Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

W jakie gry gracie i polecacie?

Ja kończę historie Assasins Creed przed najnowszą częścią, i głęboko myślę nad Medal of Honor, ale czekam na odpowiednią recenzje.

Ogółem lubie grać ale rzadko kiedy historia gier mnie zadowala, i przez to ląduje na półce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie planszowe czy komputerowe?

 

Niestety słaba jestem w te klocki... z karcianek znam i lubię tylko MtG (aczkolwiek to na komputer jest), z rpg - Vampire the Masquerade ofc (też z wersją na komputer) a z typowo komputerowych Heroesi (III i V) i Warcraft. Ostatnio dokonałam zakupu "Wiedźmina 2", ale jeszcze nie miałam przyjemności. Reszty nie ogarniam, albo wyleciało w pamięci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedźmin gorąco polecam, praktycznie gra sama za nas myśli, i można robić dokładnie wszystko od okradania do gwałtów.

Do Worcrafta namawia mnie brat, ale nie mogę się jakoś przekonać wole platformowo przygodowe kończące sie :)

Co do Herosów osobiście najbardziej widzi mi sie 3 odsłona gry technika zniszczyła ta grę w 4,5 części.

Mogę polecić ci Ghotica każdą odsłona, Arcania jest naprawde na poziomie

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Gothic gra mój ślubny, podobnie w Undying i kilka innych. Niemniej będę miała na uwadze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio (chyba 2 lata temu) grałem w Piratów z Karaibów. Stateczki, abordaże itp. Coś dla mnie :)

Tak to szczerze mówiąc w nic nie gram... Kiedyś trochę w GTA, Simsy, ale kiedy to było!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do GTA grał ktoś w GTA4 ta najnowszą część???

Jaka ona jest warta grania????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, gry.

Zawsze zastanawiałam się, co Ci wszyscy zapaleni gracze widzą w takich Assasinach, Skyrimach czy czymś takim...

dopiero jak sama odpaliłam grę brata to się przekonałam :D To był nasz kochany, polski Wiedźmin - przeszłam pierwsze trzy misje i stwierdziłam, że jestem beznadziejna w te klocki. Lubię światy, w których osadzone są gry o tematyce fantasy, nawet ostatnio myślałam o pograniu w Skyrim (koleżanka się podniecała, ale ją olałam. Dopiero kiedy pojawił się utwór Petera Hollensa i Lindsey Stirling, w którym się totalnie zakochałam to mnie bardziej ta gra zainteresowała). Skończyło się jednak na ciągłym odkładaniu i do dziś nie mam postaci :D

Kiedyś, kiedy byłam tylko gimbusem i nie wiedziałam co oznaczają słowa "nie mam czasu", grałam w Simsy - tylko po to, żeby budować i urządzać dom, a potem uśmiercać rodzinę. Później trochę w GTA - tylko po to, żeby na kodach rozwalać miasto i uciekać przed wojskiem xD Ostatnio też powróciły wspomnienia i musiałam pograć w Mario o Bombermana :D

 

Dzisiaj gam głównie w karcianki - zarówno w wersji online jak i na żywo. Texas Holdem, niekiedy Omaha, Tysiąc i Remik głównie. Oczywiście wolę pograć twarzą w twarz w sobotę z rodzinką :)

Kiedyś wkręciłam się też w Mahjong :D Kocham Eurobiznes i Tabu :D

Wiem, że to nie bardzo wlicza się w typowe gry, ale uwielbiam też sudoku XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nie mam czasu na gry. Bo to straszne pożeracze czasu, jeśli fabuła wciągnie :)

Najbardziej lubiłam Gothic 2 + noc Kruka i Star Wars KOTOR (tą drugą prawdopodobnie najbardziej, za zwroty akcji)

Jeszcze mogłabym polecić alice american mcgee - W której to, znana wszystkim Alicja przeżyła traumę w dzieciństwie, trafiamy do jej głowy, by pomóc dziewczynie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nie mam czasu na gry. Bo to straszne pożeracze czasu, jeśli fabuła wciągnie :)

Najbardziej lubiłam Gothic 2 + noc Kruka

Jak mój ślubny :P

i Star Wars KOTOR (tą drugą prawdopodobnie najbardziej, za zwroty akcji)

Nie obiło mi się o oczy... :/

Jeszcze mogłabym polecić alice american mcgee - W której to, znana wszystkim Alicja przeżyła traumę w dzieciństwie, trafiamy do jej głowy, by pomóc dziewczynie :)

OMG!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall Poznałaś nas świat i tak łatwo go opuszczasz? Nie ładnie.

