Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Nowy singiel budzi spore kontrowersje i jak najbardziej to rozumiem, bo po pierwszym przesłuchaniu czułem, że "to nie to". Tymczasem coś mnie tknęło, przesłuchałem drugi raz, trzeci... dziesiąty...

 

Singiel brzmi ciekawie. Z reguły nie słucham takich klimatów, ale podoba mi się ta ciężkość i ciekawie wkomponowane elektroniczne wstawki. Jak to Sharon określiła: w dzisiejszym popie brakuje ciężkości i mroku. Może to właśnie nowy pomysł zespołu na swoje brzmienie?

 

Jeden singiel albumu nie czyni, jak to nikt-nigdy nie mawiał. Póki co zespół rozbudził moją ciekawość. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsłuchałam kilka razy i mam mieszane uczucia. Słuchało mi się miło, całkiem przyjemny kawałek, ALE... Gdyby nie głos Sharon i podpis, to nawet nie powiedziałabym, że to WT. The Unforgiving podobało mi się bardzo. Hydrę ledwo ledwo przetwarzam. A teraz nie wiem co mam zrobić xD Bo trochę mi się podoba, a trochę nie (ja wiem jak to brzmi, ale mam mózg wypalony zajęciami od 8.15 do 19.30, italianistyka UŁ pozdrawia).

Dobrze, że zespół eksperymentuje i się rozwija, to zawsze na plus. Aczkolwiek przeczuwam, że nie będę już tak często słuchać WT. Raczej będą to okazjonalne spotkania, kiedy akurat będę w odpowiednim nastroju.

A zresztą, co ja będę wybiegać. Poczekam jeszcze na album i wtedy zobaczymy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy kawałek od WT, przyznam się szczerze, że nie jest najgorszy, chyba nawet ciut lepszy niż poprzedni, trochę w stylu The Last Dance.

 

Jak Wam się podoba? 

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak do tej pory kupuję wszystko, co nowe od Within Temptation. Poparcie wzrosło gdy zobaczyłam zespół w październiku, w Warszawie. Oczywiście jestem trochę starej daty i zawsze wolałam "stare" WT. Powoli się to zmienia, ewoluuję ;) . Na początku katowałam The Reckoning, cały czas mam fazę na Raise Your Banner (mogliby już wydać ten teledysk :P ), a nowy utwór Firelight bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Z każdym odsłuchem odkrywam jego ciekawą aranżację, wiodący motyw jest niezwykle przyjemny dla ucha, tworzy klimat. Szkoda tylko, że przekładają premierę płyty Resist, bo chciałabym jak najszybciej posłuchać studyjnych wersji tego, co zaprezentowali w stolicy. Jest sporo dobrego materiału i nowe utwory zabrzmiały naprawdę ciekawie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.