Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Sami, genialna praca! Zupełnie się nie znam na tych technikach komputerowych, ale mam wrażenie, że to wcale nie jest takie proste! A tu proszę! Tarja jak żywa :) Utalentowana bestja z Ciebie. Big respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako prawdziwy egocentryk, którym jestem, zaczęłam pracę nad tryptykiem autoportretów... Na razie work in mocno progress, zaczęłam godzinę temu, także tego.

7aYyLGd.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciąg dalszy się tworzy. Nie będę tu wrzucać miliona niedokończonych prac, tylko wrzucę już gotowy obrazek. Po weekendzie powinien być gotowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy z tryptyku autoportretów, przypuszczalnie środkowy. Prosty, bez fajerwerków ani niczego takiego :)

Chciałam dodać zdjęcie preparatu mikroskopowego, które zrobiłam wczoraj i wkomponować je ładnie w obrazek, ale żadne ułożenie mi się nie podobało, więc tło zostało tak jak jest, czyli białe, prozaiczne i w ogóle :)

I tak, to jest koc. Tak narysowałam siebie w kocu. :D

 

Link do devianta

 

UAMfvPe.jpg

 

 

 

Wersja z byle tłem, znowu geometrycznym z mojego pakieciku backgroundów.

wi9ZeNo.jpg

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koce są super. ♥ I śliczny ten obrazek, jesteś genialna. Podobają mi się zwłaszcza oczy, usta i włosy. No i bez tła lepiej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękować, dziękować :D

Chociaż raz podoba Ci się całość mojej pracy. Bez zastrzeżeń ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden ze mnie ekspert w dziedzinie digiartu, ale wydaje mi się, że trudno zrobić sobie autoportret właśnie w tej technice. Co innego ołówek, farby czy nawet węgiel..Ale Sami podjęła wyzwanie i jak na pierwszy raz wyszło bardzo dobrze! Fajnie wygląda twarz, tak bardzo "malarsko", realistycznie i muszę powiedzieć, że uchwyciłaś duże podobieństwo! Biały koc jest zupełnie "inny" niż głowa. Jest to oczywiście Twój pomysł na ukazanie struktury materiału, załamań tkaniny, ale w porównaniu z dopracowaną twarzą wygląda zupełnie inaczej. Ale okej, może ten koc po prostu nie był "włochaty", tylko miał bardziej płaską fakturę..I tak całość bardzo mi się podoba! Płodna z Ciebie artystka ;)! Wszechstronnie utalentowana, zdolna kreatywna! Jestem ciekawa, czym nas jeszcze zaskoczysz?! Trzymam kciuki i gratuluję :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden ze mnie ekspert w dziedzinie digiartu, ale wydaje mi się, że trudno zrobić sobie autoportret właśnie w tej technice. Co innego ołówek, farby czy nawet węgiel..Ale Sami podjęła wyzwanie i jak na pierwszy raz wyszło bardzo dobrze! Fajnie wygląda twarz, tak bardzo "malarsko", realistycznie i muszę powiedzieć, że uchwyciłaś duże podobieństwo! Biały koc jest zupełnie "inny" niż głowa. Jest to oczywiście Twój pomysł na ukazanie struktury materiału, załamań tkaniny, ale w porównaniu z dopracowaną twarzą wygląda zupełnie inaczej. Ale okej, może ten koc po prostu nie był "włochaty", tylko miał bardziej płaską fakturę..I tak całość bardzo mi się podoba! Płodna z Ciebie artystka ;)! Wszechstronnie utalentowana, zdolna kreatywna! Jestem ciekawa, czym nas jeszcze zaskoczysz?! Trzymam kciuki i gratuluję :)!

 

Dzięki za komentarz, Aniu ;)

Ten koc jest tak niedopracowany, bo nie chciałam skupiać całej uwagi oglądającego na kocu. Koc jest tam tylko po to, żeby nie wyglądało to jakby głowa lewitowała w powietrzu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zachciało mi się speedpaintingów. Miałam narysować portret kuzyna (jestem w połowie kolorowania), deadline był do dzisiaj, bo dzisiaj wyjeżdżali z powrotem do domu, ale powiedziałam, że nie ma sensu się spieszyć i w ogóle. Więc dali sobie spokój i mam teraz na portret czas nieograniczony. Także mogę sobie malować speedpaintingi - które skądinąd takie szybkie nie są. Tutaj nad włosami spędziłam jakieś 2h (mniej lub więcej) - kto to widział, żeby mieć na włosach taką tęczę? Co ja sobie myślałam? W sensie kto mi kazał sobie robić czerwone końcówki, czarną resztę, a teraz wylazły znowu moje naturalne. I spróbuj to narysować, lel :D Good luck.

 

Albowiem znów machnęłam sobie autoportret. Taki tam sobie... szybki, bo bez twarzy :)

Inspirowany piosenką

, a dokładnie jednym wersem - "I met her at church but she might be Satan".

 

 

A, i jestem zbyt optymistyczna jeśli chodzi o swój front - otóż w rzeczywistości to jest jakieś wklęsłe A, a tutaj mi się pędzel omsknął i wyszło nawet B czy coś... xD

 

FiTtPn6.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osiagnęłaś ciekawą formę ekspresji i muszę powiedzieć, że tym razem to bardzo tajemniczy autoportret..Dobra inspiracja i do "twarzy" Ci z tymi rogami ;) Tzn. wyobrażam to sobie..Cudne są te rękawy, mienią się brokatem i wyglądają trochę jak skrzydła..Włoski też dopracowane szczegółowo..Bardzo dobrze Ci idzie machanie w tym speedzie:)! ( tak się zrymowało przypadkiem..)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Aniu za komentarz ^^

 

Ten moment kiedy rysujesz sobie spokojnie Maestro i wchodzi ktoś, rzuca okiem i mówi - "O, rysujesz babci tego Jezusa, którego jej obiecałaś?".

