Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Jeju! Ta Anette jest świetna! Bardzo podoba mi się zestaw klorów, których użyłaś..Fajna kreska wiernie oddaje podobiznę. To, że ta praca jest taka mała, jest jej dodatkowym atutem! Taka mini-wizytówka:) Jeśli to jest 5-cio sekundowy tatuaż, to to jest mistrzostwo świata, a Floor wyszła przecudownie, jak żywa:) Zdolniacha z Ciebie, Sami! Ach..Byłoby pięknie, gdybyś dołączyła w przyszłym roku do artystycznej grupy w Kiitee...Serdecznie Ci tego życzę i trzymam kciuki:)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Aniu ^^

 

Byłoby pięknie, gdybyś dołączyła w przyszłym roku do artystycznej grupy w Kiitee...Serdecznie Ci tego życzę i trzymam kciuki:)!

 

Wieem, chciałabym strasznie, ale nie wiem jak to będzie :) Byłoby super ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, nie wiem czy to sarkazm czy naprawdę podoba Ci się tatuaż Ville, bo powstał w ostatnie 5 sekund rysowania i jest maźnięciem pędzlem po ręce Ville. W ogóle najpierw tatuażu miał nie być, bo mi się nie chciało... :)

 

 

To była ironia, ale nie złośliwa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda kolejna praca jest lepsza od poprzedniej - stale się rozwijasz i bardzo dobrze. :)

 

Wieem' date=' chciałabym strasznie, ale nie wiem jak to będzie :) Byłoby super ♥ [/quote']

Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy! trzymam kciuki :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, w takim razie hańba mi, że nie złapałam ironii... :>

 

 

Każda kolejna praca jest lepsza od poprzedniej - stale się rozwijasz i bardzo dobrze. :)

 

Wieem' date=' chciałabym strasznie, ale nie wiem jak to będzie :) Byłoby super ♥ [/quote']

Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy! trzymam kciuki :)

 

Dzięki ^^

 

A co do Kitee, to robię co mogę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu ja i znowu zachciało mi się rysować. :)

 

To będzie seria rysunków, za które się zabiorę jak tylko mi się zachce. czyli nigdy

Narysuję całą naszą załogę jako postacie z Alicji w Krainie Czarów. Tutaj pierwsza część serii - Anette in Wonderland.

Coś się stało z jej twarzą, ale nie mam już siły. Jako szkic była ładniejsza, jak babcię kocham! :<

 

 

Btw, ktoś ma pomysł jako kogo mogłabym narysować Jukkę? Nawet wymyśliłam kim mógłby być Emppu, ale mam problem z naszym perkusistą. :<

2hn7yp0.jpg

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale fajny rysunek! Dobrze dobrałaś kolory, cienie grają, twarz podobna, włosy prawdziwe... a poza tym Anette ma jakąś naturalną pozę. Układ rąk... I ten króliczek jest słodki :)

PS.

Sukienka mi się podoba :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te Twoje sukienki wyglądają megamegawygodnie, są takie luźne i proste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłam to. Jako skrajny introwertyk sądzę, że to było ekstremalnie głupie i bezsensu, ale stało się, nacisnęłam 'wyślij' i poszło.

 

Jeśli ktoś się nie boi mojego terrible english (jeśli mój angielski normalnie tak brzmi, to współczuję wszystkim obcokrajowcom, z którymi kiedykolwiek rozmawiałam), to zapraszam na Dropa.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu tylko ja postuję posty w moim wątku... lel xD

 

Czas na sen, a ja siedzę i dłubię w Photoshopie jakiś szajs :D

Practice w rysowaniu i kolorowaniu i malowaniu plamą. Na początku był messy szkic, potem kolor rozwijany z tragicznej wielkiej żółtej plamy, a lineart umarł w butach i w ogóle go nie było (a obiecywałam, że go zrobię) ;D

 

Dlaczego ja w ogóle jeszcze siedzę w digitalu, jesli mój digital wygląda jak wygląda? To w ogóle jest pierwszy digital practice od...długo. :v

 

Indżoj :D

 

u4v03rW.jpg

 

