Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Ale na przykład Jean Michel Jarre to nie darkwave ani synthpop. Albo taki Vangelis. Albo taki Oldfield.

 

 

A to.. Dla kogo znane, dla tego znane. Ale piękne ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soundtrack z serialu Spartakus Bogowie Areny. :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

JILL, ZDRAJCZYNI, TO BYŁ MÓJ POMYSŁ ;_____; MOJA, NAJMOJSZA PIERWSZA MYŚL ;___;

Dobra, przestaję.

Więc, hm... Charakterystyczne i znane...

Mam.

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtop:

Kocham soundtrack do avatara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtop:

NightwishAnka - to jest jedna z najbardziej psychicznych melodii jaka keidykolwiek powstała ♥ trochę mnie przeraża ale tak strasznie ją kocham :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, wreszcie wyczekiwany WYBÓR. Przepraszam, ale wcześniej nie miałam czasu, żeby przysiąść i w spokoju to wszystko przesłuchać.

 

Jillian - temat z Requiem znam i niestety mi się przejadł, było stawiać na jakieś inne, bardziej oryginalne motywy, bo ten jest wykorzystywany wszędzie niemal do... no :P

 

Sami -

Ale na przykład Jean Michel Jarre to nie darkwave ani synthpop. Albo taki Vangelis. Albo taki Oldfield.
Napisałam też: "jaka tam jeszcze elektronika do głowy wpadnie" :P więc i ambient, dark ambient itd, różnego rodzaju muzyka eksperymentalna.. Swoją drogą gdzieś mi wówczas w głowie przebrzmiało: Vangelis, ale jakoś zbyt słabo, żeby dać taką propozycję.

Co do propozycji: no, teraz sobie popłynęłam, ale chyba nie do końca... Może to pora, może to moje chwilowe zapotrzebowanie na nieco inne wrażenia i emocje płynące z muzyki?

 

Ares - no to się przeniosłam na arenę XD fajne chóry i ajajaj od 2 minuty ♥ - swego czasu poszukiwałam takiego klimatu XD

 

Milla - no tak, kto tego nie kojarzy XD chociaż fanką serii nie jestem, propozycja spoko.

 

98wercia - no, wreszcie trochę elektroniki, propozycja całkiem ok, chociaż nie powiem żeby mnie powaliła.

 

prostreet94 - znów się zrobiło "bitewnie", ale nawet mnie wciągnęło, także na plus.

 

Maggie - no wiedziałam, po prosu wiedziałam, że dasz GoT :P ten motyw już słyszałam ale co ciekawe także jakiś jego cover, który bardziej mi przypadł wówczas do gustu.

 

Evi - tego typu klimat - like it ^^

 

Dave_MaxXx - się mrocznie zrobiło.. ale hmm, chyba w tej chwili jestem nastawiona na nieco inaczej podany mrok (za bardzo osiadłam w darkwave :P), ale motyw naprawdę ciekawy, tylko nie na ten moment dla mnie. Ale, ALE ja do tego jeszcze wrócę :devil:

 

Simo - no tym razem wylądowałam w jakiejś odległej, egzotycznej krainie, znów nie ta pora i brak zapotrzebowania na taki klimat, ale generalnie spoko.

 

Mike - taka cisza i spokój i nagle TU DUM, żem się przestraszyła trochę; propozycja ok, ale nie wiem, jakoś trochę przemęczyłam się żeby wysłuchać do końca.

 

NightwishAnka - przyjemne, ciekawe, ale znów: nie.ta.pora -_- i jednak szukam w tym momencie czegoś innego.

 

Dzięki za wszystkie propozycje, były różnorodne i to na plus, chociaż wyboru to nie ułatwiło. Postanowiłam zastosować kryterium: "kto pierwszy, ten lepszy" i zdecydowałam, że wygrywa propozycja, która jako pierwsza czymś mnie do siebie przyciągnęła, urzekła.

 

Zatem punkty wędrują do... Marcina :)

_________________________________________

I jakby ten post nie był wystarczająco długi...

 

Evi - 20

Freyja - 18

Sami - 12

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 5

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 7

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojejciu dziękuję. :) Hmmm. To ja poproszę o jakieś mocne brzmienie przepełnione solówkami i żeńskim wokalem. Albo może być jakaś piękna gotycka ballada też z żeńskim wokalem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja rzucę czymś mocniejszym.

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kocham Annę Murphy ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko mi było coś takiego znaleźć. Ale postawiłem na metal symfoniczny dla ciebie Haggard:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie do końca na temat, ale tym się ostatnio zasłuchuję jeżeli chodzi o żeński wokal:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... AE znasz, to może moje małe pocieszenie po Angeli:

Holy Moses i Sabina Classen :devil:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam jak wysłać.

Silentium - Hangman's Lullaby

 

(Jezeli chodzi o mocniejszy to polecam takze Seducia)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, że tak długo trzymam i tak krótko napisze wygrywa Spartakus, czyli prostreet94 ostatnio się tym zespołem interesuje. :D

 

Evi - 20

Freyja - 18

Sami - 12

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 5

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 7

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki:)

Ja zarzucę kategorią: folk metal.*

Poszukuję mocnego brzmienia połączonego z ludowymi instrumentami (skrzypce, flet, dudy, akordeon, harfa itp.).

________________________________

* mogą też być zwykłe ludowe pieśni, niekoniecznie polskie, preferuję brzmienia irlandzkie :)

 

Podejmiecie wyzwanie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.