Jump to content
nuka

Na koncerty jakich zespołów czekacie?

Recommended Posts

Paradise Lost 21.10. - Wrocław

 

Pewnie i tak mnie nie stać, bo zbieram na studia. Ale jakbyś była może we Wrocławiu, to może jakiś mini zlocik? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise Lost 21.10. - Wrocław

 

Pewnie i tak mnie nie stać, bo zbieram na studia. Ale jakbyś była może we Wrocławiu, to może jakiś mini zlocik? :D

 

Jak mi się uda tam pojawić, no to jasne :happy: Wydaje mi się, że cena nie jest tragiczna, jak na taki zespół - 80zł. Ale wiadomo, że jak się zbiera to inaczej wygląda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise Lost 21.10. - Wrocław

 

Pewnie i tak mnie nie stać, bo zbieram na studia. Ale jakbyś była może we Wrocławiu, to może jakiś mini zlocik? :D

 

Jak mi się uda tam pojawić, no to jasne :happy: Wydaje mi się, że cena nie jest tragiczna, jak na taki zespół - 80zł. Ale wiadomo, że jak się zbiera to inaczej wygląda :P

 

80 to faktycznie nie tak źle. Ale pamiętam, że za Epikę płaciłam też jakoś 80.. A Epica to bigger deal niż Paradise... No, zobaczymy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise Lost 21.10. - Wrocław

 

Pewnie i tak mnie nie stać, bo zbieram na studia. Ale jakbyś była może we Wrocławiu, to może jakiś mini zlocik? :D

 

Jak mi się uda tam pojawić, no to jasne :happy: Wydaje mi się, że cena nie jest tragiczna, jak na taki zespół - 80zł. Ale wiadomo, że jak się zbiera to inaczej wygląda :P

 

80 to faktycznie nie tak źle. Ale pamiętam, że za Epikę płaciłam też jakoś 80.. A Epica to bigger deal niż Paradise... No, zobaczymy :D

 

O, a teraz Epica + Eluveitie 109zł, to prawie jak promocja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale 1 sierpnia na 3Sat (jak ktoś ma niemiecką telewizję) jest transmisja live z Wacken. O 20.15 :)

 

http://www.3sat.de/page/?source=/musik/182714/index.html

 

Podobno będzie też stream online, ale jeszcze się do niego nie dokopałam, bo mój germański kuleje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. Miałam kiedyś niemiecką telewizję.. Ciekawe, co się z nią stało. Może specjalnie na tę okazję wygrzebię sprzęt i pooglądamy z tatą. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale 1 sierpnia na 3Sat (jak ktoś ma niemiecką telewizję) jest transmisja live z Wacken. O 20.15 :)

 

http://www.3sat.de/page/?source=/musik/182714/index.html

 

Podobno będzie też stream online, ale jeszcze się do niego nie dokopałam, bo mój germański kuleje....

 

Sami wydaje mi się, że na youtube powinien być stream z Wacken :)

Ostatnim razem oglądałam stream z youtube, wydaje mi się, że w tym roku też powinno być.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak btw. zastanawiam się nad Kamelot (6.10.15.) albo Stratovariusem (10.10.15.). Mam w końcu te dwa vouchery, trzeba je spożytkować do końca roku. Bo Apo (7.10.15.) raczej odpada, bilety są trochę za drogie. Najbardziej prawdopodobny jest właśnie Kamelot. W Warszawie, Progresji. (Mają tam całkiem dobrą herbatkę, serio. A obok jest praktycznie puste centrum handlowe, w którym można kupić książki za 5-10 zł.). Ktoś, coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halo, Halo! Czy ktoś wybiera się na koncert NW w Berlinie 15.12.15? Jeżeli tak to pisać! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam iść na Slasha 20 listopada w Łodzi. Okazało się, że nie mogę. Niestety. Nie mogę tego przeżyć xD To niecała godzina pociągiem, w dodatku wysiadłabym tuż pod Atlas Areną >.<

No cóż, innym razem :)

PaulaEija chętnie poszłabym z Tobą na Kamelota ale akurat wtedy będę w Słowenii.