A tu ref photo z Tumblra

IMWZcYU.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ci zazdroszczę talentu... chciałabym czasami umieć sobie coś namalować, tworzyć od zera, albo chociaż przekopiować z czegoś innego, a tu nie da rady. Musiałabym stworzyć nowy rodzaj sztuki, być takim gorszym Picasso xD

Bardzo fajnie ci to wyszło. W twoim stylu. Widać, że to Sami robiła ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Evi za komentarz :D

 

Widać, że to Sami robiła ;)

 

Nie wiem czy to dobrze, czy nie.. ;>>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Evi za komentarz :D

 

Widać, że to Sami robiła ;)

 

Nie wiem czy to dobrze, czy nie.. ;>>

To bardzo dobrze, marudny człowieku. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Evi za komentarz :D

 

Widać, że to Sami robiła ;)

 

Nie wiem czy to dobrze, czy nie.. ;>>

To bardzo dobrze, marudny człowieku. :P

 

No przecież śmieję się tylko... Jak zwykle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Evi za komentarz :D

 

Widać, że to Sami robiła ;)

 

Nie wiem czy to dobrze, czy nie.. ;>>

To bardzo dobrze, marudny człowieku. :P

 

No przecież śmieję się tylko... Jak zwykle :D

Tobie nie można wierzyć. Jesteś niecnym, przebiegłym człowiekiem, który knuje po kątach. ♥ Żadnemu artyście nie można wierzyć. A Ty, dodając swoje dzieła, sprawiasz jednocześnie, że nie można wierzyć Twoim słowom. Więc albo sztuka, albo prawda. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawzięłam się i cisnę dalej digital.

 

 

Mam dość kolorów na jakiś czas, następny obrazek będzie na pewno w czerniach i bielach, bo na kolorowe plamy jakoś teraz już patrzeć nie mogę :x

 

Tak, to jest mój pierwszy ever digital z prawdziwego zdarzenia... :D

 

link na deviancie

Emperor's new clothes

 

A tu pełna wersja :)

 

emperor_s_new_clothes_by_coldwinterheart-d9ep0qo.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Did you miss me? :>

 

Znowu coś namalowałam. Kto pozna panią? :)

 

AcBzDXw.jpg

 

 

RDWMs5M.jpg

 

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest bardzo podobna, w sumie od razu poznałam Tarję. Dobrze Ci wyszły błyski na jej kurtce, a także Tarji włosy. Świetny rysunek!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny rysunek, Sami! :) Kurtka jest rewelacyjnie narysowana! :) No i od razu poznałam Tarję. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialne! Doczepiam się jedynie trochę nierównego lewego policzka i odrobinkę przyszerokiej prawej części szczęki. Ale tak poza tym to idealnie. ♥ Zwłaszcza, że to tak naprawdę Twój drugi digital, gratulacje. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki dziewczyny ^^ Wszelkie komentarze są zawsze bardzo budujące :)

 

Genialne! Doczepiam się jedynie trochę nierównego lewego policzka i odrobinkę przyszerokiej prawej części szczęki. Ale tak poza tym to idealnie. ♥ Zwłaszcza, że to tak naprawdę Twój drugi digital, gratulacje. ^^

 

Prawej szczęki Tarji, która jest z lewej strony na rysunku? Poprawiałam ją ze chyba cztery razy. Zmniejszałam za każdym. Dzięki Bogom Photoshopa za przycisk 'undo" i za opcję 'Liquify'... :D

I powiadasz, że nadal za duży? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej prawej, czyli tej po lewej, tak. Nadal za duży. Chociaż nie powiem, na zdjęciu też jakoś grubo ta szczęka wygląda... Więc załóżmy, że to nie Twoja wina. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest Tarja chyba z czasów Oceanborn... Cóż, chuda to ona wtedy nie była.

 

 

Btw, zawsze mam problemy z twarzą Tarji, kiedy ją rysuję. Gdzieś tam w mojej głowie jest zakodowane - 'Jeśli rysujesz sobie Tarję, to pamiętaj! Ma być gruba!" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.