie lubi Nette... :)

A jednak! ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to taki moje wypciny.

Niegdyś patrzyłem jak tańczysz pośród kwiatów ogrodu.Twe bose stopy ledwie muskają trawę. Byłaś piękna jak jednorożec i tak samo niewinna. Teraz nikt tam nie tańczy,śpiew ucichł ,kwiaty zwiędły i pojawiły się ciernie i pokrzywy.Martwe ogrody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woow, poznaliście! ♥ To nie tak, że jej nie lubię... Po prostu zraziła mnie do siebie jako osoba. Niemniej wdzięcznie się ją rysuje :)

 

..A ja ciągle nie skończyłam:

WP_20150309_001.jpg?psid=1

(wybaczcie tę wielkość, to się jakoś tak samo zrobiło, wrzucałam z telefonu)

Ale machnęłam kiedyś w momencie nudy niepodobną do Helenki Helenkę, w której wyszły mi tylko oczy:

WP_20150307_004.jpg?psid=1

 

Moondancer, obawiam się, że to niewłaściwy temat. Niemniej prezentuje się całkiem, całkiem, może zaprezentujesz się w swoim temacie? :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki są spoko, ale wiersz przykuł moją uwagę, bo mi się marzy muzyka, ale z angielskim tekstem. Po tym to aż mi się jedno w głowi zebrało, jakbym tak mógł do tego muzykę zagrać :)

Ale widać moja znajomość anglika ubolewa, twoje tłumaczenie na polski by mi pozwoliło się wczuć :)

 

Anetka, to jest fajna. A ten obrazek pokazuje, taką jaką ją lubię. Bomba :) Czekam na następną kreskówkę

Bez skanu, bo na taką sztukę to trzeba więcej prądu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki są spoko, ale wiersz przykuł moją uwagę, bo mi się marzy muzyka, ale z angielskim tekstem. Po tym to aż mi się jedno w głowi zebrało, jakbym tak mógł do tego muzykę zagrać :)

Ale widać moja znajomość anglika ubolewa, twoje tłumaczenie na polski by mi pozwoliło się wczuć :)

 

Anetka, to jest fajna. A ten obrazek pokazuje, taką jaką ją lubię. Bomba :) Czekam na następną kreskówkę

Bez skanu, bo na taką sztukę to trzeba więcej prądu.

Dziękuję :3 Może kiedyś (niedługo?) się zbiorę i przetłumaczę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.