Jump to content
Sign in to follow this  
forgotten_faces

gdzieś na Podlasiu

Recommended Posts

temat taki nieokreślony, bo jeszcze nic nie wiadomo, to dopiero zarys :P parę osób zadeklarowało się, że mieszka w rejonie Podlasia i tak wpadło mi do głowy, aby może zorganizować jakieś spotkanie. nie musi być nas nie wiadomo ile, może być nawet kilka osób, zawsze to coś! kto byłby skłonny uczestniczyć w czymś takim - piszcie tu, a jakoś się dogadamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja wiem o czterech. Ja, ty, marqoQ i Milla.

Ja się zgłaszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

możliwe, że moja koleżanka by się ze mną zabrała, nie jest jakąś wielbicielką Nightwisha, ale nawet ich lubi XD to mamy ewentualnie 3 ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja raczej bym się na taki zlot stawiła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za dużo nas nie będzie, ale to zawsze coś. może znacie w realu jakichś fanów Nightwisha, którzy nie bywają tu na forum, a chętnie by się pojawili? ja u siebie coś spróbowałabym ogarnąć, ale będzie to pewnie max. 2-3 ludzi i nie będą to jacyś fani na śmierć i życie, ale chyba też nie o to chodzi XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę wziąć, choć taki z Niego fan NW, jak z... Nie no, na kompie coś tam ma :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mogłabym namówić siostrę, ale jest wielkie prawdobodobieństwo, że się z nią zdążę 20 razy pokłócić. Zostaje jeszcze koleżanka z Sokółki, tyle że ona zna tylko ostatnią płytę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie drogi prowadza do Łomży, więc pozostaje ustalić gdzie i kiedy :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

margoQ. Sądzę, że lepszym miejscem będzie Białystok. A co do terminu, to niech każdy napisze kiedy nie może.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie prawdopodobnie odpada 13-19 lipca i jakoś tydzień w sierpniu, ale kiedy to jeszcze nie mam pojęcia. najpewniejsza dla mnie byłaby końcówka lipca. mnie osobiście Białystok pasuje, tylko 50 km :P tylko przyda nam się ktoś, kto się w Białym dobrze orientuje, bo ja tam bywam tylko przy okazji zakupów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Białego mam 80 kilo. I nie byłam tam nigdy :P

 

Co do terminu, to przełom lipca i sierpnia a potem druga połowa sierpnia (poza ostatnim weekendem).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Białystok to ja jako tako znam. Z terminami to u mnie różnie. Połowa lipca i 20-25 mam zajęte, sierpień - jeszcze nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba tak, albowiem potem to dopiero po 18 sierpnia, a to wątpliwe, bo niby w domu będę ale będę zabiegana (nie wiem, ile na to stracę).

Share this post


Link to post
Share on other sites

w kwestii terminu jeszcze chyba Milla się nie wypowiedziała, albo jestem ślepa. u mnie problemu z dojazdem być nie powinno, do Białego mam nieco ponad 40 minut, ale nie ulega wątpliwości, że pewnie sobota by każdemu najbardziej pasowała, np. 27 lipca? jeśli o miejsce chodzi to proponuję aby obmyślał to ktoś, kto tam się jako tako orientuję, myślę tu o Mordercy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi pasuje w zasadzie każdy termin, chyba że coś mi wypadnie. Obecnie nie mam, niestety, w planach żadnego wyjazdu. Ja mam coś koło 13 km do Białego, także raczej noł problem, chociaż rodzice uważają że jestem dzieciak i nie puszczą mnie autobusem samej do miasta... Ale może mogliby zawieźć ;)

Z tym miejscem... Chcecie powłóczyć się po mieście gadając, czy raczej, no nie wiem, spotkać się od razu w jakiejś pizzerii?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Pomyślcie, co chcecie robić, a znajdę miejsce. Musimy okreśić czas i dokładną datę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że piszę w takich odstępach czasowych, ale mam problemy ze sprzętem, o ile tak to można nazwać. Ja oponowałabym za spędzeniem czasu na zewnątrz (zakładając ładną pogodę), ale gdzieś w jednym miejscu, jakiś park czy plac, ewentualnie w międzyczasie byśmy się gdzieś przenieśli, gdyby naszła nas taka ochota :D taka jest moja propozycja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powłóczenie się po jakimś parku jest niezłym pomysłem, chociaż jak dla mnie miejsce nie jest takie ważne, grunt, że towarzystwo fajne :) Powiedzmy, że jestem za sugestią forgotten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludzie, w takim tempie to my się w życiu nie dogadamy! ja stawiam, jak już mówiłam, na jakiś park/plac, proponowałam 27 lipca, ale nie wiem czy zdążymy XD i dobrze by było spotkać się we wcześniejszych godzinach z uwagi na powrót, ja jeszcze nie wiem jak to u mnie będzie wyglądać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wpierw musi sie odezwac margoQ. Wysle jej wiadomosc na Facebooku, moze sie odezwie. Mnie 26-31 lipca pasuje. Musimy ustalic miejsce i godzine spotkania oraz dowiedziec sie, jak zamierzamy sie rozpoznac. Mnie pasuja godziny 9-18, ale nie sadze, aby ten zlot trwal wiecej niz kilka godzin. Co do miejsca - proponuje ustalic, gdy bedziemy miec date. Park jest pomyslem dobrym, ewntualnie cos jeszcze znajde. Bialystok znam dosc dobrze. Sprobujcie ustalic date i godzine spotkania do srody. O reszcie bedziemy myslec, gdy ustalimy tamto. Miejsce moge wziac na siebie.

P.S. Slabo mi tu dziala wi-fi, ladowanie strony trwa kilkanascie minut, totez odezwe sie we srode wieczorem, gdy wroce do domu i bede miala swoj komputer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, jestem na chwilę, bo dorwałam grzecznościowo neta (dopóki nie wrócę do domu skazana będę na net w kom, a to lipa straszna, więc na forum z niego nie wejdę).

Teraz tak: wracam pod koniec tygodnia. Wtedy powinnam być uchwytna i na chodzie. Czas i miejsce spotkania mam uzależnione tylko od jednej rzeczy: opieki do maluchów, bo z przyczyn obiektywnych wziąć ich nie mogę a zostawić samych tym bardziej. Dogadujcie więc czas i miejsce a ja ogarniam kwestię opieki, jak już w/w będą znane.

Tym czasem i... do zobaczenia? ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślałyśmy nad niedzielą koło godz 15 (późno, bo jak się okazało wcześniej być nie mogę), ale Milla teraz ma problem z dogadaniem się z rodzicami i stoimy znów w miejscu, bo lipnie będzie jak Margo ogarnie sobie opiekę na niedzielę, a tu okaże się, że Milla nie może. Niedziela o 15 to jest wstępny termin, czy tak zostanie - miejmy nadzieję, bo ja w sobotę nie mam transportu, ale póki co zależy to od Milli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, nareszcie udało mi się uzyskać konkretną odpowiedź (padła też żartobliwa sugestia, że jesteście gangiem starszych panów, ale to tak na marginesie :P). Stawię się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.