Jump to content
nuka

Na koncerty jakich zespołów czekacie?

Recommended Posts

Ja czekam The Cure ♥. Szanse na to, że zagrają znowu w PL są wręcz mikroskopijne, więc prawdopodobnie zmuszeni będziemy udać się w końcu do Berlina albo do Pragi.

 

Póki co, chętnie wybrałabym się na jesienny koncert Placebo, niestety - jako że jest to dzień roboczy i nie będziemy mieli tyle wolnego, żeby spokojnie dojechać i wrócić a jeszcze przy okazji zgarnąć kogoś do opieki nad maluchami - odpada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nightwish

2.Tarji

3.Marilyna Mansona

4.Cradle of filth

5.Epiki

6.Lacuny Coil

7.Sireni

8.KoRna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie Therion w Warszawie, w Grudniu :)

 

Si, si, na Theriona by się przydało. Dawno, dawno temu zagrali w Płocku (za free!) i było na prawdę git.

U mnie jeszcze SOAD czeka grzecznie w kolejce z tych bliższych. ;)

 

Również do Wawy się wybierasz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w końcu muszę się wybrać na Nightwish, Rammstein, SOAD, HSB... Ewentualnie też na koncert Turunen by się pojechało ;) Gdyby tylko stolica była ciut bliżej :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutankhamen, a gdzie Ci najbliżej? W przyszłym roku Tardża odwiedzi kilka miast w Polsce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ja z zachodniopomorskiego - wszędzie daleko :D Ostatnio na Hunterze byłem w Szczecinie - tam mógłby ktoś podskoczyć ;) Trójmiasto - oo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ja z zachodniopomorskiego - wszędzie daleko :D Ostatnio na Hunterze byłem w Szczecinie - tam mógłby ktoś podskoczyć ;) Trójmiasto - oo ;)

 

Niestety większość koncertów odbywa się w centrum i na południowym zachodzie naszego kraju... Ja również mam daleko. Ty masz za to piękne morze, a ja cudowne Bieszczady (których jakoś bardzo nie lubię...). Trzeba się z tym pogodzić, ewentualnie pomyśleć o jakiejś przeprowadzce w przyszłości xD Najlepiej do Łodzi - tam odbywa się sporo koncertów i wszędzie jest stosunkowo blisko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morze jest brudne i zimne, już wolałbym mieszkać tam gdzie twoja osóbka ;) Przynajmniej bliżej na koncerty :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się zamień :P droga do centrum taka sama chyba, ale fakt, na Śląsk mam trochę bliżej :P za to nad morzem jest chyba sporo festiwali w lecie, nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunrise w Kołobrzegu - nie moje klimaty xD Byłem w tą niedziele i wszyscy zjarani tańczyli na plaży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś ciekawe festiwale na Pomorzu masz na myśli Evi? ;p bo chyba o takich nie słyszałam...;)

 

W Październiku w klubie "Ucho", w Gdyni będzie miał miejsce koncert zespołu GRAI, supportować będą Radagost i Dalriada :D uwielbiam Dalriadę i nie przegapię tego, zwłaszcza, że do Gdyni mam rzut beretem, jakieś 30km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekam The Cure ♥.

Też ♥

Czekam na DM w Łodzi, Apocalypticę w W-wie, Therion i Tarję w Krakowie.

Miło by było zobaczyć Clan of Xymox, czy Fields of the Nephilim. Choć najbardziej marzy mi się Draconian, bo ich w Polsce jeszcze nie było.

Na Lacrimosę też bym się jeszcze wybrała gdzieś.

