Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

 

10. Każdego roku w Polsce organizowany jest największy festiwal w Europie – Woodstock – na którym pojawia się więcej niż 500 tys. fanów z całego świata. Czy planujecie, albo chcielibyście zagrać tutaj koncert?

 

Ariën: Z pewnością chcielibyśmy tam zagrać!!! Niestety nie mamy planów odnośnie wystąpienia na tym festiwalu, ale jeśli moglibyśmy zagrać na scenie Woodstocku to byłoby wspaniale!

 

Mark: To zależy również od organizatorów. Jeśli chcieliby nas to z pewnością znajdziemy porozumienie z nimi i tam zagramy. Brzmi to niesamowicie :)!

 

Co byście powiedzieli na takich dwóch headlinerów? :D

 

Jeszcze niech dodadzą NW i by był headline marzeń.

 

A muzyka WT to już nie symfoniczny metal. Może WT z czasów Silent Force albo Mother Earth, ale teraz trochę zmienili brzmienie (za co zgarniają potężne hejty od 'tru' fanów) i podciągnęłabym ich teraz pod coś bardziej w stylu industrial rock, może zahaczający o metal. Ale czy to jeszcze metal?

Co nie zmienia faktu, że uwielbiam ich słuchać ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no weź nie gadaj, WT to dalej symfoniczny metal. Metalu może i mało, ale symfonicznie dalej wybrzmiewa.

Nie wątpiłem w ten fakt, że WT nie pasuje do Woodstock, jak się okazuje miałem racje. Z tego co widziałem publika bardzo nie szalała na WT. Widziałem kilka koncertów ze sporymi gwiazdami i tam był szał. Na Woodstock, nie stawiałbym na rock, raczej na metal i rock, można dorzucić punk. http://woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/ktozagra/duza_scena

Raczej nie ma co się sugerować dużą sceną. http://woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/ktozagra/pokojowa_wioska_kryszny

U mnie w wiosce, (obozie) wszyscy gadają mniej więcej o scenie Kryszny

A co do koncert zostałem miło zaskoczony, że dużo osób poszła na koncert. Jeśli się nie mylę ponad 10. Dla ciekawskich napisałem posta z moim doświadczeniami z WT. Sharon i Woodstock w grupie Within Temptation - PL na facebook-u https://www.facebook.com/groups/876594392382593/permalink/959842310724467/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiedziałem, że WT zrobili cover Adele Skyfall (nie znalazł się na tej płytce z coverami ze względu na prawa autorskie).

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet nie wiedziałem' date=' że WT zrobili cover Adele [i']Skyfall [/i](nie znalazł się na tej płytce z coverami ze względu na prawa autorskie).

 

I wykonali to lepiej od samej Adele. :D

 

I ap ropo Within Temptation. :)

 

Tomorrow .... #studio time 4 new #music starting again

 

495f7e022c176.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się nie podoba ten ich Skyfall. Wersja Adele jest pełna mocy, brzmienia, klasy - tymczasem WT robi z tego przyjemny, szybki kawałek, który się zupełnie mija z klimatem Bonda. Przynajmniej takie jest moje odczucie. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, Skyfall w wykonaniu WT mi się całkiem nie podoba, za to Summertime Sadness im wyszło genialnie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wersja WT bardziej podoba chyba dlatego, że jak nie znoszę Adele tak ubóstwiam Sharon. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nim to włączyłem, pomyślałem, to może być coś ciekawego w odróżnieniu od typowych popowych coverów. Wersja Adele, jest taka se. Ja tam wolę wersję Within Temptation :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 lata jestem już fanem WT,byłam obecna na koncercie w Poznaniu 2 lata temu,uwielbiam album The Unforgiving oraz THOE. Ulubionego cżłonka wypisywać chyba nie muszę,ale dla przypomnienia napiszę- Sharon i Ruud ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fragment nowego solowego utworu i teledysku Sharon. Kiedy premiera będzie tego jeszcze nie wiadomo. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusza się raduje,sakwieka ryczy,koncert Lamberta w Wawie zagrożony ide mieszkać pod most xD

 

Tym razem nie odpuszczę ich koncertu XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i świetnie. Na tym muszę być na 100%, choćby miałabym na piechotę iść do tego Rzeszowa. Ten koncert byłby dla mnie idealnym zakończeniem szkoły, a początkiem wakacji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ♥ Widać, że obie Panie są w świetnej formie i dały z siebie wszystko podczas tego występu. Przy okazji dobrze się bawią, a spotkanie sprawia im wielką radość :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie na żywo Paradise moim zdaniem Tarja skaleczyła. Sharon bosko, ale Tarji nie idzie słuchać.

