Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

[video=youtube]

Gdzieś pomiędzy Julią Marcell, BTS i Myrkurem z posta Sami znalazło się trochę miejsca dla jedynego i niepowtarzalnego Krzysia Narożnika. Znalazło się w sumie dlatego, że coś mnie znienacka natchnęło, żeby włączyć sobie „S&M” RiRi, potem smh przeszłam od RiRi do Sohodolls, aż w końcu uznałam, że that's the point where I just need me some good old kinky IAMX okay. I wylądowałam z moim ulubionym remixem „Your Joy” ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, przekonałaś mnie... :v

To jest takie DOBRE.

[spotify]

[/spotify]

 


edit

ten cały album, Kingdom of Welcome Addiction jest taki dobry... Nie wiem czy nawet nie lepszy niż Metanoia :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami

ten cały album, Kingdom of Welcome Addiction jest taki dobry... Nie wiem czy nawet nie lepszy niż Metanoia :v

Pierwsze trzy albumy IAMX generalnie są lepsze od czegokolwiek co powstało po nich. :P Chociaż oczywiście gusta są różne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami

ten cały album, Kingdom of Welcome Addiction jest taki dobry... Nie wiem czy nawet nie lepszy niż Metanoia :v

Pierwsze trzy albumy IAMX generalnie są lepsze od czegokolwiek co powstało po nich. :P Chociaż oczywiście gusta są różne.

Yassyass. No i pierwsze dwa (ORAZ „Splinter” i „Bloodsport” Pimpsów) są nieco lepsze od „Kingdom”, przynajmniej dla mnie :) Ale i „Kingdom” zawsze na propsie, I love you, I hate you, prawda… :3

Jak już jesteśmy w temacie…[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=vZJZq-dGmJU Ta wersja jest może nawet lepsza, niż nowsza Ajemeksowa. Słuchaj, Sami.

 

 

I jeszcze… Znaczy ja sobie zdaję sprawę, że prawdopodobnie nikt nie klika w piosenki, które tu wrzucam, ale jednak jestem głupia i nadzieja moją matką, i w związku z tym zachęcam ludzkość do zapoznania się z tym tutaj poniżej, bo jest dobre.[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=gH--h_nkhe8 …A jeśli serio nikt nie klika, no to cóż, będę się zachwycać sama, tak jak sama się śmieję z własnych żartów i jest mi z tym dobrze, i… I nawet mam adekwatny gif, o…

tumblr_o8pqh9qPLf1r99c4io5_400.gif

*muszę kiedyś spróbować tak pojeździć na walizce*

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Dobrze, że nie mam tej płyty namacalnie, bo tak ją męczę, że już by jej nie było... :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to się dzieje, że ten kiedyś przeciętny projekt teraz nagrywa takie świetne numery :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dwóch tygodniach słuchania tylko i wyłącznie Nightwisha i solowego albumu The Life and Times of Scrooge McFuck mam ochotę słuchać tylko i wyłącznie NW. 

Po roku niesłuchania wracam do korzeni :) P!atD musi poczekać, bo nie jestem na razie w nastroju :)  

 

[spotify]

[/spotify]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w końcu postanowiłam przesłuchać solowego albumu Tuomasa i muszę przyznać, że ten krążek wywarł na mnie ogromne wrażenie. Myślałam, że ta muzyka będzie mnie nudzić, a jest na odwrót! Słucham tej płyty cały dzień. Niezwykle mnie inspiruje przy pisaniu. Szczególnie spodobał mi się ten utwór:

 

[video=youtube]

Ma w sobie coś takiego, co mnie wręcz zaczarowało. Zdecydowanie mój faworyt. Tuomas to jednak geniusz, a to dzieło tylko bardziej mnie w tym przekonaniu utwierdziło. Próbowałam dziś również przesłuchać płyty "Shine" Anette Olzon, ale no... nie mogę :< Zbyt popowa jak dla mnie. Zdarza mi się słuchać Katy Perry, ale tego albumu nie mogę znieść. Tylko jedna piosenka z tego wydawnictwa mi się podoba, polubiłam ją już jako demo:

 

[video=youtube]

Muszę jednak przyznać, że Anette ładnie brzmi na krążku. Tak... dziewczęco ;p Według mnie obrała odpowiedni kierunek solowej kariery, ale nie są to moje klimaty, więc raczej nie będę śledzić jej poczynań. A widziałam, że coś działa w studio :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.