Jump to content
nuka

Na koncerty jakich zespołów czekacie?

Recommended Posts

02.07.16 Black Sabbath w Krakowie, baaardzo bym chciała pojechać, mimo, że nie jestem ich jakąś wielką fanką. Ale to ostatnia trasa ever i jedyna okazja, żeby usłyszeć na żywo legendę. Pieniążki, chodźcie do mnie :happy:

A wcześniej, 16.02 Helloween w Warszawie ♥ Mam nadzieję, że nie będę miała wtedy sesji, ani innych głupich rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na najbliższy czas to:

Slipknot 24.01.2016 Ergo Arena

Powerwolf 13.02.2016 Warszawa Progresja

Scorpions 4.03.2016 Kraków, Kraków Arena

HAPPYSAD 3.03.2016 Warszawa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten moment

Adam Lambert 30.04 Warszawa Torwar

Nightwish oczywiście 26.08 Straszęcin

ŚWIEŻO DODANE- Queen+Adam 19.06 Oświęcim :D

 

I i po cichu liczę na to,że WT wpadnie do nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej czekam na pożegnalny koncert Black Sabbath, Scorpions ( pożegnalna trasa po raz n-ty) i koncert King Crimson ( Robert Fripp i naprawdę ładny skład). To są te najbardziej wyczekiwane koncerty. Nightwish w Straszęcinie? Nie, nie jest to jakoś bardzo wyczekiwany koncert; na pewno jeżeli się nie wybiorę, nie będę miała wyrzutów sumienia, bo pewnie jeszcze nie raz przyjadą. Poza tym, Nightwish się nie żegna i nie kończy kariery. Z doświadczenia, wiem że lepiej postawić na te zespoły, których dany koncert jest jedyną i ostatnią szansą na zobaczenie w tym składzie. Zwłaszcza, przy tych wszystkich dinozaurach lepiej chwytać okazję, bo się może nie powtórzyć.

 

Fajnie byłoby też się wybrać na Davida Gilmoura do Wrocławia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej czekam na pożegnalny koncert Black Sabbath, Scorpions ( pożegnalna trasa po raz n-ty) i koncert King Crimson ( Robert Fripp i naprawdę ładny skład). To są te najbardziej wyczekiwane koncerty. Nightwish w Straszęcinie? Nie, nie jest to jakoś bardzo wyczekiwany koncert; na pewno jeżeli się nie wybiorę, nie będę miała wyrzutów sumienia, bo pewnie jeszcze nie raz przyjadą. Poza tym, Nightwish się nie żegna i nie kończy kariery. Z doświadczenia, wiem że lepiej postawić na te zespoły, których dany koncert jest jedyną i ostatnią szansą na zobaczenie w tym składzie. Zwłaszcza, przy tych wszystkich dinozaurach lepiej chwytać okazję, bo się może nie powtórzyć.

 

Fajnie byłoby też się wybrać na Davida Gilmoura do Wrocławia.

Biorąc pod uwagę to, jak szybko zmieniają się wokalistki w NW, też możemy mieć ostatnią szansę na zobaczenie obecnego składu w Polsce ;)

Ja w sumie na nic poza NW na razie nie czekam. Na pewno w planach mam jeszcze Woodstock, a czy coś jeszcze to się okaże :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, weź pod uwagę, że w Nw przynajmniej nie mamy nikogo w wieku, w ktorym zejście z tego świata należy do bardzo prawdopodobnych. Nawet sam Holopainen miał powiedzieć, ze Floor to ostatnia wokalistka;

ja tam jestem dobrej myśli jeśli chodzi i Nw! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, weź pod uwagę, że w Nw przynajmniej nie mamy nikogo w wieku, w ktorym zejście z tego świata należy do bardzo prawdopodobnych. Nawet sam Holopainen miał powiedzieć, ze Floor to ostatnia wokalistka;

ja tam jestem dobrej myśli jeśli chodzi i Nw! xD

 

A co innego miał powiedzieć? :P Też mam nadzieję, że tak już zostanie, że jeszcze przed nimi wiele koncertów i co najmniej kilka płyt. Ale jak mam okazję, to jej nie odpuszczę zbyt łatwo i na koncert się wybiorę. W przeciwieństwie do ciebie nie mam innych priorytetów koncertowych, bo kapele na których mi zależy raczej nie zawitają w tym roku do naszego kraju :(

 

Baw się dobrze na koncertach (da się nie bawić dobrze?), trochę ich masz w planach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z realnych koncertów oczekuję tylko Nightwish'a na CzadFestival (oraz Russkaja tamże!) i przyszłego Woodstocku, gdzie wystąpi Apocalyptica oraz Tarja.

