Jump to content
Sign in to follow this  
BlackSymphonia

Therion, 06/07/08.12.2013 (Kraków/Warszawa/Wrocław)

Recommended Posts

Szkoda, że Therion ostatnio ostro przesadza :(

Mam na myśli przedewszystkim ich teledysk " Mon Amour, Mon Ami ". Jest chory , szybko go wyłączyłam bo nie dało się go oglądać :\

Kolejny teledysk-----" Je n'ai besoin que de tendresse" oraz "Poupée de Cire, Poupée de Son" . Chociaż te w porównaniu z pierwszym o którym pisałam to pikuś mimo iż myślałam, że one są najgorszę nim ujrzałam " Mon Amour, Mon Ami " :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm skoro ten najnowszy album jest związany z Kwiatami Bólu, to może teledysk jest adekwatny...Nakręcony w twórczy sposób, aczkolwiek zdecydowanie kategoria +18. Mnie też nie podchodzi, ale kto co lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall--- Ja jestem osobą dorosłą i mnie ten teledysk nie podchodzi wogóle.

Wiadomo to zależy od tego kto jakie klimaty lubi.

Nazwa albumu jest taka nie inna więc teledyski muszą jakoś być adekwatne do tytułu płyty.

Jednak moim zdaniem można to było pokazać w inny sposób.

Wyobrażam sobie dzieci, które na to mogą trafić , teledysk nie jest zabezpieczony tak jak jeden Closterkeller, w którym na początku piszę , że zawiera drastyczne sceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa albumu brzmi trochę znajomo, jest chyba taki tom poezji. Niestety nie miałam okazji się zapoznać. Byłam na ich koncercie, oni ogólnie przesadzają, taki mają styl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall------Kiedy byłaś na ich koncercie? Ja mam ich jeden koncert na DVD "Live Gothic" i szczerze mówiąc, dzięki niemu tak naprawdę ich poznałam i polubiłam :)

Nie przyłważyłam tam nic co by mnie zszokowało :) Dlatego kocham ten dawny Therion aż do płyty " Sithra Ahra " ( muzycznie) bo jeden czy dwa teledyski mnie już wtedy niepokoiły, bodajże jeden to był do utworu " Kali Yuga II " . Jednak to nic w porównaniu z tym ostatnim teledyskiem z najnowszej płyty.

Najnowsza płyta muzycznie jest dla mnie szokiem i wolałabym bardziej muzykę z poprzednich płyt ale nie jest ona moim zdaniem zła, fajnie się jej nawet słucha :) Tylko te teledyski :(

 

ps. z wcześniejszych płyt nie podchodzą mnie wogóle tylko te death-metalowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze nie pamiętam w którym to było roku, chyba 2007. Grali wtedy w Klub Studio.

Wtedy ten koncert był dla mnie świetnym show. Z perspektywy czasu stał się dla mnie kontrowersyjny (bo zmieniły się moje przekonania i zainteresowania), ale nie żałuję że tam byłam :)

 

Death-metalowych, też raczej nie trawię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do nazwy ostatniej płytki - "Les Fleurs du Mal" to "Kwiaty zła" Baudelaire'a, jednego z francuskich "poetów przeklętych". Także dekadencja i wszelkie rozpusty to jak najbardziej kierunek, w którym podążać powinny były teledyski promujące tamten album.

 

Ale tegoroczne koncerty związane już są z nowym projektem, rock operą nad którą Therion podobno ma pracować 10 lat i w międzyczasie konsultować się z publicznością. Nie mam pojęcia jak to wypadnie, ale skoro część muzyki chcą odrzucić po trasie koncertowej, to możliwe że usłyszymy kawałki, których potem już nie będzie się dało nigdzie poza bootlegami dostać. Want. :]

 

Zobaczę jak finanse mi pozwolą, ale na 99% wybieram się do Warszawy, bo już od wielu lat planuję Theriona i nonstop coś mi wypada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, odświeżę temat, bo koncerty już za parę dni :) Kto wybiera się do Stodoły? Znajomi zaniemogli a fajnie by było do kogoś przysłowiową gębę otworzyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.