Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Nightwish, 27.07.2013 (Benátská noc, Liberec)

Recommended Posts

Benátská noc, czyli festiwal w Czechach - jakby nie było najbliżej nas. :)

Niektórzy z forum się wybierają a nie mamy wątku organizacyjnego, więc dodaję. ;)

 

Kto się pojawi? Ja jeszcze nie wiem czy dam radę to ogarnąć, ale jest duża szansa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian, przypomniałeś mi, że mam totka puścić :happy:

 

Na chwilę obecną, jeszcze nie wiem, w którym punkcie w Polsce będę w lipcu, więc dopiero na początku przyszłego miesiąca będę mogła się dokładnie zadeklarować^^

Chociaż chrapkę mam na Floor, jakby to dziwnie nie zabrzmiało :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilety będą w stałej cenie, czy mogą podrożeć?

 

Adoptuje mnie ktoś na koncert ^^? (Wybierałabym się tylko na dzień z NW ^^).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benátská noc, czyli festiwal w Czechach - jakby nie było najbliżej nas. :)

 

Niektórzy z nas mają znacznie bliżej do Niemiec niż do Czech ;)

 

Jakbyś "dał radę to ogarnąć" to czy:

1) będziesz jechał pociągiem czy samochodem?

2) jeśli jedziesz samochodem, to czy przejeżdżasz przez Poznań?

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadę samochodem rodzinnie, bo raczej innej możliwości nie mam. Tylko mam problem z biletami, bo nie wiem jak kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płaciłyśmy przelewem internetowym, znajoma ma chyba w pekao i odbiór pocztowy. Przyszły po jakiś niecałych 2tygodniach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przelewem internetowym kartą kredytową? Mi mama narzeka że ma tylko bankową. Nie wiem czy to to samo czy nie xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakbyś "dał radę to ogarnąć" to czy:

1) będziesz jechał pociągiem czy samochodem?

2) jeśli jedziesz samochodem, to czy przejeżdżasz przez Poznań?

ad.1. Raczej samochodem, ale nie wiem jeszcze na 100%.

ad.2. Niestety nie, ponieważ moja mieścina jest na południe od Poznania i praktycznie musiałbym się cofać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę bardzo intensywnie nad wypadem na ten gig. Kto z Was już wie na pewno, że będzie jechał? W razie wu, można się zgadać. Ja mieszkam w łódzkiem więc, ew. do Wrocławia np. (albo dalej) mogę się przytransportować a potem z kimś się zabrać autem (jeśli będzie miejsce ;) ) albo pociągiem. W sumie wsio rawno. ;)

Tylko jest jeszcze kwestia biletów @Agnees, ale płaciłaś w PLN czy w koronach ten przelew za bilety? Jeśli w koronach to ile to wychodzi w PLN? No i skoro przychodzą w ciągu dwóch tygodni to ciekawe czy zdążyłyby dotrzeć do przyszłego tygodnia... Chyba, że byłyby dostępne na miejscu...

Dawajcie znaka co jak i kto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o płatności w internecie, karta debetowa jest widziana jako kredytowa, także ok. Pieniądze są dwa razy przewalutowywane (przechodzi przez dolara), wystarczy sprawdzić kurs w swoim banku i pomimo zawirowania z walutami, wszystko przejdzie tak, jak jest po kursie PLN<->CZK. Również polecam płatność kartą, bo po prostu jest prościej, a pomyłka skutkuje odrzuceniem karty. W eventim (albo ticketpro, nie pamiętam) można wydrukować jak mało czasu zostało do wydarzenia. Radzę poświęcić te 2 czy 3 zł ekstra i wydrukować bilet na ładnym papierze kolorowym błyszczącym gdzieś w kserze ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zazdroszczę wszystkim,którzy jadą,ja nadal czekam aż odwiedzą nas w Polsce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba przed chwilą udało mi się kupić bilet. Chyba bo nie jestem do końca pewna z racji tego, że strona trochę nie chciała współpracować albo ja z nią, a nie wydaje mnie się, żebym aż takim noobem była odnośnie kupowania biletów. No ok, to był mój pierwszy raz przy zagranicznych transakcjach odnośnie biletu na koncert więc lekka frustracja również się pojawiła. W każdym razie na pewno bilet rezerwnięty, i raczej zapłacony. Okaże się w piątek. Powinno być dobrze, ale nie uwierzę jak nie zobaczę i nie wydrukuję. ;)

@motorade, dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i jest po wszystkiemu. Kaska nie przeszła, nie wiem czemu i jest po rezerwacji a tym samym po biletach. Teraz to już niestety nie zdążę ich kupić a w ciemno nie wydaje mi się jechać nie wiedząc czy będzie można kupić bilet czy nie... No szkoda.

Ale tym co jadą, zazdarszczając, życzę fajnego koncertu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buu szkoda, że tyle osób się wykruszyło :( kto jedzie na 100%? Bo to już za tydzień! :)

Selvish - wydaje mi się, że będzie można kupić bilety na miejscu. Pytałam się kiedyś o to ich w wiadomości na fb i odpisali, że będzie punkt sprzedaży - tym bardziej, że chodzi o bilety jednodniowe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami niektóre sprawy blokują marzenia... Bez owijania w bawełnę - nie dotrę na koncert.

 

Agnees, mam nadzieję, że podzielisz się z nami wrażeniami po koncercie? ;)

 

Wszystkim tym, którzy się tam pojawią - dobrej zabawy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Przesluchałem GLS i wydaje mi się, ze Floor nie dała z siebie wszystkiego ^_^ W Buenos Aires wyszło jest 100x lepiej :) Czekałem na uderzenie właśnie na końcu, ale się zawiodłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie coraz bardziej mnie zaskakuje ta jakby "olewczość"- nie wiem co o tym myśleć?

Już pisałam: zmęczenia tak długą trasą?

Coś mi tu nie pasuje:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.