Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

To ja tak opiszę kogoś, kogo raczej nie darzę sympatią :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

[video=youtube]

 

Ja tak opiszę pojęcie Gender :

 

 

 

Tai przepraszam Cię ;) Zrozumiałem, że mamy opisać jakąkolwiek osobę. Żeby pozostać w klimacie Aerosmith:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas na podsumowanie! :D

 

@Simo: niespecjalnie kocham Lady G., ale przyznam, że ten utwór dobrze nadaje się do opisu osoby. Cóż, myślę, że opisywana przez Ciebie persona, delikatnie rzecz biorąc, nie była słodkim aniołem. ;)

 

@Milla: o, stare czasy! Zapomniałam kompletnie o tej piosence! Tyle pozytywnych emocji! :-D Szczęśliwym człowiekiem musi być ten, kogo opisujesz takim fajnym kawałkiem.

 

@Ares: nie znam za bardzo Slipknota, więc nie wiedziałam czego oczekiwać, ale piosenka nie była zła. Bardzo lubię smętnawe ballady (chyba mam melancholijną duszę), a ta była całkiem niezła. Współczuję Ci z powodu straty.

 

@98wercia: kolejna nieco smutna ballada. Ma nawet ciekawą stylistykę, jak na coś tak prostego i krótkiego. Ciężko na podstawie tegoż utworu określić opisywaną osobę, ale, o ile się nie mylę, nie jest to postać negatywna.

 

@Sami: kojący utwór. Bardzo kojący i harmonijny. Kojarzy mi się z siedzeniem przy oknie w tramwaju po męczącym dniu w pracy jesiennego wieczoru, gdy zapada zmrok i siąpi deszcz, a jedynym kolorowym akcentem są światła miasta i neony widoczne za oknem. Rozmarzyłam się, wiesz? Romantyczna natura wzięła górę. Wnioskuję, że twoja przyjaciółka to wspaniała osoba.

 

@Evi: to specyficzne mieć bliską osobę, której nie darzy się sympatią. Nieco inny był temat, ale może i to była bliska osoba zanim przestałaś ją lubić. Sam tytuł mówi z kim mamy do czynienia. ;)

 

@prostreet94: uwielbiam Aerosmith! :D Uwielbiam ballady i głos Tylera. Genialny kawałek! Osoba, o której mowa, jak mniemam, to taki Twój anioł stróż? ;)

 

Dobra, podsumujmy; najbardziej kuszące pod względem mojego gustu i zgodności z tematem były propozycje Milli, Aresa, Sami i prostreeta94. Ciężki wybór...

Loading...

Dum-dum-dum!

Punkt leci do...

 

MILLI! :happy: Za trafność wyboru i za sentyment do staroci. Dużo pozytywnych uczuć się we mnie obudziło i czuję, że przez jakiś czas będę do utworu wracać.

 

Sølvi - 21

Evi - 21

Freyja - 21

Sami - 14

Simo - 13

Nymphetamine - 9

Jillian - 8

Ares - 8

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 7

BlackSymphonia - 6

Izzy - 5

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

NightwishAnka - 3

Mike - 2

Taiteilija - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

98wercia - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danke, Taiteilijo ;) Co by tu...

Dobra, mam. Dajcie mi muzyczne Coś Słodkiego. Ale nie wywołującego mdłości i brokatowo-różowo-tęczowe wymioty. Proszę o piosenkę, od której człowiek robi "awwww", a na twarz wpełza mu błogi, bezmyślny wyraz twarzy. O, taki:

my-little-pony-%D1%84%D1%8D%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%8B-Princess-Celestia-royal-481118.png

Jestem ciekawa, co wymyślicie. Zaskoczcie mnie! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko Milla mogła wpaść na taką kategorię xd

 

Taka tam balladka:

(zmieniłam linka, bo w teledysku jakaś okrojona wersja)

pełen awww od 1:37 :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piotr Rogucki - Mała :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam wrzucić coś innego, ale nie mogłam się powstrzymać (huehuehue):

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millo, zapomniałaś o tym wątku. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zapomniałam. Po prostu... Tak wyszło, no :D Przepraszam za zwłokę.

Po dłuższym zastanowieniu (albowiem podoba mi się większość Waszych propozycji, więc mam trochę trudny wybór) przyznaję punkt Ance i jej Alexandrowi. Przesympatyczny utworek :) Muszę koniecznie obejrzeć ten film... *.* I moja koleżanka miała rację, Czkawka faktycznie wypiękniał!

Szymek, jak Ci się uda, to wtedy ja wymyślę coś jeszcze lepszego niż Twoje coś lepszego! Don't underestimate the power of my creativity! :happy:

Night, ten teledysk mnie zabił. Junikorn! :happy:

 

Sølvi - 21

Evi - 21

Freyja - 21

Sami - 14

Simo - 13

Nymphetamine - 9

Jillian - 8

Ares - 8

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 7

BlackSymphonia - 6

Izzy - 5

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

NightwishAnka - 4

Mike - 2

Taiteilija - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

98wercia - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu nie spodziewałam się tak spontanicznie dałam Alexandra :P .Muszę coś wymyślić ...hm... Poproszę coś :

1. gatunku gothic metal , symfonicznego metalu albo dark wave

2. z fajną gitarą

3. angielski może być , ale wolałabym nie i może to być utwór instrumentalny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uparłam się na dark wave i powstał problem z gitarą :P Ech gdyby warunkiem były smyczki/klawisze... No nic, jest jak jest, jakaś minimalna wstawka się znalazła i w tle coś tam brzdąka - no ale tu o klimat chodzi, a nie jakieś wywijasy solówkowe. Niestety już nie dałam rady z językiem innym niż angielski. Ok, kończę ten wywód życząc przyjemnego odsłuchu ;)

 

Diorama - I Wait for You

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez zbędnego przeciągania wygrywa Freyja , bardzo spodobała mi się twoja propozycja ( z początku skojarzyło mi z Diary of Dreams :P ). Inne propozycja też były fajne , tylko szkoda , że było ich tak mało .

Freyja - 22

Sølvi - 21

Evi - 21

Sami - 14

Simo - 13

Nymphetamine - 9

Jillian - 8

Ares - 8

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 7

BlackSymphonia - 6

Izzy - 5

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

Mike - 2

Taiteilija - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

98wercia - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.