Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Jak kobiety w ogóle w tym chodzą? Ale jako pomysł, fajne. Takie....ośmiornicowate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne dziwne buty :D A ja czekam na moment w którym to cosplay, mógłby być normalny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To są buty!serio, serio:)

 

Podeślijmy Floor - będą idealną alternatywą dla jednorożców :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham te buty, są tak złe, że aż śmieszne XD I chyba masz rację, Floorkowe były bez cekinów. Czyli mniej błyszczące. Czyli mniej fabulous. :<

 

 

...Ale kto to kupi? Za sześć stów można nabyć masę Bardzo Przydatnych Rzeczy jak na przykład bilet na IAMX (dużo bieltów na IAMX! XD), po co wyrzucać je na buty z jednorożcami? O_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyglądają dziwnie, ale ciekawie :) i są bardzo oryginalne! Zastanawia mnie czy dobrze by się w nich chodziło? Bo często buty, które wyglądają na niewygodne, okazują się superwygodnymi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cZC5u

 

Kapcioszki w sam raz na nadchodzącą jesień..W cenie promocyjnej na Mad Supply:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo często buty, które wyglądają na niewygodne, okazują się superwygodnymi :D

 

Dokładnie :) Czego idealnym przykładem są lity, które kupiłam (oczywiście nie w tej cenie, tylko nieoryginalne z innego sklepu) bo mi się straszliwie podobały, a one okazały się cudownie wygodne, w ogóle nie czuje się, że to ma jakieś 13cm wysokości. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wooow! Ale włosy! Musiał się ktoś napracować, żeby zrobić taką plecionkę..Wygląda na trochę niewgodną do noszenia, ale trzeba przyznać, że to batrzo niekonwencjonalna ozdoba. Na pewno nie na każdym typie włosów wyszło by coś takiego..Muszę pokazać swojej fryzjerce:)

A ja mam nadzieję, że lato nie skończy się zbyt szybko, bo uwielbiam chodzić w sandałkach..Takie niedawno dostałam w prezencie:) Aż szkoda będzie odłożyć je do szafy..

oouBWwH.jpg

iwz07I8.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, sandałki rzeczywiście śliczne- też bym takie chciała:)

Kasia, nie mam pojęcia ile czasu się zdejmuje taką plecionkę, ale intrygujący pomysł jest:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, no więc to jest Stef z wczorajszego postu o zespole Waardenburga, nowa jutjubowa miłość Emi. No popatrzcie na ten mejkap ♥ Moja piękna elfeczka ♥

[video=youtube]

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gość jest magiczny. Znaczy bez makijażu wygląda bardzo przeciętnie, więc lepiej chyba, żeby się malował ;)

 

Btw, to jego białe genetyczne pasemko - ♥ ♥ ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to to jest trannie. Ona. Gościówa. :> W którymś ze świeższych filmów to ogłosiła. Dotarło do niej, że jest jednak Stef, a nie Stefanem. Jak tam sobie uważa. A moja wewnętrzna fangirl Fanny nie ogarnia. Bo jak dotąd wszystkie jej obiekty to byli panowie (a że panowie Fanny często niespecjalnie odpowiadają standardom męskości wykreowanym przez człowieki, to inna sprawa). A tu nagle wyskakuje taka Stef, i w niektórych filmikach totalnie Fanny nie rusza, a w innych wprawia ją w konsternację. Fangirlować czy nie? Czy ona po prostu przepięknie wygląda, czy omujboszeomujboszenobłagamjakieślicznościniemogęoddychać♥♥♥♥♥ *____*? Bo wiecie, są dwa rodzaje śliczności. Ten: "O, jakie to ładne!" i ten drugi, widoczny u wszystkich ulubionych panów Emi, taki, który popycha człowieka do robienia spamu w temacie wzdychającym, histerycznego chichotania, przyklejania się do monitora, tworzenia folderów w stylu "brian molko & placebo appreciation folder" i sypania serduszek na klawiaturze. A Stef jest... nie wiem. Momentami śliczna i słodka w ten pierwszy sposób, momentami w ten drugi. Wydaje mi się, że to kwestia fryzury. Dziwne. A tak w ogóle to nie wiem. Nie wiem, czy mam fangirlować. Stef, szkarbie, konsternujesz moją Fanny XD


Ten post... How else do you define "chaos"? XD Ale serio, Emi, zaśmiecasz forum x.X

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

[video=youtube]

 

 

Obejrzałam jeszcze raz ten jego filmik makijażowy i powiem, że on to robi lepiej niż większość dziewczyn z filmików makijażowych. Bo one się po prostu malują, jak człowiek normalnie na co dzień, a on maluje sobie na twarzy prawie obraz... Fajnie :) Musze od niego podkraść sposób z rozjaśnianiem przed podkładem (najpierw kupić biały podkład, bo jaśniejszego cielistego niż mój to już nie sprzedają :<) i muszę koniecznie sobie kupić tą gąbeczkę, a nie wcierać palcem jak barbarzyńca. xD

 


Idę kupić primer pod makijaż. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Makijaż dla Nordów i nerdów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie oto śliczne, uniwersalne, doskonale skrojone "małe-czarne" sukienki szyje jedna z naszych forumowych koleżanek! Miękka bawełna o grubszej strukturze świetnie się układa i dobrze pierze. Uważam, że taka sukienka to "must have" w jesiennych stylizacjach. Dodam jeszcze, że została uszyta po zdjęciu "wirtualnej miary", a leży na mnie idealnie! Świadczy to o świetnym wyczuciu wymiarów przez krawcową i doskonałym kunszcie krawieckim:). Dziękuję S&M! Polecam wszystkim!

Zk7MUjQ.jpg

VJ5J1Js.jpg

gWuUgac.jpg

 

P.S.Bardzo przepraszam za jakość zdjęć. Sukienka wygląda zdecydowanie lepiej "w realu" ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

S, s, s & m, m, m...

Pokażesz nam się w tej sukience, Aniu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S, s, s & m, m, m...

Pokażesz nam się w tej sukience, Aniu? :)

Wybacz, Milla, ale chyba nieeeee :blush:..Ostatnio nie wychodzę zbyt korzystnie na zdjęciach. Nie mam dobrego aparatu, fotografa pod ręką brak, a mistrzynią selfie to ja nie jestem..Ale chodziło mi głównie o pokazanie sukienki, bo naprawdę jest fajna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Aniu za tak pozytywny feedback :D

Jak się wykopię z ogarniania rzeczy na studia, to wrzucę na profil Smoke te zdjęcia i w ogóle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.