Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

Ja teraz masakruje gry na necie :D

 

Grałem w simsy ale komp nowy jednak ma za mało ramków chyba, w każdym raziem moja wyobraźnia bez granić wymagała by lepszego kompa, na super sims 3 miasto :D

szykuje się do zakupu dysku by móc chociaż pobrać dużo gier :D

 

Koszę sobie w free to play na steam:)

Jakiś czas temu gram w Neverwinter mmo rpg, bardzo ciekawa szczególnie gdy się czyta zadania, choć zdażają się złe tłumaczenia. Postaci npc z głosem super daje trochę życia grze. Fajna mapa i fabuła jest w Powietrznym Dominium Piratów.

Mapa Vellosk jest niesamowita :) Obsługa postaci też super. Trochę interakcji, obrażenia które dodają realizmu po odrodzeniu.

Gra przeciw "potworkom" na równym poziomie daje frajde, wymagająca jest. Duża wada "darmowości gry" towarzysz do 15 rangi, jedyna wada według mnie co nie powinna być płacona. Co do tego reszta płatności jest spoko, tylko coś z alchemią jest nie tego. Wygląd elfów jest nie bardzo i Dolina Rothe, pustkowie totalne :/

Mam lenovo t500 mi gra zacina dopiero jak jest więcej ludzi na Enklawe Protektora to już w ogóle, zdaża się spokojnie. Powiem że ja mam ustawioną grafikę na full w grze po za anty alliasing. Tylko te ustawiania w grafice jedną kartę w opcjach gry.

 

Wróciłem do Spore bo odnalazłem zagubiony numer seryjny do mojej gry :) troche ją tepiłem kilka dni, prubując jakąś ogarnąć groxów z jednej strony sojusz, a z drugiej atak :D, dzięki temu że wszystkie zapisy się łaczą w tej samej mapie galaktyki ułatwia mi to postęp i eksperymenty :D z ich relacjami. Dorzuciłem mody na części Dark Injection i jakiś inny. Liczyłem na aktualizacje żeby nie martwić się o to czy płyta mi się kiedyś zniszczy, no ale pozostaje mi obraz płyty. Gra nie działa jak kiedyś konto się rozłącza choć może to mody.

Nawiązując do tego planuje w końcu zakup Darkspore :) może tamten serw lepiej działa.

Niech Maxis zajmie się tą grą :)

 

Cubic mi się znudził wolałbym połączenie Cubic Castle i Warcraft 3 :)

 

Gry na poruszanie myszką co mnie dobija, z mojej strony powiem, to jest beznadziejny sposób, strzałki muszą być tak tylko gram postacią.

 

Lol ciągłe pruby pobierania tej gry mnie zdenerwowały, więc zrezygnowałem. Na przykład miałem ponad 70% i transfer przestał działać, a po ponownym włączeniu pojawiał się bug splat.

 

Pograłem za to w Magicka Wizard Wars, na początku było nie bardzo, ale potem nawet spoko, chętnie bym pograł w trybie przygodowym :)

 

Trochę pykam w Trackmania United Forever

 

Puki mam te marne 160 gb nie mam w co grać na kompie :/

 

A co do wymaga to 64 bity na windowsach to niezbędnik, z tego co zauważyłem nie ma wersji która podoła grze chyba od 2013

Na viście grałem na 32 i jeśli chodzi o Neverwinter to nie ma opcji na programy w tle, ani spotify, a chrome odpada kompletnie nawet na 64, trzeba mieć ponad 4 gb ram, a najlepiej od 5 lub 6.

Nie wiem jak u innych, ale taka porada jak macie systemy to sprawdźcie ile ma bitów (32 czy 64) jeśli chodzi o gry to nic nie pomoże bo gier na 64 bity nie ma wiele, a oni czekają na windows który ma 32 bity 6 gb ram które nie są widoczne dla systemu i nie działają. Powiem brzydko to są debile czy jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to gram w Diablo III. Super gry!

Każda gra typu RPG rozwija umiejętności

Share this post


Link to post
Share on other sites

No trza się pilnować, ale pograć warto :) Nie wiem jak inni, ale ja tam jak gram to nie z nudów, tylko z zainteresowaniem :P

Bo truć cs czy też metin 2, to jest przesada :/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie totalnie zakochałam się w Wiedźminie 2 : Zabójcy królów . Zdecydowanie najlepszy Rpg w jaki kiedykolwiek grałam , chociaż nie grałam w jedynkę i trochę momentami mam brak fabuły ale łatwo to ogarnąć . To fakt jest trochę bugów i kamera mnie nie lubi podczas walki , ale cały ten rozwinięty świat z masą misji pobocznych i łażeniem gdzie chcesz (chociaż ten las Flotsam wkurzał mnie bo ciągle rzucały się na mnie czerwone pająki :P ) i włażeniem do wszystkich domów w mieście (co raz skończyło się na opiciu się :P) i kradniecie wszystkiego .Przynajmniej nie ginę tak często , chociaż pierwszy boss był totalną masakrą... I dialogi miażdżą ♥ (np. -

