Jump to content
nuka

Na koncerty jakich zespołów czekacie?

Recommended Posts

Myślicie ze jest szansa że Imaginaerum zahaczy tez Polskę? :)

Jutro ostatni przystanek trasy więc raczej nie, ale w 2015 nowa trasa więc głowa do góry ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam taka nadzieje że wpadną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świat jest bardzo mały' date=' też tam byłem. I też z niecierpliwością czekam na ich koncert w Polszcze kochanej (byleby tylko fundusze dopisały).[/quote']

Też czekam :D

 

A do listy oczekujących dodaję Deine Lakaien, będą na CP 2014 ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Tarja

Nie wybaczę sobie tego, że te parę miesięcy temu nie wiedziałem, że chcę na nią iść :P

2.Epica

Plany były, człowiek stoi o krok od ich spełnienia, a dwa tygodnie przed koncertem okazuje się, że dokłądnie tego dnia będzie dość istotne koło... :/

3.Lindsey Stirling

Niesamowita dziewczyna - kropka :)

4.Nightwish

Bo zobaczyć trzeba ;)

5.Pendragon

Jeden z najciekawszych zespołów rocka neoprogresywnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety wiem i niestety nie będę mógł tam być :/ Choć jakkolwiek twórczość Clive'a też lubię, to aktualny Pendraon tworzy w 100% Nick Barret, tak więc pozostaje mi tylko czekać na oficjalny koncert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na koncert Dimmu Borgir, bo we wrześniu mieli wydać nową płytę, a dalej informacji zero. No, ale za niedługo powinna być, więc i trasa koncertowa będzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam czekam na koncerty:

a. Nightwisha

b. Sabatonu :D

c. Amaranthe (może przyjadą do Polski xD)

d. Skilleta (niestety w litopadzie nie mogłam pójść, co jak co, ale jak supportowali Nickelback, to trochę drogie bilety były)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omójboże! Na Orange Warsaw Festival będzie Hurts, Florence and the Machine, The Pretty Reckless, Queens of the Stone Age, Kasabian, The Kooks i w ogóle to co sobie słucham. Tak bardzo chciałabym jechać, ale bilety na 1 dzień kosztują 230, a karnet 580. Dużo pieniążków, musiałabym zacząć zbierać i żyć o chlebie i wodzie oraz namówić siostrę. Chyba się nie uda, ale taaaak chce tam jechać :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie - zawsze możesz spróbować wygrać bilety :P w Esce Rock chyba w tamtym roku mieli sporo do rozdania. Słaba opcja, ale lepsza niż żadna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro w Poznaniu gra WT, miałam tam być, ale wyszło, że jednak mnie nie ma. I chyba muszę wyłaczyć facebooka, bo polska strona o WT bez przerwy o tym nadaje.. :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish mógłby w końcu przyjechać ze składem z Floor wiem teraz to nie możliwe, ale muszą przyjechać jak nowy album wydadzą...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Hmmm... WT się doczekałem, Epica jest w lipcu, nie wiem, może się wybiorę, zależy od grubości mojego portfela. Czekam na Lacrimosęęęęę ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 września 2014- Alestorm

9 listopada 2014- Tarja

13 listopada 2014- Insomnium

27 listopada - Eluveitie i Arkona

Tyle koncertów w Krakowie , a pieniędzy brak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejechałbym się jeszcze raz na Tarję i na Epicę (z racji epickiej Quantum Enigmy), ale po tym, co się działo w Poznaniu rezygnuję z koncertów w tym kraju. Myślę o przyszłym koncercie NW, ale pewna holenderka skutecznie mnie do tego zniechęca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na nową płytę Nightwish, i z tej okazji, również na koncert. 2015 rok, będzie u mnie rokiem wielu zmian. M.in. wyjeżdżam do Londynu i tam podejmę (mam nadzieję) stałą pracę; po czym wrócę do Polski i założę własną firmę ;) To mój obecny plan na kilka lat. Wracając do koncertu, promującego płytę Nightwish; mam nadzieję, że chociaż jeden koncert zespół zagra w Wielkiej Brytanii. Nie mogę się tego doczekać. Kupię ogromną flagę Polski. Będę stał pod samą sceną, wymachując nią. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na Opeth i Saint Vitus. No i nie mogę się doczekać listopadowego Slasha w Krakowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na Tarję we Wrocławiu i na Anathemę we Wrocławiu. Mieszkanie 500m od hali stulecia ma masę plusów ;>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na koncert najlepszego multiinstrumentalisty w Polsce, tj. Michała Jelonka. Zagra w Łodzi w klubie Luka 23 kwietnia. Raz już oglądałam jego występ. Jest niesamowity :). Najlepszy koncert na jakim byłam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to muszę zobaczyć czy się kasa znajdzie i czas. Ale zobaczę co z Woodstock będzie, jak nie to pojadę w pod koniec sierpnia na Czad festwal. Nie wiem, może Epica, ale to w październiku raczej. Bo w maju to chyba za późno, na zebranie kasy. Liczę na to, że jednak w najbliższym czasie pojadę, na jakiś dobry koncert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na Juwenalia, chyba najlepsze od wielu lat!

*Kult

*Coma

*Kabanos

*Happysad

*Luxtorpeda

*Strachy Na Lachy

*Elektryczn Gitary

*Chwytak xDD

*Bracia Figo Fagot ♥

 

To będą piękne 3 dni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odkryłam 3 fajne koncerty:

Stratovarius 9/10.10. - Kraków/Warszawa

Paradise Lost 21.10. - Wrocław

Epica + Eluveitie (!) 31.10. - Kraków

 

Nie fatygowałabym się na Woodstock, gdyby udało mi się pojechać na ten ostatni koncert. Jejuu, niech mi się to uda :happy: No i ten Stratovarius ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.