 

A z nierealnych - Running Wild podczas regularnej trasy, bo na Wacken nie ma co próbować się dostać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajemeksy. Czwartego marca w Gdańsku, piątego w Poznaniu. Przekonywanie rodziców w toku, jeśli (bardzo) dobrze pójdzie, pojadę na oba. Nic na świecie nie powstrzyma zdeterminowanej fangirl. Nic. Zobaczycie. Btw, jakby ktoś z Was chciał pójść na Ajemeksy razem ze mną, to ja bardzo chętnie ewentualnie i w ogóle. ^^

Poza tym, Lao Che znowu będzie w Białymstoku, tym razem pierwszego kwietnia, pewnie się wybiorę, no i z takich w moim mieście to jeszcze na czymś, co zwie się Halfway Festival i odbywa się w czerwcu, pojawi się Julka Marcell, a ja Julkę zobaczyłabym bardzo chętnie, więc może... :) A w Łodzi w październiku grają The Cure. Do niedawna z jakiegoś powodu byłam przekonana, że ten koncert jest w maju, a on jest w październiku. Dobrze, mogę odłożyć ogarnianie tego wszystkiego na jeszcze później. Mój przyjaciel, ten od prezentu urodzinowego, też ich lubi i chciałby pojechać, czyli jest szansa, że pójdziemy na Kjurów razem. ^^

O, o, i jeszcze chciałabym na Castle Party, ale to już totalny drugi koniec Polski, w dodatku taki wyjazd byłby kilkudniowy, a moja mama... Eeech, ciężko będzie przekonać moją mamę :D

...Gdybym tylko miała więcej piniondzów... I gdybym nie mieszkała na takim zadupiu... Znaczy zadupie jest ładne, urokliwe i tak dalej, i ja to doceniam, ale wszystkie większe wydarzenia nas w tej dziurze omijają :<

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 czerwca w Lublinie grają The Cranberries :happy: W końcu coś fajnego w moim mieście ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej nudnej mieścinie rzadko kiedy dzieje się coś ciekawego/wartego uwagi...

A tu nagle (no dobra, widziałam je wcześniej, ale nie zwróciłam uwagi :/) widzę ogłoszenie, że w ratuszu, 13 marca odbędzie się koncert muzyki celtyckiej ♥

Sprawdziłam zespół i...

Mój Boże, dlaczego ja jestem taka opóźniona?! No dlaczego ja jestem ze wszystkim do tyłu?! Jutro biegnę kupić bilet! Mam nadzieję, że jeszcze będą ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do czekania, przede wszystkim Nightwish i Sabaton. O Nightwish, chyba nie muszę mówić dlaczego :D A Sabaton zdecydowałeś się w końcu poznać. Znam go od dawna, ale jakoś nie miałem chęci na słuchanie ich muzyki. Ale wyszło na to, że zaciekawili mnie ostatecznie.

 

Bardzo bym chciał na Within Temptation i DragonForce. Ale dojazd mam tragiczny :/ Będę musiał zabulić, albo wykombinować nocleg. Bilety do 15 marca w cenie 30 zł (za udział w Gitarowym Rekordzie Guinnessa) i za 60 zł.

 

I jest szansa, że Delain i Xandria zagrają na Przystanku Woodstock. Ale, to bardziej nadzieje, niż czekanie.