) Iorweth ^_^
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dwójkę nie grałam, ale jedynka jest przegenialna, zagraj :D FABUŁA ♥ Dylematy moralne ♥ Wielki świat z masą questów i alchemią ♥ I dialogi ♥ Mega ♥ Tylko Triss mnie drażni. Podkłada pod nią Foremniak, brr. I jest taka nietrissowata. No, i utopce są upierdliwe, bo strasznie Cię obłażą, jak idziesz przez bagno albo kanały. To nic, że kosisz je jednym uderzeniem miecza, one i tak będą się atakować. Kupiłam sobie taki amulecik odstraszający utopce i topielce, ale on też mnie do końca nie zadowala. Bo one faktycznie boją się atakować, ale kręcą się cały czas gdzieś przy Geralcie. I wtedy nie mogę zbierać roślin do alchemii ani przedmiotów z ziemi, bo gra uważa, że jestem w trakcie walki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej części Triss z charakterku bardziej przypomina mi Yennefer niż swoją książkową wersję. Utopce i inne straszydła z bagien, zawsze ignorowałem i biegłem prosto do celu - po jakimś czasie nudził im się pościg za mną i miałem święty spokój.

A w Wiedźmina 3 grał ktoś już? Jak wrażenia? Ja chwilowo wstrzymałem się z zakupem, ponieważ nadeszła sesja i gdybym dorwał teraz w swoje ręce Wiedźmina to na pewno oblałbym wszystkie egzaminy : ) Ale jak tylko wyjdę z ostatniego egzaminu, to udam się prosto do sklepu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej części Triss z charakterku bardziej przypomina mi Yennefer niż swoją książkową wersję.

Chyba masz rację. Tylko że Yennę lubię, a Triss jest irytująca (ta z gry, ma się rozumieć. Książkowa jest w porządku). Chociaż, to chyba wynika w dużej mierze z dubbingu. Ta pani podkłada też pod Izabelę w hirołsach piątce i coś mi w niej kurde kompletnie nie leży -_- Widziałam ją też w jednym odcinku "Mam Talent" parę lat temu, była tam jurorką i była jakaś taka sztuczna i... Nooo, nie lubię jej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dwójkę nie grałam, ale jedynka jest przegenialna, zagraj :D

 

Akurat dziś promocja na Steamie i jedynka jest tanią więc kupiłam :P ale zanim się z moim internetem skończy ściągać to minie tydzień , ale dwójki i tak jeszcze nie przeszłam i raczej nie sądzę że przed końcem tygodnia zdążyłabym to zrobić a zaczynać jedynki nie będzie mi się w takim momencie zaczynać , ale we wakacje przynajmniej będzie w co grać ( przynajmniej na ich początek :P).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chce sobie przypomniec klasyki i zaczynam pierwszego Fallouta. Ciekawe jak mi pójdzie, bo narazie totalnie nie ogarniam tej gry (:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla wszystkich zainteresowanych: Dreamfall Chapters Book 3: Realms wyjdzie już 25.06 - w czwartek ♥

A tutaj trailer:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż, to chyba wynika w dużej mierze z dubbingu. Ta pani podkłada też pod Izabelę w hirołsach piątce i coś mi w niej kurde kompletnie nie leży -_-

 

Emi pomyliło ci się. Heroes 5 Izabelą była Foremniak , a pod Triss głos podkłada Kunikowska , która w piątce była Eruiną.

 

Widziałam ją też w jednym odcinku "Mam Talent" parę lat temu, była tam jurorką i była jakaś taka sztuczna i... Nooo, nie lubię jej.

 

To już mówisz o Okupniak która była Biarą . :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież Foremniak w pierwszych paru edycjach była jurorką Mam Talent... ;___________;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak wróciłem do "nałogu" :D Znów gram, zacząłem od Cubic Castle, ale jednak ta gra mnie znudziła, musiałem zrobić porządek z rodzeństwem, bo mi "rozpierdzielili" itemy, a mieli się nimi podzielić. Jednak mnie ta gra znudziła po tydzień, półtora, nie wiem, może kilka dni, albo około tego.

