Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

No, to tak:

Evi - Znam na pamięć tą piosenkę i bardzo lubię Disturbed daje takiego samego kopa jak KoRn.

 

NightwishAnka - Kultowa piosenka dzieciaków KoRna uwielbiam twórczość Slipknota bardzo lubię ta piosenkę. :)

 

Freyja - Dope nigdy ich nie znałem posłuchałem twojej propozycji i jestem bardzo zadowolony porządny power jak w KoRnie bardzo mi się to spodobało. :)

 

Izzy - to był strzał w dziesiątkę znałem jedna piosenkę Alice In Chains " Would?", a to jest druga co poznałem dzięki tobie i chyba się wezmę za twórczość zespołu.

 

Taiteilija - Pan Kaczmarski nagrał piosenkę przy, której można się wyciszyć i to mi się czasem przyda tekst bardzo fajny.

 

prostreet94 - Abba moja ulubiona Abba. Znam to i uwielbiam.

 

98wercia - Nowa Epikia bardzo mi się spodobała ten kawałek jest bardzo ładny Simone świetnie się wokalnie rozwinęła.

 

Simo - Nie przepadam za piosenkami z bajek, ale w tej piosence jest bardzo ładny fortepian.

 

Nymphetamine - Swego czasu słuchałem Him i słuchałem tego kawałku na okrągło głos Ville jest niesamowity, ale wersja bez prądy jest magiczna.

 

Sølvi - Papa Roach nic nie ma wspólnego z nu metalem, choć ta piosenka jest nawet energiczna, ale i tak brakowało mi tego czegoś porządnego co ma KoRn w sobie.

 

Nightfall - Ta melodia jest magiczna wyciszyłem sie dziękuję tylko szkoda, że taka krótka.

 

Milla - Hahahahah xD Gorillaz mam wspaniałe wspomnienia z tą piosenką.

 

Wercia punkt leci do ciebie. :)

 

Evi - 20

Freyja - 20

Sami - 13

Sølvi - 19

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 6

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 8

Nightfall - 5

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 3

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 4

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

Simo - 12

98wercia - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurde WYGRAŁAM (sorki :P) No więc tak poproszę Wasze ulubione soundracki lub utwory Z GIER :) Good Luck :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łapaj :)

[video=youtube]

Pogrzebałam trochę w muzyce do hirołsów numer trzy i pięć, w końcu zdecydowałam się na ten utwór. Imo jest bardzo przyjemny, a poza tym...

 

LoveElves1280x1024.jpg

 

:happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludkowie, to miały być soundtracki z gier :) Niektórzy nie doczytali, jak widzę :) (Teraz parę osób zmieni propozycje i mój utwór będzie miał większą konkurencję, ale co tam. Pomagam bliźnim, o :>)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soundtrack z Emberwind

- nie znalazłam samej muzyki. Lubię w to grać i słuchać tej muzyki chociaż jest prosta.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soundtrack z Morrowinda...tyle wspomnień, tyle czasu spędzonego przy tej melodii ♥

A ode mnie:

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Earth 2160. Śliczna piosenka, uwielbiam ♥ W grę nigdy nie grałam. Kumpel grał. Usłyszałam ten kawałek i się zakochałam :D
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm myślę że już czzas żeby ogłosić wyniki. Najbardziej spodobała mi się propozycja (werbel proszę :P ) Simo. Punkt leci do ciebie :)

 

Evi - 20

Freyja - 20

Sami - 13

Sølvi - 19

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 6

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 8

Nightfall - 5

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 3

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 4

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

Simo - 13

98wercia - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ojaaa :D Diana zapewniła mi zwycięstwo ♥ To ja poproszę... Piosenkę, z najbardziej kolorowym teledyskiem, jaki w życiu widzieliście :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę, podaję teledysk, wrażenia jak po grzybach czy czymś.. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koleżanka mi to ostatnio pokazała, to jest bardzo dziwne :ninja:. Nie wiem czy to najbardziej kolorowy teledysk ever, ale na pewno jeden z takich.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, ile ja teledysków się naoglądałam, żeby coś wybrać :happy: BEP, Fergie, Pink, Outkast, The Darkness, Lily Allen, MJ... Wreszcie padło na Fatboy Slima:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Bezkonkurencyjnie wygrywa Zuazen :D Myślałem, że nic nie pobije Avril i jej Hello Kitty, ale jednak :D

 

Evi - 20

Freyja - 20

Sami - 13

Sølvi - 20

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 6

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 8

Nightfall - 5

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 3

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 4

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

Simo - 13

98wercia - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja dziś bardzo ambitnie poproszę o piosenkę w tytule mającą "ogień" w dowolnym języku świata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.