 

Od siebie dołożę, że Within Temptation to mój ulubiony zespół i mogłabym pisać godzinami o tym, jak ich kocham :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół w przyszłym roku odwiedzi Polskę w dwóch miastach: Poznaniu oraz Warszawie. Ktoś się wybiera? Ciekawe, czy zagrają coś nowego. Wszak to rok czekania.

Oto szczegółowa rozpiska trasy koncertowej, która potrwa od 11 października do 22 grudnia 2018 roku:

 

Oct 11: Grand Hall Siberia, Krasnoyarsk, Russia

Oct 13: House Of Culture, Novosibirsk, Russia

Oct 15: Kosmos, Yekaterinenburg, Russia

Oct 17: Milo Club, Nizhny Nivgorod, Russia

Oct 18: Stadium Club, Moscow, Russia

Oct 19: A2, St. Petersburg, Russia

Oct 20: Metro Areena, Espoo, Finland

Oct 22: The Annex, Stockholm, Sweden

Oct 23: Sentrum Scene, Oslo, Norway

Oct 24: Valby Hallen, Copenhagen, Denmark

Oct 26: Sala Ziemi, Poznan, Poland

Oct 27: Torwar, Warsaw, Poland

Nov 09: O2 Academy, Birmingham, UK

Nov 10: O2 Apollo, Manchester, UK

Nov 11: O2 Academy, Glasgow, UK

Nov 13: O2 Academy Brixton, London, UK

Nov 16: Le Zénith, Paris, France

Nov 17: Lotto Arena, Antwerp, Belgium

Nov 19: Palladium, Cologne, Germany

Nov 20: Rockhal, Luxembourg, Luxembourg

Nov 21: Samsung Halle, Zürich, Switzerland

Nov 24: AFAS Live, Amsterdam, Netherlands

Nov 25: MartiniPlaza, Groningen, Netherlands

Dec 08: Columbiahalle, Berlin, Germany

Dec 09: Mehr! Theater, Hamburg, Germany

Dec 11: Forum Karlin, Prague, Czech Republic

Dec 12: Tüskecsarnok, Budapest, Hungary

Dec 13: Gasometer, Vienna, Austria

Dec 15: Fabrique, Milan, Italy

Dec 16: MHP Arena, Ludwigsburg, Germany

Dec 17: Zenith, Munich, Germany

Dec 18: Jahrhunderthalle, Frankfurt, Germany

Dec 22: 013, Tilburg, Netherlands

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam rok czasu do namysłu, ale Poznań brzmi ciekawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, no...To się nazywa logistyka ;) ! Trasa zaplanowana z rocznym wyprzedzeniem i do tego dwa koncerty w Polsce! Tylko się cieszyć! Do 27.10.18 jeszcze duuużo czasu, ale szykuję się na warszawski występ WT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel "The Reckoning" promujący nadchodzący album WT "RESIST":

 

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xJYzSkdZMEo

 

Co sądzicie? Ja się właśnie osłuchuję :)

 

Edit: Singiel zniknął z sieci. Po małym researchu okazuje się, że miał być wydany później, ale zespół omyłkowo opublikował go teraz...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takiej akcji jeszcze nie widziałam xD

Udało mi się przesłuchać utwór i zastanawiałam się przez kilka minut, czy to nie jest fake. Niestety okazało się, że WT teraz faktycznie tak brzmi i do mnie nie przemawia ich nowa odsłona. Wielu fanów odpadło już przy "The Unforgiving", dla mnie jeszcze ten album i "Hydra" dają radę, ale jeśli nowy materiał brzmi tak jak "The Reckoning" to niestety wyczuwam rozstanie z WT. Pewnie nowy styl przyciągnie nowych fanów, ja zostaję przy tró WT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.