Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Nie wiem, szczerze mówiąc, jaki to ma związek z folkiem, ale zapodam:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pora na wyniki :D

 

Latawce – ogólnie całkiem dobra piosenka, ale w niektórych momentach wokal mi się nie podobał

The Circle – cudo, zapada w pamięć, genialny tekst

Johhny, I hardly Knew Ya – kiedyś już to słyszałam, dobry kawałek :D

Frozen Sun – przyjazna muzyczka, ale bez rewelacji

Satanismus – no cóż, przyznam, że nawet tego nie włączyłam, widzę po tekście, że to nie moje klimaty (jestem moherem) ;)

Dikanda – całkiem całkiem, ale wschodnie rytmy to jednak nie mój styl

Arcadia – nie wiedziałam, że oni śpiewają też po fińsku! Piękny tekst, muzyka jak zwykle u nich bywa - niesamowita

Bo Jo Cie Kochom – fajne!! Jakieś takie.. góralskie? :D

Jaassa Varttunut – muzyka bez zastrzeżeń, gdyby tylko wokal był inny…

 

Dziękuję wszystkim za propozycje!

Ostatecznie wygrywa "The circle", najlepiej trafia w mój gust zarówno muzyka jak i tekst. A więc Lucid - make a wish ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym usłyszeć kapele rockową oczywiście z nie banalnym damskim wokalem,bez growlu,lecz przyjemnym głosem i melodyjnym graniem tylko bez popu i pop rocka chciałbym ;)

P.S oczywiście zespoły o których nie słyszałem bądź nie słuchałem do tej pory mile widziane i nie koniecznie z symfonicznego światka;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:7eoYlMdVgDaS0p19YzJRCU[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:7eoYlMdVgDaS0p19YzJRCU[/spotify]

 

Adrian,kojarzę skądś tą kapele :P Czy tam na wokalu udziela sie azjatka? : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok to robię podsumowanie,choć jestem zajęty troche świętowaniem swoich urodzin : P

Krypteria-Nie przypadła mi do gustu ta kapela,głos wokalistki nie za bardzo przemawia do mnie..

Evanescence-Pisałem,że chciałbym usłyszeć zespół który nie słyszałem bądź taki o którym słyszałem a nie słuchałem go,Evanescence to kapela dobre mi znana : P

O.N.A-Generalnie już klasyk rodzimy,mimo,to nigdy nie byłem fajnem kapeli pani Agnieszki :P

Halestorm-Dobry,rockowy kawałek choć tyłka nie urywa ;)

The Pretty Reckless-Tutaj znajduje to o czym pisałem wcześniej,jest to kapela której nazwa obiła mi sie o uszy,lecz nie przesłuchałem żadnego z ich numerów;) Wokalistka ma całkiem ciekawy wokal jak i sam zespół przyjemnie z powerem potrafi zagrać ;)

 

Reasumując Maggie wygrywasz ;) Your Turn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ou, dzięki! Tylko teraz o co poprosić....

 

 

 

Ok, musisłam się długo zastanowić. Poproszę wasz ulubiony utwór z gier. Do dzieła!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Earth 2160 - za samą grą nie przepadam, ale zakochałam się w tym kawałku

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Cały OST jest śliczny, aż nie mogłam się zdecydować, który utwór podesłać c;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie propozycje były świetne! W moich ulubionych znalazła się propozycja Milli, taka łagodna i kojąca, no i muzyczka z Herosów, nie zapomnę do końca życia ♥. Ale wygrywa 98wercia, jakoś ten utwór najbardziej mi się spodobał. Weroniko, teraz ty!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O wow :D dzięki ;) To ja poproszę... taki kawałek przy którym usypiacie. (Lepiej by było jakby był spokojny :P) Taką waszą kołysankę :D Miłej zabawy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.