Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

Moją grą życia jest Gothic i o dziwo w szczególności 3 część (choć większość uważa ją za nudną). jest jednak ogromny świat, 3 krainy (pustynia, krainy centralne i północne - ośnieżone góry). Oczywiście uwielbiam jeszcze wszystkie RPG, strategie i takie gry jak pierwsze części harry'ego Pottera (ta grafika ♥ ). Z Herków lubię III i V :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gothic to moja ulubiona gra. W pierwszą i drugą część grałem setki razy i pewnie jeszcze setki razy zagram. Trzecią część cenię głównie za ogromny i piękny świat, ale moim zdaniem fabuła pozostawia wiele do życzenia. Ale tak to jest jak producent pogania twórców i domaga się, żeby grę wydać jak najszybciej. A potem mamy takie cuda jak biały Vatras, który w poprzedniej części był czarnoskóry. Czyżby wyprany w Perwollu?

No i lubię grać w Gothica wspomaganego przez modyfikacje takie jak Mroczne Tajemnice albo Czas Zapłaty.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczęłam grać w League of Legends. Znowu. Tylko po to, żeby uświadomić sobie, że nie potrafię w to grać, ale co tam, nie można byś we wszystkim ideałem :P. No i pirackie GTA nie działa mi na komputerze -_- .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba jestem jedynym studentem, który nigdy nie grał w League of Legends. Za to aktualnie gram w Dungeon Keeper 2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam do was pytanko:

 

Nigdy nie byłem w stanie pojąć na cholerę w Tomb Raider II była opcja latania po chacie Lary (jedyny sens jaki widzę to opcja treningu na gmachu) - co to wnosiło? Po co w ogrodzie musieliśmy przejść labirynt z żywopłotów żeby kliknąć przycisk, a następnie dostać się do tajnego pomieszczenia w domu? W jakim celu to wszystko było? Żeby sobie pobiegać po pustym domu? No i najbardziej drażniąca kwestia - dlaczego za nami w kółko latał lokaj z tacą irytująco dzwoniącej porcelany (ja go zawsze zamykałem w chłodni w kuchni :P)?

 

Grał ktoś w ogóle w Larę z trójkątnym biustem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo, grałam tylko w Anniversary, Legend i nowsze. W tych starych nie ogarniałam sterowania :P dla mnie było za trudne. Może było tam coś do zebrania? A może po prostu trening? Ja lubię takie "dodatki" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, miałam kiedyś którąś starą część Tomb Raider z CDactionowej płytki odziedziczonej po bracie i pamiętam, że nigdy nie udawało mi się przejść początku... Pamiętam, że biegały tam takie truposze i za cholerę nie potrafiłam sobie z nimi poradzić... Śmiesznie było :D

A mi się ostatnio trochę zanołlajfiło w ANNO 1701. Mam arystokratów, niczego mi nie brakuje, ludzie ani razu od początku mi nie strajkowali, saldo jest piękne jak nigdy wcześniej (prawie +3000), osiągnęłam niezależność, mam sojusze z wszystkimi graczami komputerowymi i przyjaźnię się z wszystkimi obcymi kulturami, generalnie faza ♥ Co prawda grałam na dość łatwych ustawieniach, bo nie chciało mi się wkładać w to za dużo wysiłku - ot, taka gra dla relaksu, ale i tak ♥ A, no i wczoraj, tknięta dziwnym impulsem, który kazał mi kliknąć w reklamę, zaczęłam grać w Shakes&Fidget (nick Emimilla, świat 27, jakby co :>). Sympatyczne toto :D ("Elfy szwendają się po zapuszczonych borach i strzygą spiczastymi uszami". "Demony mają zacne poroża i lubią romantyczne spacery". "Gobliny są uważane za małych, przebiegłych upierdliwców". ♥)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, no i wczoraj, tknięta dziwnym impulsem, który kazał mi kliknąć w reklamę, zaczęłam grać w Shakes&Fidget (nick Emimilla, świat 27, jakby co :>). Sympatyczne toto :D ("Elfy szwendają się po zapuszczonych borach i strzygą spiczastymi uszami". "Demony mają zacne poroża i lubią romantyczne spacery". "Gobliny są uważane za małych, przebiegłych upierdliwców". ♥)

 

 

Shakes & Fidget ... ah moje dzieciństwo na 40 leverze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo ja grałam i też zamykałam lokaja w chłodni ;p Nie mam pojęcia po co był ten etap. Strzelam, że dla urozmaicenia, dodania nieco biografii Lary (bo gracz może zobaczyć w jak wielkim i wspaniałym domu mieszka wow, wow). Jednak mógł mieć po prostu charakter odpowiadający "misji szkoleniowej". Praktycznie w każdym pomieszczeniu można było na spokojnie coś poćwiczyć, a na zewnątrz znajdował się tor przeszkód. Poza tym ponoć w czasie "normalniej" gry, wraca się do domu Lary z jakąś misją. Ale nie dane mi było dotrzeć do tego etapu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hirołsy 3 są taaaakie wciągające ♥ Przez nie cały czas nie zaczęłam robić lekcji, ale i tak je kocham :happy: Ta gra chyba nigdy mi się nie znudzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Odpowiedź: Inferno

Inferno należy diabłów z najgłębszych czeluści piekieł. Jeśli wybrałeś ten zamek, to prawdopodobnie słuchasz metalu i zjadasz koty. Lucyfer jest z Ciebie zadowolony!"

LOL :D To przez to "palę koty" i "Highway to Hell" :P

Ale ja lubię wszystkie zamki. Nie mam ulubionego, gram tym, na który mam ochotę :) (no, chociaż chyba są takie, które wybieram rzadziej... Na pewno do najczęstszych należą bastion, wrota żywiołów, loch i inferno)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi wyszedł Bastion. Tak dawno nie grałam w Herosa III, chyba z 1,5 roku ;o. Ale to dlatego, że znam chyba wszystkie misje xD. Najczęściej wybieram Loch, bo czarne smoki, ale kiedyś miałam przed nim opory, bo to "brzydki" zamek :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam grać w South Park: Stick of Truth, fajna parodia RPG, raczej przeznaczona dla osób które lubią humor z serialu...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam gameplay z tej gry na yt. Znaczy, tylko jeden gameplayowy odcinek, czyli sam początek. Zniszczyło mnie wybieranie imienia dla postaci i Douchebag XD A, no i ten Żyd-klasa postaci był dobry :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla mówisz o bardzo subtelnych elementach tej gry ;D z tematycznych pojawia się tam zadanie polegające na upodobnieniu się do gothów, a z kontrowersyjnych występuje substancja, która zamienia ludzi i zwierzęta w nazi zobie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie Gra Hobbit Lego. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg Omg OMG !!! Będę oczekiwać! W tym roku czekam na kontynuację Dreamfall (10 lat już na to czekam!) to i następny rok przyniesie mi coś miłego ♥ Dzięki za to info, Wercia ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.