No i oczywiście NW u nas, z jakąś przyjemną wokalistką na wokalu :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś ciekawe festiwale na Pomorzu masz na myśli Evi? ;p bo chyba o takich nie słyszałam...;)

 

W Październiku w klubie "Ucho", w Gdyni będzie miał miejsce koncert zespołu GRAI, supportować będą Radagost i Dalriada :D uwielbiam Dalriadę i nie przegapię tego, zwłaszcza, że do Gdyni mam rzut beretem, jakieś 30km :)

 

Heineken Open'er ?? Tak mi się coś o uszy obiło, że to w Gdyni ;) No i to dość dobry region na wakacje, więc tak mi się zdaje, że jakieś atrakcje tam powinny być ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heineken Open'er ?? Tak mi się coś o uszy obiło' date=' że to w Gdyni ;) No i to dość dobry region na wakacje, więc tak mi się zdaje, że jakieś atrakcje tam powinny być ;)[/quote']

 

A no tak. Heineken to nie moje klimaty ;p Koncerty które mnie interesują są zazwyczaj w Stolicy, albo Kraków/Katowice.

Dla mnie dobry region na wakacje to góry ;) Ale to tak zawsze, ciągnie nas do tego czego nie mamy, bo to co otacza nas na co dzień staje się rutyną :)

 

Btw. Jedzie ktoś na "Rock in Szczecin - Folk Edition" ?

http://www.rockinszczecin.pl/index.php/pl/espoly-folk-edition-2012

Chętnie posłuchałabym sobie Alestorm na żywo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na DM w Łodzi

Zazdroszczę. Byłam już dwa razy DM, ale chętnie wybrałabym się znowu. Z resztą... nie mam jeszcze słit foci z Davem, a to niewybaczalne :-D

Miło by było zobaczyć Clan of Xymox

To koniecznie musimy się spotkać na najbliższym koncercie :D Ich też widziałam dwa razy jak dotąd (w tym raz na CP), jednakże wciąż mi mało ;D No i fotka z Ronnym tak zamazana... ;)

(...) czy Fields of the Nephilim

McCoy też by się przydał "do kolekcji" ;D

Na Lacrimosę też bym się jeszcze wybrała gdzieś.

O to to...! Ja się wybierałam na piątkowy koncert na CP, koniec końców z przyczyn ekonomicznych nic z tego nie wyszło :(

Na szczęście Tilo dosyć często koncertuje w Pl, co prawda najczęściej w Krk (przynajmniej tak mi się wydaje...), ale trzeba będzie polować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja czekam nieubłaganie na Gothic Night w Poznaniu :happy: Artrosis, Desdemona i jakieś dwa inne zespoły, może być ciekawie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z resztą... nie mam jeszcze słit foci z Davem' date=' a to niewybaczalne [/quote']

Miałaś sobie zrobić :P

 

To koniecznie musimy się spotkać na najbliższym koncercie

Ja jak na razie tylko raz, ale było niesamowicie ♥ i nie mam zdjęcia :(

 

O to to...! Ja się wybierałam na piątkowy koncert na CP' date=' koniec końców z przyczyn ekonomicznych nic z tego nie wyszło [/quote']

A mi się udało wyrwać, to w ogóle było moje pierwsze CP, więc ciekawe przeżycie :D

Za rok, o ile skład zespołów będzie mi odpowiadał, postaram się wybrać na całość :)

Na szczęście Tilo dosyć często koncertuje w Pl' date=' co prawda najczęściej w Krk (przynajmniej tak mi się wydaje...), ale trzeba będzie polować [/quote']

Mi to akurat odpowiada :D niech przyjeżdża do grodu Kraka jak najczęściej :happy:

 

A ja czekam nieubłaganie na Gothic Night w Poznaniu Artrosis' date=' Desdemona i jakieś dwa inne zespoły, może być ciekawie [/quote']

Może Alienoil :happy: ? To by była dopiero motywacja - dwa występy z Niedzielskim naraz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja czekam nieubłaganie na Gothic Night w Poznaniu Artrosis' date=' Desdemona i jakieś dwa inne zespoły, może być ciekawie [/quote']

Może Alienoil :happy: ? To by była dopiero motywacja - dwa występy z Niedzielskim naraz :D

 

Rukia i Freud Theory. (specjalnie dla Ciebie sprawdziłem Sebastianie ♥ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z resztą... nie mam jeszcze słit foci z Davem' date=' a to niewybaczalne [/quote']