No kurde, co to za życie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.10.2015 zagra Hunter w moim mieście na rozpoczęcie miesiąca, natomiast 31.10.2015 koncert Epica & Eluveitie!!! To będzie Epickie zakończenie nadchodzącego miesiąca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

07.10.15 APOCALYPTICA W WARSZAWIE, YUUUUUUUUUUUUS ♥♥♥

Ktoś jedzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

07.10.15 APOCALYPTICA W WARSZAWIE, YUUUUUUUUUUUUS ♥♥♥

Ktoś jedzie?

Strasznie bym chciała tam być, ale niestety nie będę mogła... ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

LarhlxI.jpg

Bardzo chciałam zobaczyć Apocalypticę na warszawskim Torwarze, ale niestety, nie udało się..Za to w listopadzie wybieram się na Delain :happy:! Nie mogę się doczekać!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może jednak się wybiorę, jak będzie ktoś znajomy... Tyle że nie wiem, czy będę miała wtedy czas. Ale chciałabym... Aniu, przygarniesz mnie? ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może jednak się wybiorę, jak będzie ktoś znajomy... Tyle że nie wiem, czy będę miała wtedy czas. Ale chciałabym... Aniu, przygarniesz mnie? ♥

Jasne, Paula:D! Im nas więcej, tym lepiej! Szykuje się świetny koncert! Trzy zespoły, więc nie można przegapić takiej okazji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To namówię chyba jednak siostrę, żeby ze mną poszła. Chyba że z nią psychicznie nie wytrzymam. ;)

Tylko że mam dwa vouchery, więc... Albo wiem. Tylko muszę to z nią przegadać. Mam nadzieję, że dam radę dotrzeć na ten koncert. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też się wybieram na Delain i Anneke!!! Co prawda biletu jeszcze nie kupiłem, ale w przyszłym tygodniu zamierzam :D Fajnie, że też będziecie!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz już na 99,9% jadę. ♥

I proponuję jakiś zlocik w piątek wieczorem... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kabanos w sobotę w Poznaniu ♥ bilet już mam, szkoda tylko, że kończę pracę o 18 i na 19 jadę na koncert :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadałem z Paulą na czacie i teraz przez nią zastanawiam się nad tym listopadowym koncertem :D Prawdopodobnie tam pojadę.

A niedługo będę na koncercie Epica. :) Jestem leniwy, bo nie chce mi się biletów kupować. :D Zastanawia mnie, czy zdążyliby przysłać mi bilet na Epikę?

 

Zlocik w piątek wieczorem, a czemu nie po koncercie, albo przed koncertem(w sobotnie popołudnie)? Chyba, że ten zlot ma trwać do koncertu :D

Bo chodziło ci o datę koncertu Delain, tak? :D

 

No w końcu jestem bardzo koncertowy, w końcu!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to Progresja, tam kolejki są od popołudnia przed klubem. Bez sensu robić wtedy zlot. Tzn. możemy sobie razem stanąć w kolejce, ale na spotkanie raczej będzie mało czasu. A po koncercie będzie późno i wszystko w pobliżu pozamykane. Fort Wola jest o tej porze zamknięty, tylko Real czy co oni tam mają, jest czynny, i to tylko do 22:00. I tak byśmy musieli jechać na miasto, więc już lepiej wcześniej.

Tak, chodziło o Delain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W najgorszym wypadku pozostanie mi samotne czekanie kilka godzin na autokar. Może znajdzie się coś na rozkładzie, by za długo nie czekać. Właściwie, to nie wiem co kombinujecie, ale chętnie bym się na to pisał. :) Jak coś ma się szykować, to dajcie szczegóły w zlotach, albo jakkolwiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj. 19:30. Klub Stodoła. Emi. Fruja. Ajemeks. Jaram się ♥

Piękni ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.