Nie ma chyba słowa żeby ująć dlaczego kochamy gry, nałóg może i tak ale ja jestem innego zdania.

Ja gram ponieważ historie są fajne i filmiki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall Poznałaś nas świat i tak łatwo go opuszczasz? Nie ładnie.

 

Zapomniałam wspomnieć o Diablo II + LOD

 

Przez jakiś czas grałam, teraz kiedy sięgam po jakąś grę mam wrażenie, że to odgrzewane kotlety. Grafika coraz lepsza ale raczej trudno o spotkanie wyróżniającej się fabuły.

I obecne, nawet nie mam na to czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Diablo II + LOD

nie lubie tego dodatku a wole grać przez neta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem fanką gier konsolowych (sama jestem szczęśliwą posiadaczką PS3), toteż do moich ulubionych należą takie gry jak Fifa '12/'13, czy Gran Turismo 5 i jak na razie nie mam do nich absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje uzależnienia:

- Neverwinter Nights (wszystkie części)

- Heroes Of Might And Magic (III i V)

- Wracraft III

- The Sims 3

- Jade Empire

- Diablo II (ale nigdy nie udało mi się przejść XD)

 

Ostatnio wciągnęła mnie seria Prince Of Persia. :3 Obecnie gram w Warrior Within.

Ogółem nie mogę poszaleć bo kompik już nie najnowszy, nawet Dragon Age odmawia posłuszeństwa. :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogółem nie mogę poszaleć bo kompik już nie najnowszy

Haunted znam ten ból ;/. Dragon Age, to bardzo sympatyczna gra :) Jeśli podoba Ci się jej klimat, to polecam Ci "Star Wars KOTOR", ma dużo mniejsze wymagania, a fabuła jest wciągająca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat o grach :D Coś dla mnie nioch nioch :D

 

Karcianki:

MtG od jakiegoś czasu, odziedziczona po kuzynie dość pokaźna kolekcja kart z różnych edycji, jak również dokupione już własnoręcznie talie i boosterki :)

 

Kompiuterówki:

 

Heroes III

NFS Carbon

Diablo II LoD

Devil May Cry 4

 

Kompiuterówki sieciowe:

 

Lineage 2

World of Warcraft: The Burning Crussade

League of Legends

 

Do tego całe mnóstwo ROMów z grami z nieśmiertelnego Pegasusa :D A poza tym pogrywam sobie razem z moją połówką w tekstowe MMO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Diablo II (ale nigdy nie udało mi się przejść XD)

czemu?

- Heroes Of Might And Magic (III i V)

nie lubię 4 i 5 odsłony tej gry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje uzależnienia:

(...)

- Heroes Of Might And Magic (III i V)

- Wracraft III

(...)

 

O, proszę Cię!!! Zupełnie jak u mnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o gry to tak jak kilka osób powyżej Heros III ( mam też IV i V, ale są do niczego ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Diablo II (ale nigdy nie udało mi się przejść XD)

czemu?

Najzwyczajniej w świecie zaczynała mnie nudzić, najdalej dotarłem do Kurast, i jak na razie nie zapowiada się abym przeszedł dalej. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem jeszcze lubię sobie pograć, ale nie spędzam już przy tym tyle czasu co kiedyś. Ostatnio pogrywam sobie w jedne z moich ulubionych gier: Gothica i Warcrafta III.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghotica uwielbiam grać aczkolwiek ostatnio mi sie znudziło więc mam przerwę. A w Warcrafta III owszem ale już znam to na pamięć to gram teraz na kodach we własnych planszach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.