Err... tak, pewnie... xD

 

27BNEFU.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło, ten Tuo wygląda jak taki totalny Tuo, Który Cierpi. Cierpienie niezmiennie wpisane jest w istotę tuowatości. Czyli Twój portret ją oddaje. Czyli jest dobrze. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło, ten Tuo wygląda jak taki totalny Tuo, Który Cierpi. Cierpienie niezmiennie wpisane jest w istotę tuowatości. Czyli Twój portret ją oddaje. Czyli jest dobrze. :)

 

W sumie nie wiem czy to było zamierzone, ale dzięki :D

W sumie z tym portretem tak ogólnie to I have no idea what I am doing... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się bardzo ciekawie! Nie mogę się doczekać, kiedy skończysz. Ale zdaję sobie sprawę, że to portret Maestro i to już nie będzie taki "speed" jak przy poprzednich pracach;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, jesteś jak Witkacy. ♥ Głęboka myśl, wyśmianie jej, głębia wyśmiania, wyśmianie wyśmiania... Aww ♥

Świetny ten Tuomasz. ♥ (Za dużo tych serduszek? Trudno!). I jakie szczegóły w tej arabesce! Wow. Chociaż twarz tej pani od czerwonej sukienki nie jest aż tak idealna jak twarz Tuomasza. Ale bez przesady. Jest też mikroskopijna. ^^ Nie no, zamykam się, bo kiedy popadam w zachwyt, robię się niebezpieczna. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Paula ^^ Kiedy już Tobie się coś mojego podoba, to już jest turbo dobrze :D

 

+ bonus. I ain't even sorry, dobrze, że w digitalu można wymazywać bezsensowne gunwo które się zmalowało... xD

 

VISfdoT.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej mi się zawsze podoba! Tylko zazwyczaj jestem na tyle leniwa, że nie chce mi się tego pisać - albo na tyle wredna, że się doszukuję jakichś mikroniedociągnięć, żeby wyjść na mondrego eksperta. xD Ale jest turbo dobrze. ^^

 

A bonus zaj.. To znaczy super. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Ryżowy Waflu, widzę, że poczyniasz spore postępy! Kolorki niczym w popartowych tworach Warhola. :) No, może mniej jaskrawe. W każdym razie ciekawe połączenie. :)

 

Keep painting, there IS commercial potential. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba twarz i Arabeska! Ciekawie dobrałaś kolory i dużo się dzieje na tym obrazku. Może dlatego dla mnie ta praca sprawia wrażenie nieskończonej? Oczywiście może już pozostać w takiej formie, ale przecież możesz zawsze do niej wrócić, coś dodać i poprawić..Zadziwiające jest tempo, w którym tworzysz swoje prace! I zawsze jest pomysłowo i interesująco..Mam nadzieję, że namalujesz jeszcze Tuomasa w innych odsłonach;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może dlatego dla mnie ta praca sprawia wrażenie nieskończonej? Oczywiście może już pozostać w takiej formie, ale przecież możesz zawsze do niej wrócić, coś dodać i poprawić..

 

Gdybym dokończyła ramiona i brzuch Tuo, to wtedy cała uwaga skupiałaby się na jego osobie, a nie na tym, co trzyma w ręce. A tak widz widzi tylko jego twarz i arabeskę - takie było założenie na początku :)

 

A poza tym nie miałam bladego pojęcia w co ja mam go ubrać. Spędziłam chyba pół dnia na moim pintereście przeglądając zdjęcia z pokazów różnych projektantów (a mam tego zapisane na pintereście tony :>) i zastanawiając się w co ja mam go ubrać. xD

I w końcu stwierdziłam, że nic będzie najbardziej odpowiednie :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Did u miss me? Oczywiście, że średnio. A szczególnie teraz, kiedy mam fazę wiadomo na co i czego można się po mnie spodziewać. Otóż tak. Bez zbędnego owijania w byleco, prezentuję Wam efekt dwóch dni roboty. Węgiel for the win :D

 

Let me entertain you! <--Dobra jakość nieziemniakowa, ale kolory dziwne

 

A tu kolory takie, jakie serio są:

B0Dwyco.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

We missed you as much as Andrew Scott in the role of Jim Moriarty. That means: absolutely! ♥

Chociaż nie słucham Panic, i tak uwielbiam ten ryszunek. Jak wszystkie Twoje - jest świetny! ♥ ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitti, Paula :D

 

A teraz zarzucam efekt dzisiejszej nudy. Wish I had jeszcze tak ze tydzień ferii. Bo dopiero zaczynam się rozkręcać, a tu jutro trzeba wracać do tej małej żebraczej negatywności zwanej Wrocławiem. No nieważne.

 

Pomyślałam dzisiaj - narysowałabym coś. No to machnęłam Tuomasa w dwie godzinki. Jest to chyba jakiś efekt uboczny mojej wczorajszej rozmowie z Adrianem, że Holopainen nie zasługuje na swój fandom. Na ten rysunek też nie zasługuje. Ale nie mogłam narysować Brendona dwa razy z rzędu

 

yiai5XO.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.