Zabrałem się jednak ponownie za MMORPG. Gra na podstawie serialu Defiance (gra ten sam tytuł), ciekawiej się gra od Neverwinter. Ale to chyba dlatego, że to sf i strzelanka. Ale ciągle za mało zwykłego RPG. Zderzyłem się z piekielną misją i ciągle nie mogę jej przejść.

Niby chce pograć w Neverwinter, ale no ale. I tu też jest piekielna misja.

Pobrałem Rift, myślałem, że gra będzie ciekawsza, ale lipnie. Filmik na starcie fajnie. Ale otoczenie graficznie słabo. męczyłem się z pobranie kilka dni. 18 giga, grafika gorsza od metina 2, może nawet i od WoW.

Ogarniałem sobie Paladins: Champions of the Realm, ale ta gra jest testowana i może dostane możliwość testowania.

Zaciekawiła mnie gra WildStar, ale się okazało, że mam za słabego kompa :/

Może zagram w Mass Effect. Czy też wrócę do The Sims 3. Trza przeszperać gry, to może się jakąś upoluje na steam.

Chyba stuninguje sobie kompa, przydało by się, to by jakoś poprawić jego działanie, by się nie męczył. Chodzi szybko, ale czasem bywa, a nie jest nowy, ani jakiś super szybki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NFS:MW 05' przeszednięty (to się tak odmienia?) po raz już któryś. Teraz zabieram sie za Fallouta 2. Jedynka była niesamowita, chyba najlepsza gra w jaką grałem, a napewno najlepsze RPG. Teraz czekam na listopadowe premiery: NFS i Fallout 4.

Może w sklepach trafią się jakieś przecenki na konsolkę przy premierze, cośtam mam tej kasy, może kupię.

Ciekawe że gierka jakiegoś małego studia, Undertale, zebrała oceny na Metascore 98/100. Najlepsza gra w historii na meta, wow (:

I ogranąłem, że moja stacjonarka ma niezłe parametry (jak na swoje możliwości, bo najnowszy komp to nie jest). Może nawet Wiesiek Pierwszy na niej pójdzie, zobaczymy (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłem do swojego ulubionego Warcrafta 3 i udało mi się dziś dokonać niemożliwego. Wbrew zamiarom autorów gry, w misji Nocnych Elfów "The Druids Arise" rozwaliłem bazę nieumarłych, znajdującą się na urwisku nie do przejścia dla jednostek naziemnych i nie mając możliwości produkowania wojsk latających :). Mała rzecz, a cieszy ;). Nie używałem żadnych kodów ani nie podrasowywałem podstawowych możliwości dla tej planszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogłabym się nazwać "gamerem", uwielbiam gry RPG, ale największą słabość mam do gier Online (MMORPG). W jedną przegrałam prawie 4 lata :P Za to poznałam wielu wspaniałych ludzi, jak ich "wrogów" xD Obecnie nie mam czasu by w cokolwiek grać, ale obiecuję że się znajdzie! Czekają z utęsknieniem na mnie dwie wspaniałe Online ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że jestem zacofany, ale od niedawna rozgrywam pierwszego Wiedźmina - jestem zaskoczony spójnością fabuły i jej zgodnością z książkami Sapka, a także różnorodnością wyborów i ich realnym wpływem na losy bohaterów. Naprawdę twórcy się postarali. Rozgrywka również nie rozczarowuje - może nadmiar utopców jest momentami irytujący.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to są karty hah? Podboje łóżkowe Geralta? Nie wzbudzały mojego entuzjazmu, ale rozumiem Cię - też kiedyś miałem -naście lat i inne podejście do seksualności. Pół biedy, kiedy była to po prostu urozmaicająca przygoda, ale przy np. niebieskookiej nie da się wykonać zadania bez przespania się z siostrą Patricka.

Poza tym przeszedłem już grę 3 razy, za każdym razem wybierając inną ścieżkę, ale jakoś nigdy nie miałem serca zabić Abigail, Vincenta i Addy. Alinie i Celinie też zawsze pomagałem na maksa.

 

Teraz rozgrywam dwójkę - fabuła fajna, ale brakuje mi izometrycznego rzutu kamery i przyzwoitej mapy - takiemu casualowi jak ja mocno psuje to humor, nie wiem czy dobrnę do końca, pomimo całej mojej sympatii dla wiedźmina. Mogliby wydać jakiś remaster z uwzględnieniem oczekiwań graczy lubiących strategiczny rzut miejsca akcji, bo sądząc po komentarzach nie jestem odosobniony. Z bałaganem w ekwipunku jakoś sobie radzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto mi zabije kejrana w Wieśku 2 na najłatwiejszym poziomie? Mogę wysłać save'a. Nie mam ochoty na zręcznościówkę na niedostosowanej klawiaturze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.