Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

coraz bardziej staje się prawdopodobne to, że na takim zlocie w Krk się pojawię :) a termin... nie wiem, innych wyjazdów jeszcze nie zaplanowałam i szczerze mówiąc wolałabym najpierw wiedzieć kiedy taki zlot by się odbył żeby właśnie pod niego planować resztę wyjazdów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też się pojawię, będę miała wyjęte z wakacji 3 tygodnie, poza nimi nie ma problemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szczerze mówiąc wolałabym najpierw wiedzieć kiedy taki zlot by się odbył żeby właśnie pod niego planować resztę wyjazdów.

Mam podobnie...^^

Oznaczyłam się jak to widzę na chwilę obecną, co może ulec zmianie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że zrezygnujemy z Łodzi a jedynie zrobimy coś większego w Krk. :) Czas pokaże. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś czuję' date=' że zrezygnujemy z Łodzi a jedynie zrobimy coś większego w Krk. :) Czas pokaże. ;) [/quote']

Wygląda na to, że któraś z sobót w sierpniu w Krakowie wygląda najbardziej możliwie.

 

Pytanie - czy ktoś miejscowy spróbuje coś ogarnąć czy mam uruchamiać kontakty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko gdzie chcecie nocować? Bo Emi już proponowałam, żeby u mnie spała. Więc został mi już tylko jeden śpiwór.


O ile dobrze pamiętam, na Floriańskiej przy rynku jest jakiś hotel, a na Grodzkiej motel. Do wyboru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już mamy gdzieś nocować, to chyba najlepiej byłoby ogarnąć jakiś hostel, bądź akademik co by sobie koszty obniżyć.

Może też być pole namiotowe :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli mnie udałoby się pojechać- to mocno optuję za polem namiotowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważajcie, bo jeszcze z wami zostanę, zamiast do domu wracać :devil: nie znam żadnych pól namiotowych w Krakowie, w każdym razie nic nie słyszałam żeby takie istaniały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są oferty w necie pod "pola namiotowe w Krakowie" i mamy 3 Krakowian na DE- może coś podpowiedzą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli mnie udałoby się pojechać- to mocno optuję za polem namiotowym.

Plenerowe ognisko byłoby spoko, tym bardziej w sierpniu. :) A że taniej to kolejny duży plus. :)

 

Popytam znajomych czy znają jakieś dogodne poletko - innych też zachęcam do poszukiwań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam namiotu, buu… Kto mnie przygarnie ? *.* :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja mam namiot... Ale o kulach pod namioty się nie piszę :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam namiotu' date=' buu… Kto mnie przygarnie ? *.* [/quote']

Też nie mam, nie wiem jak jest na polach namiotowych w Krakowie, ale u siebie mam opcję wynajmu namiotu za grosze, więc myślę, że w większym mieście tym bardziej taka opcja powinna być ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam dwuosobowy, mogę kogoś przygarnąć :> a dzisiaj właśnie patrzyłam na pola namiotowe i znalazłam kilka w Krakowie i okolicach ;) więc są, pozostaje poszukać najtańszych :P i jakąś rezerwację pewnie trzeba by zrobić, żeby to już było NA PEWNO. więc i datę trzeba ustalić jak najszybciej jeśli ma coś z tego wyjść ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam namiot. W sensie babcia ma. Spokojnie się w nim zmieszczą cztery osoby. Też mogę kogoś przygarnąć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 2 osobowy ;-)

O ile bym jechał własnym autem to w aucie 2 też dadzą rade o ile nie przekraczają 180 cm wzrostu bo powyżej to już było by nie wygodnie ;-)

Sierpień wstępnie mi odpowiada ale tak jak dyskutowałem z Beatką u mnie różnie bywa i dziś mówię że mogę a już za tydzień wiem że nie da rady ;-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 opcja: max 26 zł (osoba + namiot)*

2 opcja: max 28 zł (osoba + namiot)* + darmowe WiFi (i tak nie mam czym korzystać więc mi to rybka)

 

* - jak się ktoś sparuje pod namiotami to koszt jego rozłożenia można podzielić na 2. ;)

 

Ceny są zbliżone, ale póki co bardziej przekonuje mnie druga opcja: http://www.camping-korona.com.pl/pl/camping.html

I kuchnia, i stanitaria... żyć nie umierać. :)

 

Pozostaje jeszcze kwestia tego, co chcemy tam robić. Mam nadzieję, że ognisko można tam rozpalić? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co widziałam są tam boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz miejsce na ognisko. myślę, że z rozpaleniem grilla też nie powinno być problemu ;) i też bardziej podoba mi się ta opcja. no i nie ma za dużej różnicy w cenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.