 

@nuka

Ja byłem na WT, na Woodstock. Zepsuli nagłośnienie, ale to chyba nie ma związku z Woodstock. Bo widzę, że ten problem ma wiele organizatorów, nawet na zwyczajnych koncertach. Ale nie ma tak, że zawsze jest źle :D Bo inne zespoły miały super nagłośnienie. A co do tamtego koncertu, to stwierdzam, że pierwszy koncert lepiej mieć nie na festiwalu. Przynajmniej w większości przypadków. Albo, to mój wymysł hehe :D

 

A no i mam pytanko, a gdzie zagra Amberian Dawn?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze czekam na jakieś koncerty  ;) Od kiedy w 2002 roku mój mąż zabrał mnie na Ozzfest do katowickiego Spodka, nie potrafię żyć bez tych klimatów. :P Wtedy gwiazdą był Ozzy, a supportami Slayer i Tool. Pamiętam, jak otworzyły mi się szeroko oczy z zachwytu i nie mogłam się doczekać kolejnej metalowej imprezy. W tej chwili już nie pamiętam, jaki koncert był następny, ale od tamtej pory co roku jedziemy gdzieś "poheadbangować"  :D

W tej chwili czekam na DELAIN (21.10) w Warszawie, TARJĘ (06.12) we Wrocku i APOCALYPTICĘ (luty 2017 r.) we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Na ten koncert wybieram się głównie ze względu na genialną akustykę, choć za fankę Apo też śmiało można mnie uznać ;) Ich album "Apocalyptica plays Metallica by four cellos" mam jeszcze na kasecie. To właśnie z repertuarem Mety jadą w przyszłym roku w trasę, z okazji XX-lecia wydania wspomnianej płyty.

Jednak zawsze najbardziej czekam na Nightwish :) . Moim "pierwszym razem" był zeszłoroczny Masters Of Rock. Mam nadzieję, że ich kolejnego koncertu w naszym kraju doczekamy się szybciej niż za kolejne 4 lata...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z niecierpliwością czekam na koncert Tarji w grudniu i Sabatonu w marcu. :D Na Tarję na pewno się wybieram, natomiast Sabaton jeszcze stoi pod znakiem zapytania. Ale mimo wszystko warto odkładać kasę, bo baaardzo chciałabym ich zobaczyć na żywo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego co napisałam wcześniej dodam jeszcze koncert Michała Szpaka w Katowicach czy okolicach :P Chłopak ma naprawdę ogromny talent, a na swoim albumie Byle być sobą pokazał klasę. Teraz z chęcią usłyszałabym go na żywo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A miałem koncertowy maraton w tym roku skończyć wraz z Delain - o ja naiwny :D W listopadzie Nocny Kochanek, w grudniu Tarja, w styczniu Epica na wyjeździe, w lutym Sabaton... będzie się działo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na koncert Tarji Turunen w Warszawie :)! Został niecały miesiąc, więc przygotowania ruszyły pełną parą! Chcemy wraz z polskim fan-clubem Winter Storm zorganizować spotkanie fanów oraz przygotować prezent dla Tarji.

Pierwszy raz będę miała do czynienia z byłą wokalistką Nightwish "na żywo", dlatego dopada mnie mały stres: jak to będzie, jaka ona jest, czy wszystko się uda?? Już teraz jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać ;) Trzymajcie kciuki!

Nooo, ostatnio to mam prawdziwy maraton koncertowy! Czad, Delain, Tarja, Epica (styczeń) i może Apocalyptica w lutym!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnich latach koncerty sobie odpuściłem ze względu na dysproporcję między ilością pieniędzy wydanych na pojedynczy wyjazd i ulotnością przeżycia, ale zastanawiam się nad Epiką. Prawdopodobnie na zastanawianiu się skończy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja także mam zamiar pojechać na koncert Epiki, styczeń nie bardzo mi pasuję, urlopu raczej nie dostanę. Wstrzymam się, oby w cieplejszych miesiącach także zawitali do nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy ktoś tu zna i lubi Amy Macdonald, w razie czego oznajmiam, że w przyszłym roku zagra dwa koncerty w Polsce - 23.03. w Warszawie i 24.03. w Poznaniu. Ja zrobię wszystko, żeby wybrać się do Wawy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie zaś apdejt koncertowy. Poza Epiką i Sabatonem (na które bilety już mam) doszedł Gloryhammer w lutym i Nocny Kochanek w marcu. Cóż, będzie trzeba brać nadgodziny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli mi nie wypadnie akurat żaden egzamin w tym czasie, to koniecznie jadę na Evanescence do Warszawy I jeszcze ciągle liczę, że Shinedown raczy zagrać w Polsce, wtedy to już nie ma siły, która by mnie powstrzymała. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.