Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

To ja rzucę coś z mojego soundtracku do pisania... Tak trochę między podróżą a pisaniem, bardziej metaforycznie o życiu. Ale pozytywna i do pisania. Bardzo.

[spotify]spotify:track:0sHks4f74REtWcIr0WTFYJ[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z podróżą ostatnio kojarzy mi się tylko Wanderlust Nightwisha. Wałkowaliśmy Wishmastera w samochodzie w drodze na wakacje ale też na oba koncerty NW i jakoś tak mi się kojarzy... 

It's not the end, not the kingdom come, it is the journey that matters... i takie tam :D

 

Ale rzucę Ci to:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już, już :D Właśnie dzisiaj miałam to rozstrzygnąć. Długo się z tym nosiłam, ale ostatecznie wygrywa hietAla :)

Kiedy zamknęłam oczy słuchając Twojej propozycji, to wyobraźnia podsuwała mi najwięcej obrazów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos ^^

 

To ja poproszę najsmutniejszy utwór, jaki słyszeliście ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsmutniejsza piosenka, pomijając oczywiście 'Higher than Hope' wiadomego zespołu, to:

[video=youtube]

 

Zmiana, dlatego, że przypomniałam sobie o tym utworze. Melodia jest taka indie, ale tekst miażdży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholernie smutne, życiowe, bolesne

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy najsmutniejsza, to nie wiem, ale smutna i ładna na pewno.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnóstwo smutnych utworów słyszałam, ale ten mi przyszedł pierwszy do głowy (chociaż w skali smutku, jakoś najsmutniejszy pewnie nie jest)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Arabesque - Teksty dające do myślenia, ale muzycznie za mało smutku.

Adrian - Ten kawałek znałam wcześniej, wciąż ma niezwykłą moc stwarzania łez w moich oczach.

Maciek - I tekst i muzyka świetne, aż sięgnę do pozostałej twórczości zespołu.

Lawenda - Bardzo ładne brzmienie gitar, ale brak mi tu smutku.

LuciferMorningStar - Wygryw!!! Smutek w czystej postaci, perfekcyjne umieranko przez aż 15 minut i 26 sekund.

Milla - Jakbym miała pianino i umiała na nim grać to grałabym ten utwór w deszczowe dni, takie jak dzisiejszy. "Is it a matter of worse or of better?" - dobre pytanie.

Nightfall - Wers tytułowy pięknie zaśpiewany, ale czegoś tu brakuje.

 

Za wszystkie propozycje dziękuję, poszerzyliście trochę moje muzyczne horyzonty ;)

LuciferMorningStar, make a wish!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się wygranej w debiucie a tu proszę. Oryginalny nie będę, zapodajcie utwór o owadach (może być metaforyczny) ;)

EDIT: A zatem zwiększmy skalę do zwierząt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode mnie owad.

[video=youtube]

 

 

 

 

 

 

 

A tak w ogóle to psst, Sami…

…KURDE ULF, MEGA ULF ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkurczę, Emi mnie uprzedziła, ale na moje własne życzenie. Miałam dać to samo, tyle że w pełnej, ponad siedmiominutowej wersji (choć z teledyskiem, na pierwszy raz, robi pewnie jeszcze większe wrażenie), ale zwlekałam i się zastanawiałam czy na pewno to, poza tym nikt nic nie zapodawał i... tiaa. No, a tu widzę się opcje poszerzyły, jednak mam w zanadrzu jeszcze jednego motylka, proszę bardzo:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Czas na rozstrzygnięcie.

Sami - Tekst mnie zaciekawił, tyle że muzycznie nie moje klimaty.

Milla - Liryk jak i teledysk świetne. No i są nocne motyle.

Freyja - Fajny melodyjny rockowy kawałek. Treść i motylki w brzuchu mnie jednak nie przekonują.

hietAla - Wintersun zdecydowanie najbardziej przypadł mi do gustu pod każdym względem. Mam ochotę zgłębić ich twórczość ;)

Ucieszyła mnie różnorodność piosenek w dość trudnej zagadce. Szkoda, że nikt nie wstawił The Monarch Delaina. Alicjo ponownie ty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, dziękuję :D

 

Były utwory smutne, to teraz poproszę o kawałki, które dają Wam życie, motywację i pozytywną energię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.