Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

Ja teraz gram w Tomb Raider'y. Przeszedłem Anniversary w tamtym tygodniu, a teraz jestem na końcu Legendy, jednak nie mogę przejść ostatniego bossa. Na pewno zagram też w pozostałe części (z wyjątkiem TR z 2013 roku, bo to już gra nie na mój komputer), łącznie z tymi pierwszymi gdzie Lara miała kwadratowy biust i ten sam wyraz twarzy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo - A dla mnie w Legend właśnie pokonanie bossów stanowiło najmniejszy problem xD za to w Anniversary ciężko mi było baaardzo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś, dawno temu, grałam u takiego jednego w "Legend"... Pamiętam z tej gry głównie skakanie po drążkach w domu Lary :> I mam jeszcze jakąś starą, naprawdę starą część na płytce z CD-Actiona "odziedziczonej" po moim bracie, taką, w której na początku były biegające za mną kościotrupy i chyba jakiś skorpion czy coś w ten deseń, i nigdy nie umiałam przez ten początek przebrnąć. Ale to też było wieki temu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi - w Anniversary faktycznie ciężko było z niektórymi bossami (np. T-Rex czy dwa szarżujące centaury), jednak finalny boss czy potwór go poprzedzający (jakieś coś, czemu trzeba było odstrzelić ręce) było śmiesznie łatwe w porównaniu do poprzednich.

 

W Legendzie nie miałem większych problemów, jednak ostatni boss w którego nawala się ekskaliburem jest trudny, bo gdy jego życie spadnie do połowy to pada on na ziemię i po chwili wstaje regenerując swoją moc do pełna. Trzeba w niego cisnąć mieczem gdy ten się odnawia, jednak skubany tak lata po mapie i się chowa, że ciężko w niego trafić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o "legend" to najtrudniejszymi przeciwnikami byli (i nadal są) "Nieznana Istota" (pojawia się w Kazachstanie), Wąż Morski (z nim męczyłam się nawet kilkanaście godzin!) i Amanda w ostatniej misji (ciężko się operuje tym "mieczem")

 

W Anniversary najgorsza jest Natla, ale dlatego że jej trzeba poświęcić najwięcej czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z hydrą w Legendzie rozprawiłem się w ok. 15 minut :D Teraz jestem na etapie pokonywania Amandy i za cholerę nie mogę jej pokonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Włączyłam sobie "Knights Of The Old Republic" i zabili mnie pod koniec tego tak jakby "tutoriala" ;-; Ja wiem, początki bywają trudne, ale żeby nie przejść pierwszej misji, takiej z samouczkiem... Emi, Ty to jesteś zdolna ;_; Mam nadzieję, że przestanę tak lamić, bo ta gra to moje cenne 22 złote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 zł za Knights of The Old Republic...pisząc to czuje się jak stary zgred, ale ''za moich czasów'' ta gra kosztowała 60 zł. Swoją drogą jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night, może i tak. Nie wiem, jak to się stało, naprawdę x_X

Izzy, przeceny na steamie ftw :3 Kupiłam ją za 3,49 ojro plus podatek :3 Druga część kosztowała tyle samo. Ale teraz jest już mniejsza zniżka i obie są za sześć z kawałkiem. Więc jak będę kiedyś chciała dwójkę kupić, to sobie poczekam aż do kolejnej wyprzedaży.

Teraz patrzę sobie na Skajrimy. Podstawka jest za 3,74, a Legendary Edition za 10,19. Nie wiem, czy szarpać się na tę drugą... Ceny wersji pudełkowej zaczynają się mw. od 100 zł, więc na steamie jest całkiem tanio, poza tym kupowanie podstawki i wszystkich dodatków oddzielnie kosztowałoby mnie 26 euro z kawałkiem, więc różnica jest duża. Ale miałam nie wyrzucać tyle kasy na te gry. Znajomy miał rację. To jest okropny pożeracz pieniędzy.


A nieeeee, te 22 złote z kawałkiem to 5 euro, które dodałam do steamowego portfela! Czyli cena KOTORa była mniejsza, nawet, jeśli doliczali podatek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak troche odbiegajac od tematu o którym rozmawiacie, poleci ktoś jakąś fajną drużynkę na trzecie przejście Might and Magic VII?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! Bardzo chciałabym zagrać ♥

Genialne, może w końcu bałabym się na horrorze :D

shutup.thumb.jpg.c288bff875c037ffe2da3c46c78343bb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE GRAŁBYM. Jak szalonym trzeba być żeby takie coś wymyślić!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE GRAŁBYM. Jak szalonym trzeba być żeby takie coś wymyślić!

 

Serio? Przecież to jest świetne! Jakbyś tam BYŁ, jakbyś ty chodził po tym domu! Takie możliwości! Chcę więcej takich gier! Chcę te okulary! Jestem w tyle z nowinkami, ale aż poszukam jakiegoś info o tym. Chociaż wątpię, żeby w ciągu najbliższych kilku lat wpadło w moje ręce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff... Co to jest? Pineview Drive o wiele lepsze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to o tych okularach dosyć dawno usłyszałam. I bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałabym je wypróbować... ale nie na horrorze x.X Ja się boję nawet normalnie na komputerze grać w straszne gry (mogę oglądać filmiki, mogę siedzieć u kumpla i patrzeć, jak on gra w SCP Containment Breach, ale żebym sama miała zagrać... NEIN!), a co dopiero coś takiego... Umarłabym chyba XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie też myślałam o tym, jaki to Skajrim byłby wspaniały w takim wydaniu *.* Albo ten nowy Wieśmin z piękną grafiką *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee to nawet nie tak źle ;)

Tylko pytanie jak się to przyjmie i jak wiele gier będzie dostosowanych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee to nawet nie tak źle ;)

Tylko pytanie jak się to przyjmie i jak wiele gier będzie dostosowanych...

 

Hah, chciałbym sobie w Might and Magic z 99 roku na tym pograć.

Wtedy byłby klimat (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja polecam Pineview drive bardzo dobry horror. Tylko nie zalecam w go grać w nicy można ześwirować. :D

Albo zobaczcie, co to jest więc wrzucę filmiki mojego ulubionego Let's Playera MrJagged99. :D

 


W tej grze chodzi o to, by przeżyć 30 dni w nawiedzonym miejscu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.