Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Akurat jak sie rok szkolny kończył, ta piosenka cały czas chodziła mi po głowie:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kojarzy mi się z niczym, ale wprawia mnie w dobry nastrój. Po prostu :P

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, nie trzymaj nas dłużej w niepewności i wskaż zwycięzcę. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko się przyznać, ale zapomniałam o tym, że wygrałam zapodaj i że powinnam wybrać zwycięzcę...

No nic, czas to zrobić teraz, jak najszybciej :))

 

A więc tak:

Fuck you było bardzo kuszącą propozycją, ustawiło się w kolejce do wygranej zaraz na samym starcie ;) Poza tym podśpiewywałysmy to z współlokatorką pod koniec semestru do naszej prowadzącej z chemii (razem z 'You're too mean, I don't like you" the Neighbourhood)

 

Propozycja Freyi tym razem absolutnie do mnie nie przemawia, niestety :<

 

Pendulum, Pendulum, tralala, when I'm falling down, will you pick me up again..." - znam, przesłuchałam miliardy razy i powiem w sumie, że Pendulum nie daje mi aż takiego energetycznego kopa jak np. Queen :)

 

A co do Queenów, to kolejny mocny kandydat na wygraną. Tylko trochę wolny. Prawdziwego kopa daje

. Naprawdę daje kopa do życia ;)

 

Kukurydzki nie zrobiły na mnie wrażenia, średnio mi się podoba ich muzyka :<

 

Lady Pank jest ok, dopisuję do kolejki na wygraną ;)

 

U2 - uwielbiam Ordinary Love, piosenka jest piękna i bywały czasy, że męczyłam ją bez przerwy

 

Pumped Up Kicks! A więc tak się ta piosenka nazywała! Foster the People znam z radia, ale nigdy z konkretnych tytułów :)

 

Malinowy król też średnio mi się podoba... :<

 

Ale za to ostatnia propozycja tak wbija się w mózg, że nie jestem w stanie jej wyrzucić...

I crashed my car into the bridge. I watched, I let it burn.

I threw your shit into a bag and pushed it down the stairs.

.. cóż... :)

 

I cóż mogę wiele powiedzieć...

 

I don't care, I love it.

Evi, rzucaj wyzwanie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łoooo tego się nie spodziewałam xD dzięki, Sami :)

 

I jestem nieprzygotowana. Nie wiem czego chcę. Hmm, czuję wiosnę w powietrzu, więc poproszę o coś lekkiego, zwiewnego, w takim wiosennym klimacie. Żeby chciało się podśpiewywać siedząc na trawie w chłodnym wiosennym słońcu. Chyba duże pole do popisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z płyty o bardzo odpowiednim tytule - The first days of spring :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dwa możliwe utwory do wyboru: "Got my mind set on you" i "Man of a simple pleasures".

Znając życie i prawa Murphy'ego pewnie wybiorę to co będzie słabsze. Ale trza spróbować:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musiałam pogrzebać trochę w głowie i przypomniało mi się to:

[video=youtube]

 

Pewnie dlatego, że w tekście jest I am the force that in springtime will grow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - już na początek coś co mi wpada w ucho, takie spokojne, takie wiosenne...

Naevey - wybrałeś chyba ten bardziej pasujący kawałek ;) bardzo energetyczny, czy wiosenny? To bardzo ogólne pojęcie, każdemu z wiosną kojarzy się coś innego. Ale tak, na pewno ma szanse ;)

hietAla - to jest śliczne! Magiczne! Uwielbiam takie klimaty. Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się w pewnym momencie z Anną Marią Jopek :D

Nightfall - polski akcent. Świetny wybór. Nostalgia się włączyła...

Ares - zupełne zaskoczenie, nie spodziewałam się takiej propozycji od ciebie, ale na plus ;)

Izzy - tutaj za to bez zaskoczenia, ale również na plus (coś czuję, że ciężko będzie wybrać...)

Milla - rozwaliłaś mnie totalnie xD "przyroda jak zwrotka - niedorozwinięta" ♥

Maggie - kolejna świetna propozycja... Dobrze, dobrze, tylko wybór coraz trudniejszy...

 

Żeby nie przedłużać - wybieram to, co najbardziej wryło mi się w czaszkę i pałeczkę przekazuję hietAli !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jupii! :D

 

Z racji, że ostatnio króluje u mnie folk to poproszę jakieś ładne folkowe kawałki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałam też nad Clannadem, ale w końcu zdecydowałam się na coś polskiego. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjemna nuta nowo odkrytego przeze mnie zespołu Beyond the Black ;)

 

[video=youtube]

 

Bardziej żywiołowy utwór tej samej kapeli ;)

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.