Miałaś sobie zrobić :P

No, tylko holowany przez nas nieletni zaginął i godzinę go szukaliśmy :(

 

Ja jak na razie tylko raz, ale było niesamowicie ♥ i nie mam zdjęcia :(

Jeszcze powiedz, że w Łodzi dwa lata temu :P

 

A mi się udało wyrwać, to w ogóle było moje pierwsze CP, więc ciekawe przeżycie :D

Za rok, o ile skład zespołów będzie mi odpowiadał, postaram się wybrać na całość :)

Oj, jak ja bym chciała!!! Ekipa się zbiera, więc będzie dodatkowa motywacja. Trza miejscówkę dobrą obczaić póki czas i fundusze zbierać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No' date=' tylko holowany przez nas nieletni zaginął i godzinę go szukaliśmy [/quote']

Wszystkiego się nie da przewidzieć..^^ ale ostatnio polubili nas odwiedzać, więc myślę, że spokojnie uda się nadrobić ;)

 

Jeszcze powiedz, że w Łodzi dwa lata temu

Eeeee... czyli, że byłyśmy na tym samym koncercie :happy: ?

 

Oj' date=' jak ja bym chciała!!! Ekipa się zbiera, więc będzie dodatkowa motywacja. Trza miejscówkę dobrą obczaić póki czas i fundusze zbierać...[/quote']

No u mnie zawsze na 1. miejscu będzie muzyka, żeby się wybrać, chodzą słuchy o Draconianie, co by było ciekawe, bo mimo wszystko bardzo doom'owa jest ich twórczość.

Będę się zastanawiać, jak poznam skład. Lacrimosa może przyjechać tam jeszcze raz :D , podobało im się przecież, tak sobie ładnie spacerowali po Bolkowie przed koncertem i po zresztą też :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze powiedz, że w Łodzi dwa lata temu

Eeeee... czyli, że byłyśmy na tym samym koncercie :happy: ?

 

No weeeź... Dekompresja 2011? :cool:

 

https://www.facebook.com/magdabialecka/media_set?set=a.291431414220698.72653.100000615244489&type=3

 

Na początku tego roku byli w Szczecinie, liczba biletów baaardzo limitowana, bo koncert był kameralny. Miałam szansę na rezerwację, ale nie miałam szansy na dojazd :(

Liczę, że wkrótce znów będziemy mogły podziwiać ich live ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
No weeeź... Dekompresja 2011?

To świat jest jednak mały :happy:

Tak tak! Przez chwilę myślałam, że załapałam się na zdjęcie, ale jednak ten rudzielec z boku to nie ja xD

 

Na początku tego roku byli w Szczecinie' date=' liczba biletów baaardzo limitowana, bo koncert był kameralny. Miałam szansę na rezerwację, ale nie miałam szansy na dojazd [/quote']

Dokładnie tak samo. Dla mnie to przeprawa przez cały kraj :dodgy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja czekam nieubłaganie na Gothic Night w Poznaniu :happy: Artrosis, Desdemona i jakieś dwa inne zespoły, może być ciekawie ;)

 

Dobrze, że mówisz, iż coś takiego będzie. Już dwukrotnie (tyle wiem na pewno) mnie koncert Desdemony ominął. Tym razem pójdę ich posłuchać na pewno.

 

 

No weeeź... Dekompresja 2011?

To świat jest jednak mały :happy:

Tak tak! Przez chwilę myślałam, że załapałam się na zdjęcie, ale jednak ten rudzielec z boku to nie ja xD

 

Świat jest bardzo mały, też tam byłem. :D I też z niecierpliwością czekam na ich koncert w Polszcze kochanej (byleby tylko fundusze dopisały).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na Nightwish oczywiście i In Flames :D

Oczywiście mogłabym pójść na sporo innych, ale na te dwa zespoły czekam z największą niecierpliwością :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślicie ze jest szansa że Imaginaerum zahaczy tez Polskę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.