Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Znajomy mi, to dziś puścił fajne chyba nie będę patrzył na to, co Reznor zrobił złego dla Marilyna Mansona i zapoznam się z twórczością NIN. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomy mi, to dziś puścił fajne chyba nie będę patrzył na to, co Reznor zrobił złego dla Marilyna Mansona i zapoznam się z twórczością NIN. :)

Nine Inch Nails to raczej nie moje klimaty, aczkolwiek dyskografię z czystej ciekawości przesłuchałem i najbardziej w pamięć zapadł mi album The Downward Spiral, w sumie jako ten najmniej oderwany od "muzycznej rzeczywistości" w jakiej się obracam, tak więc jak chcesz się zapoznać z tym zespołem, to polecam na pierwszy ogień właśnie ten krążek. Ogólnie mój pierwszy kontakt z Nine Inch Nails to było jak rozbicie się głową o ścianę - podejrzewam, że mój przypadek w tej kwestii raczej nie był odosobniony ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomy mi, to dziś puścił fajne chyba nie będę patrzył na to, co Reznor zrobił złego dla Marilyna Mansona i zapoznam się z twórczością NIN. :)

Nine Inch Nails to raczej nie moje klimaty, aczkolwiek dyskografię z czystej ciekawości przesłuchałem i najbardziej w pamięć zapadł mi album The Downward Spiral, w sumie jako ten najmniej oderwany od "muzycznej rzeczywistości" w jakiej się obracam, tak więc jak chcesz się zapoznać z tym zespołem, to polecam na pierwszy ogień właśnie ten krążek. Ogólnie mój pierwszy kontakt z Nine Inch Nails to było jak rozbicie się głową o ścianę - podjerzewam, że mój przypadek w tej kwestii raczej nie był odosobniony ;) .

 

JA też NIN słucham tylko wyjątkowo ta piosenka mi się spodobała. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epicki soundtrack! :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Wydali nową płytę, ale ja i tak wolę stare kawałki xD

 

 

Wszyst­kie dzie­ciaki w wypa­sio­nych trampkach

lepiej bie­gnij­cie, lepiej bie­gnij­cie, ucie­kaj­cie przed moją spluwą.

Wszyst­kie dzie­ciaki w wypa­sio­nych trampkach

lepiej bie­gnij­cie, lepiej bie­gnij­cie, szyb­ciej niż mój pocisk.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry film, :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ayreon - The Human Equation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fever Ray, utwór co najmniej interesujący.

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hZ4sDn89P04

 

Ten sam utwór był soundtrackiem do któregoś odcinka Breaking Bad... I jest świetny :) Ale Fever Ray polecam też "When I grow up" i "Concrete Walls". Fajnie się przy tym relaksuje :)

A ja aktualnie 'relaksuję się' przy Battle Beast, trzeba trochę energii w ten deszczowy brudny dzień.

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.