Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Kto by w dawniejszych czasach pomyślał, że język niemiecki może być relaksujący:

 

Dla rozładowanie negatywnych emocji oraz koneserów Symphonic Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załapałam fazę na starocie, których kiedyś słuchałam namiętnie :-D  Pewnie dlatego, że zabrałam się w końcu za pisanie relacji z koncertu Rammstein we Wrocławiu, a występ R+ poprzedzony był koncertem Limp Bizkit właśnie :) Ach, odżyły wspomnienia...  Ta płyta ma już 16 lat! Rany, stara jestem...

Uwaga, Fred zdecydowanie nadużywa niecenzuralnego słownictwa :P

 

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=LL4NuCBnMwo

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od soboty nie wstaję z klęczek przed Avantasią. Wgnietli w ziemię nie tylko Nightwish, ale wszystko, co zagrało na Czadzie razem. No, może poza Melą, która, chociaż zupełnie inny gatunek, też była genialna! ♥ (Tak naprawdę wszystkie koncerty, na których byłam, były super, no ale Avantasia. Że będzie aż tak dobrze, to się nie spodziewałam).

[spotify]spotify:track:5qMWgd8GTe3BOp8npxBmO0[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

Podoba mi się ten cover! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak niektórzy wiedzą, uwielbiam zespół Avatar. Nawet stworzyłam na forum wątek o nich. Poznałam ich w lutym dzięki pomyłce przyjaciółki - planowała mi wysłać link do piosenki zespołu Kamelot, a niestety wysłała mi "Bloody Angel" Avatara. Od kilku dni dosłownie katuje ten utwór. Ma w sobie to coś. Polecam posłuchać osobom, które lubią cięższe, lecz melodyjne brzmienia. Och, jak ja marzę, by zobaczyć i usłyszeć ich na żywo ♥

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H_prgRNF-pE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowny i magiczny zupełnie jak Nightwish w Straszęcinie ;)

[video=youtube]

 

Piękna, ale przez nią śniło mi się dzisiaj, że Tuomas umarł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobić cover Queen tak, żeby to nie była profanacja, też trzeba umieć :) 

[spotify]

[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ hietAla, no weź nie strasz ;) To pewnie pokoncertowe emocje ;)

 

Fakt, emocje mnie jeszczenie puściły (wręcz mam wrażenie, że dopiero się ujawniają :D), ale żeby od razu takie koszmary mieć...? Czekam na jakieś nowe zdjęcia, żeby mieć pewność, że Tuo jest cały i zdrowy :P

 

Zapętlam dzisiaj "Under your tree" razem z "For the sake of revenge" i "They follow". Bardzo dziwne, tyle razy słyszałam "Unię", a okazało się, że kojarzę z niej raptem dwie piosenki. Shame on me D:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchałam sobie grzecznie podcastu i nagle stało się TO. No samo jakoś się stało, noo.. :v

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słucham tego prawie codziennie ♥ Lok'Tar Ogar! For the Horde! ♥

Ramin Djawadi skomponował również ścieżkę dźwiękową do wszystkich sezonów Gry o Tron. Ma bardzo charakterystyczny, dramatyczny styl, który idealnie pasuje do świata fantasy. :) Nie słuchałem jeszcze soundtracku do Warcrafta, ale widzę, że nadarzyła się okazja. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś jest dzień na "Greatest Show on Earth"... słucham i nie wierzę własnym uszom tak bardzo wmurowuje mnie w krzesło ten utwór... Gęsia skórka... O, tak dziś jest dzień na kolosa! Tuomas dostanie ode mnie ciasteczko przy najbliższej okazji za ten kawałek (no, oczywiście nie tylko za ten), ale zasłużył na wielkie ciacho! O_O

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkrywam pozytywną moc uleczającą tego utworu :D

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.