Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Wszelkie propozycje dotyczące działania strony i forum, a także uwagi na jej temat proszę kierować tutaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by tak stworzyć jakieś rangi związane z NW ? :P + Jakiś dział na wszelkie facebooki, last.fm i tym podobne tematy - ogólnie miejsca w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak z innej beczki: to ja chyba osta powinnam dostać :(

 

A kolega ma rację: popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może by tak stworzyć jakieś rangi związane z NW ?

Co masz dokładnie na myśli?

 

+ Jakiś dział na wszelkie facebooki' date=' last.fm i tym podobne tematy - ogólnie miejsca w sieci. [/quote']

Nie wiem czy osobny dział jest konieczny, bo tych portali nie ma zbyt wiele. Można wrzucać swoje linki do profilów jako posty w tematach. :) Ewentualnie jest możliwość wyświetlania ikonek do profilów w widoku wątku.

Przykład: http://mods.mybb.com/uploads/previews/13556-1290354102-socialicons_postbit_classic.png

Myślę, że to lepsze rozwiązanie - co sądzicie?

 

I też pytanie się nasuwa: jakie społecznościówki powinny zostać uwzględnione? Facebook, twitter, nk, last.fm...?

 

A tak z innej beczki: to ja chyba osta powinnam dostać :(

Zamiast osta będzie chłosta! 10 batów, 5 przysiadów, 10 pompek. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy osobny dział jest konieczny, bo tych portali nie ma zbyt wiele. Można wrzucać swoje linki do profilów jako posty w tematach. :) Ewentualnie jest możliwość wyświetlania ikonek do profilów w widoku wątku.

Przykład: http://mods.mybb.com/uploads/previews/13556-1290354102-socialicons_postbit_classic.png

Myślę, że to lepsze rozwiązanie - co sądzicie?

Już spotkałam się z takimi opcjami na forach. Jeśli jest taka możliwość, to ja jestem za, albowiem ma to ten plus, że nie trzeba wertować całego wątku w poszukiwaniu kolejnych linków.

 

I też pytanie się nasuwa: jakie społecznościówki powinny zostać uwzględnione? Facebook, twitter, nk, last.fm...?

Twittera nie używam (ale to nie znaczy, że ma nie być :P ), natomiast wiem, że gdzie indziej bywa jeszcze uwzględniany myspace. Jednakże się nie upieram :P

 

A tak z innej beczki: to ja chyba osta powinnam dostać :(

Zamiast osta będzie chłosta! 10 batów, 5 przysiadów, 10 pompek. :D

 

Chłosta!!! ♥ :P

Z tymi pompkami tylko będę się musiała o pomoc zgłosić... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod tym względem moje Ph jest obojętne ;p Może być, ale nie musi :D

 

Ja tak z innej beczki...

Może tak jakiś osobny dział na fforumowe gry i zabawy?? Na innych forach widziałam różne tematyczne gry, np. "piosenka na ostatnią literę", "skojarzenia", czy "czego teraz słuchasz?". Co wy na to? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tak z innej beczki...

Może tak jakiś osobny dział na fforumowe gry i zabawy?? Na innych forach widziałam różne tematyczne gry, np. "piosenka na ostatnią literę", "skojarzenia", czy "czego teraz słuchasz?". Co wy na to? :)

Również widziałem taki dział na wielu forach i zawsze postrzegałem go jako nabijacz postów. Ludzie pisali cokolwiek, byle licznik postów wzrastał. Ponadto takie gry odciągają od właściwych dyskusji a tego wolelibyśmy uniknąć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No faktycznie dla niektórych to tylko nabijacz postów, ale przyznam, że niektóre gry słowne były niezłe i całkiem zabawne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by tak stworzyć jakieś rangi związane z NW ?

Co masz dokładnie na myśli?

 

Coś bardzo często spotykanego na wszelakich forach :P

Przykład:

1-100 postów - jakaś tam ranga, np tytuł piosenki.. no coś opartego na tekstach NW, związane z zespołem i tak dalej :P

Jako tako nie mam pomysłu, można by zrobić jakieś wybory. Każdy chętny daje propozycje rang i głosujemy na najlepsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekaj, czekaj... Coś jak: (np.!!!!!) 1-50 pkt - Duch, 51-100 - Nawiedzony, 101-250 - Pacjent Ośrodka Leczącego Uzależnienie Forumowe... ??? (Tyle, że o ile rozumiem, bardziej związane z NW i po ang :P)?????

