Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Myślałam o dwóch, w tym samym czasie przyszły mi do głowy. Jako, że wyzwaniem jest dłuższy tytuł wybiorę Arctic Monkeys "You Probably Couldn't See For the Lights But You Were Looking Straight At Me"

 

edit.: ojoj, chyba mnie ktoś wyprzedził... Dobrze, że jeszcze raz przeglądnęłam te posty... w takim wypadku... może...? Fall Out Boy - I Slept With Someone In Fall Out Boy And All I Got Was This Stupid Song Written About Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wasze propozycje, uświadomiły mi jak bardzo różnorodny jest mój gust muzyczny. Led Zeppelin i U2 to klasyki, których kiedyś bardzo dużo słuchałem; wraz z utworami Queen'u.

Chciałbym również wyróżnić propozycję od Maggie - 2 min. fajnego gitarowego i charakterystycznego grania. Najdłuższy tytuł zaserwowała Milla (te skrzypce mnie urzekły). Mike - zaproponował bardzo prosty, bez efektów; mimo to ciekawy utwór. Surowe instrumenty t.j. cymbałki, fajnie wzbogaciły kawałek. 98wercia wrzuciła Joan Jett (która kojarzy się wszystkim z mocnego I LOVE ROCK N ROLL). Mimo to, zmieniła swoją propozycję na Nirvanę (i chyba dobrze) :)

...A teraz zwycięzca, czyli annaif +1

 

Evi - 20

Freyja - 20

Sølvi - 20

Sami - 13

Simo - 13

Nymphetamine - 8

Jillian - 8

Ares - 8

Maciek - 7

Maggie- 7

BlackSymphonia - 6

Milla - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

Izzy - 4

Dave_MaxXx - 3

NightwishAnka - 2

Annaif - 3

prostreet94 - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Taiteilija - 1

98wercia - 1

Mike - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Prostreet94 :)

Chciałam was podenerwować trochę i poprosić o wasz ulubiony utwór z repertuaru Justina Bibera, ale wam tego nie zrobię :P Ponieważ jest ładna pogoda i coraz bliżej wakacje chciałabym piosenkę "wakacyjną" lub taką, która wam kojarzy się z wakacjami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi się kojarzy z wakacjami. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, zrobię to. Każdy kiedyś był na wakacjach gdzieś w jakiejś Grecji, Włoszech czy innej Turcji. I gdziekolwiek się nie poszło, na plażę, na jakąś plażową dyskotekę czy coś, to było tam TO.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze stare hity XD

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daft Punk - Get Lucky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu miałam trudny wybór . Najbardziej wahałam się między propozycjami od Aresa , Mike, Solvi i Freyji.

"Just dance", " Bomba" i "Till I come" lubię i kojarzą mi się z wakacjami - stare dobre czasy.

Propozycja od Milli nie dziwi mnie: gdy chodziłam do szkoły też miałam jej dość i czekałam na wakacje i gdybym teraz chodziła do szkoły ta piosenka wygrałaby dzisiaj.

Pozytywnie zaskoczyła mnie Solvi - nie spodziewałam się piosenki Lauriego i w ogóle żadnej piosenki po fińsku. Piosenka jest całkiem fajna, wesoła i teledysk też mi się podoba. I Lauri taki uśmiechnięty - lubię ten jego uśmiech.

 

Ostatecznie po zaciętej walce wygrywa Mike: piosenka nowa, świeża, wpadająca w ucho i kojarzy mi się z wakacjami, słońcem i zabawą. Czyli tym razem postawiłam na coś nowego chociaż lubię "starocie" ;) Mike +1

 

Evi - 20

Freyja - 20

Sølvi - 20

Sami - 13

Simo - 13

Nymphetamine - 8

Jillian - 8

Ares - 8

Maciek - 7

Maggie- 7

BlackSymphonia - 6

Milla - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

Izzy - 4

Dave_MaxXx - 3

NightwishAnka - 2

Annaif - 3

prostreet94 - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Taiteilija - 1

98wercia - 1

Mike - 2


Już po wyborze zauważyłam propozycje od Evi. " Get Lucky" to jedna z wielu piosenek, które lubię i przyjemnie się jej słucha, w moim rankingu jest wysoko, ale zdania nie zmieniam i zostaje po staremu czyli zwycięzcą jest Mike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za wybór ^^

To ja tym razem poproszę o najciekawsze (waszym zdaniem) propozycje piosenek wykonanych w języku słowiańskim (dowolnym prócz polskiego).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, to mamy szerokie pole do popisu. Pierwsza myśl to była Arkona, bo mi się ze Słowianami kojarzy, ale jednak wybrałam Kazika. :>

[video=youtube]


O, Maniek też o Arkonie pomyślał. Następny telepata. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie spodziewałam się piosenki Lauriego i w ogóle żadnej piosenki po fińsku.

Był taki czas, że język fiński dominował u mnie w głośnikach i tamte wakacje też były takie ^^

 

A teraz kolejny hicior wakacyjny (słoweński):

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode mnie również Kult. Ulubiona piosenka w języku rosyjskim xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pora na podsumowanko ;)

Ares - pierwsze co do głowy przychodzi to właśnie Arkona i jej twórczość, więc spodziewałem się chociaż jednej ich piosenki i tak jak podejrzewałem otrzymałem ją. Slavsia, Rus to jedna z tych ich piosenek, które najmniej do mnie przemawiają. Niestety...

Milla - Z całym szacunkiem dla Kazika i Twej spostrzegawczości, ale miała być piosenka, która nie jest po polsku ;) Tak więc jak lubię Kult, tak niestety tej piosenki wybrać nie mogłem.

Sølvi - Piosenka, której nie znałem i z miłą chęcią odsłuchałem. Miałem do tej pory bardzo niewielką styczność z twórczością słoweńską, a ten utwór podobał mi się.

Evi - Znów Kult (coś się uparliście ;P), ale tym razem ze słowami po rosyjsku. Kazik zawsze spoko, a tym bardziej, że tym razem zmieścił się w moich wymaganiach ;) Zabawny tekst idealnie pasujący zarówno do sytuacji w czasach opisanych jak i dzisiejszych. Za uniwersalną wymowę i wpadający w ucho tekst piosenka ta zawsze była u mnie wysoko.

Długo wahałem się komu przydzielić punkt. Z jednej strony mamy klasyk w wykonaniu Kultu, który jest doprawdy niezłym kawałkiem muzyki, ale z drugiej świetną piosenkę, której do tej pory nie znałem, w języku z którym miałem małą styczność. Jeszcze miesiąc lub dwa temu, gdy bardziej się interesowałem Ukrainą (bo więcej o niej było) wygrałby z pewnością Kult, ale dziś miałem ochotę posłuchać czegoś nowego, więc punkt wędruje do Sølvi.

 

Sølvi - 21

Evi - 20

Freyja - 20

Sami - 13

Simo - 13

Nymphetamine - 8

Jillian - 8

Ares - 8

Maciek - 7

Maggie- 7

BlackSymphonia - 6

Milla - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

Izzy - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

NightwishAnka - 2

prostreet94 - 2

Mike - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Taiteilija - 1

98wercia - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, nie doczytałam, że "oprócz polskiego". Przepraszam. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enigma, bo jak to new age bez Enigmy? :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.