Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Ja chcę na urodziny! ;) Dostaniesz ciasto. Jeszcze jest. I tort. Nawet możesz dostać kolację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuo, Lucyferze i Paula, jesteście chore. Wszystkie trzy... xD

Ale jak bardzo chcecie, to mogę pomyśleć nad skopiowaniem mojego epicko metalowego nocnego ubranka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja też chcę! Pramamusia ^.^

 

Własnie wyobraziłam sobie siebie jako babcię siedzącą w bujanym fotelu, dziergającą Wam na drutach kolorowe sweterki, moje dzieci ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, sweterki z napisami "Pure Heavy Scandinavian Metal"... Też to sobie wyobraziłam. Ta wizja mnie zniszczyła :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W bardzo dalekiej przyszłości (Gdybym miała dzieci)może wydziergałabyś mi takie sweterki? XD Oj już to widzę takie niemowlę w takim czarnym sweterku z napisem "Pure Heavy Scandinavian Metal" :D

Oczywiście to taki joke XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Lucy, skoro są takie koszulki czy bluzki dla maluchów z logami zespołów, to czemu nie? :D Zatrudnimy Sami jako babcię od dziergania :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, taa. Jakby mi w życiu nie wyszło, to zawsze mam opcję B - dzierganie 'metalowych' sweterków :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Work in progress, a raczej 'work in rozsypka'. Wrzuciłam dzisiaj na instagrama, to czemu nie miałabym zaspamować tutaj.

 

Ktoś poznaje pana? Paula pewnie pozna, bo jej powiedziałam, że go będę rysować :> Ale nie w takim sensie, w jakim mówiłam, że to zrobię.. :D

 

Zdjęcie lekko 'artystyczne', pod kątem. Normalnie patrzy tak jakoś bardziej prosto..

10683995_741980689203612_1410626554_n.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jest Marco ? Naprawdę dobrze rysujesz. Chyba specjalnie rysowałaś na papierze w kratkę, żeby uchwycić proporcje. Ja bym wzięła czysty, cienki papier i pod niego włożyła taki w kratkę i czymś przymocowała, żeby się nie ruszał. Lepiej by to wyglądało bez tych kratek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, to Tuomasz. Ale po samych oczach to nie widać. Dopiero przy rysowaniu zauważyłam, że on na tym zdjęciu ma jedno oko inne, a drugie inne.

 

A rysuję na akwarelowym bloku A3, kratki zrobiłam, żeby proporcje złapać. Potem kratki znikną. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, żebyś rysowała ze zdjęcia, które wspólnie wybrałyśmy i Ci wysłałam... No w sumie bardziej ty wybrałaś, ale byłam przy tym. Btw. serio będzie nagi? xDD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, to Tuomasz. Ale po samych oczach to nie widać. Dopiero przy rysowaniu zauważyłam, że on na tym zdjęciu ma jedno oko inne, a drugie inne.

 

A rysuję na akwarelowym bloku A3, kratki zrobiłam, żeby proporcje złapać. Potem kratki znikną. :D

 

Ja po oczach od razu wiedziałam, że Tuomasz :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następny WIP Tuomasz, twarz szkicowana poszła, teraz cienie. Cienie to już pójdą nieźle. :)

A potem włosy. Będę miała trochę roboty ^^

 

Tuomasz, jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz xD

maoky3b4uokj.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, to jest piękne. :) Tuomas jak żywy. :D Ten jego taki uśmiech, spojrzenie jakby miał ce zaraz zabić. :) Super rysunek. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pod postem.....

 

tumblr_inline_ngyf5hM91b1qebcl8.gif

 

 

Dawno dawno temu machnęłam sobie Sherlocka. Bo musiałam się uczyć i takie tam. No to powstał pan Benedict. :)

 

mcz1ns.jpg

 

A tu kolejny, taki tam, parominutowy szkic.

don_t_make_people_into_heroes__john_by_coldwinterheart-d8ai5aj.png

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mi się zdaje, czy robisz postępy? ;)

Btw. drugi Sherly/Benedict ma trochę za małe ciało w stosunku do głowy. Albo z szyją coś jest nie tak (ale chyba nie).

Stop. Już wiem. Po prostu poszerz mu bary odrobinę i będzie idealnie. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowiek po sesji to człowiek szczęśliwy :) Sami wróciła do rysowania :D

 

Jakość zdjęć o północy jest cudowna, zdjęcia wyglądają jakby były robione grzybem ze ściany, ale nic tam. Coś widać, jutro może zrobię lepsze, to wrzucę :)

 

Pani Turunen z zacieszem :D

 

Łork in progress

ou0h3o.jpg

ebc4f6.jpg

122gkdu.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsze zdjęcie. No, trochę lepsze. Musiałabym użyć skanera, żeby było całkiem dobre.

 

2i71p1g.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypełniasz obrazek akwarelkami, prawda? Bardzo mi się to podoba, wygląda tak lekko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.