To może po przekroczeniu magicznego progu jakiegoś tam rangę można by wybrać samemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykład:

1-100 postów - jakaś tam ranga, np tytuł piosenki.. no coś opartego na tekstach NW, związane z zespołem i tak dalej :P

Czekaj' date=' czekaj... Coś jak: (np.!!!!!) 1-50 pkt - Duch, 51-100 - Nawiedzony, 101-250 - Pacjent Ośrodka Leczącego Uzależnienie Forumowe... ??? (Tyle, że o ile rozumiem, bardziej związane z NW i po ang :P)?????[/quote']

Myślałem nad takim rozwiązaniem. Zazwyczaj na forach są to nazwy albumów, np. Angels Fall First, Oceanborn, Wishmaster... Z chwilą zwiększania się licznika postów zmienia się nazwa albumu.

Uznałem, że to nie do końca spełnia swoją funkcję. Cóż może oznaczać nazwa piosenki/albumu pod nickiem usera? Dlaczego Oceanborn ma być niżej od Imaginaerum skoro oba albumy są świetne? Wprowadziłem więc system gwiazdek, które wg mnie lepiej świadczą o poziomie wtajemniczenia użytkownika. :) Nie jest to lepsze rozwiązanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadziłem więc system gwiazdek, które wg mnie lepiej świadczą o poziomie wtajemniczenia użytkownika. :) Nie jest to lepsze rozwiązanie?

 

Ja się nie upieram :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie, ale chciałbym ustalić z Wami najlepszą opcję. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za rangami :) A jakie ? To już jest mi obojętne :> Tak samo jak kolejność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm a może kompromis?

Gwiazdki by zostały, a rangi (nie koniecznie nazwy albumów) mogłyby być w miejscu, w którym jest napisane "Użytkownik". W ten sposób na podstawie gwiazdek, będzie można się domyślić poziomu "wtajemniczenia", a takie rangi często są dla ludzi atrakcyjne.(w pewnym sensie jak nagroda za wypowiedzi) xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się propozycja Nightfall :) Macie jakiś pomysł na rangi adekwatne do poziomu postów?

Przykładowo:

Nowy - 0

Zaawansowany - 100 itp itd...

 

Tylko pytanie, czy osoba z 20 konkretnymi postami miałaby mieć gorszy tytuł od osoby, która napisała 100 mało konkretnych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest możliwe ustawienie naliczania postów w konkretnych działach? Wtedy można by stworzyć osobny na gry forumowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można skorzystać z tytułów utworów

Najwyższy poziom to może być np. Ocean Soul, niższy Wishmaster itd :)

 

Tylko pytanie' date=' czy osoba z 20 konkretnymi postami miałaby mieć gorszy tytuł od osoby, która napisała 100 mało konkretnych? [/quote']

 

Nigdzie nie jest sprawiedliwie, w tej kwestii. Jeśli nie planujesz tu umieszczać gier, to ludzie raczej nie nabiją zbyt wielu "pustych" postów :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko pytanie, czy osoba z 20 konkretnymi postami miałaby mieć gorszy tytuł od osoby, która napisała 100 mało konkretnych?

To bardziej ocena aktywności, nie treści :P Nie da się przecież każdego kontrolować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To bardziej ocena aktywności' date=' nie treści :P Nie da się przecież każdego kontrolować. [/quote']

Jasne. :) Wydaje mi się, że gwiazdki są wystarczające, ale jeśli koniecznie napisy to otwartym na propozycje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, kolejny pomysł XD (btw trochę mnie tu nie było)

Czy możliwa byłaby zmiana nicka ? (przez admina oczywiście) Mam na myśli coś w stylu każdy może 3 razy go zmienić, i byłoby to zawarte w regulaminie :3

Co wy na to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co jest po trzeciej gwiazdce? Nie mówcie, że czwarta, piąta etc... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.