Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Trzeba było zainwestować, to byś była słodka i rozkoszna. ;)

 

A bez tego nie jestem?? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, przyjdź w tym do szkoły. xD

 

Śliczna ta sukienka. Jak będę kiedyś szczupła, to każę Ci uszyć mi taką samą. ;)

To ja też chcę, Biały Jeżu Sami! Tylko też muszę najpierw zeszczupleć... Paula, chodź się razem pogimnastykujemy xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, przyjdź w tym do szkoły. xD

 

Śliczna ta sukienka. Jak będę kiedyś szczupła, to każę Ci uszyć mi taką samą. ;)

To ja też chcę, Biały Jeżu Sami! Tylko też muszę najpierw zeszczupleć... Paula, chodź się razem pogimnastykujemy xD

 

Przyłączam się do ćwiczeń, a później do zamówienia! : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yyy, nie, nie jesteś. ;P

 

 

I ktoś tu mówi, że to ja jestem niemiła...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA.

Ej, offtopujesz. Musisz dodać jakieś dzieło. Na przykład TUOMASA, KTÓREGO MIAŁAŚ MI NARYSOWAĆ/NAMALOWAĆ. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, to wrzucę dzisiejszą Simone, którą narysowałam na polskim. Zdjęcie jest robione pod dziwnym katem, więc jest trochę... dziwna. Ale tak naprawdę to jest całkiem normalna ;)

omtzdc1zjpkk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuo jeszcze nie ma. Ale pewnie będzie niedługo, bo mnie wzięło na rysowanie ostatnio :)

 

Takie o machnęłam przed chwilą. Nadałoby się na tatuaż?

 

c4hjehyh78vd.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz, ale raczysz się czepiać :)

Zawsze śpiewałam 'open' i chyba już mi tak zostanie (mózgu, co z tobą?). Więc przyjąwszy do wiadomości, że tam jest 'unlock', to i tak pewnie zawsze będę tam widziała 'open'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak jak Twoje jęczenie o "swam" u Floor, dokładnie to samo bycie pilkunnussią. ;P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Simone, to odrazu poznałam, że to Ona po tej pozie i włosach! Twarz trochę nie podobna.

A drugi rysunek świetny! ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny Tuo : > Też może kiedyś spróbuję narysować kogoś z NW ;3

A i bardzo fajny jest ten papier, na którym rysowałaś : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny członek NW dostał siew moje ręce. Tym razem Nette, całkiem łatwo poszło.

Rysuję, bo jutro matura z biologii. Nie ma już nadziei, jutro będzie rzeźnia. A teraz tylko modlić się i marnować czas na buszowanie w internetach...

No, także... hep hep hep : )

icr1j9.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka śliczna! ♥ (Mój Tuo ładniejszy:)).

Jej lewy a mój prawy warkoczyk tylko trochę niewarkoczowaty. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku miała być Bjork, ale Sami nie umie namalować nikogo, kto wygląda jak ten, którego chciała namalować. Więc wyszło takie o cuś :) Będzie następne podejście, może kiedyś.

 

2gxo0hs.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od razu jak zobaczyłam to zdjęcie (bez czytania opisu) to myślałam że to bjork :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Wera :)

 

Kolejna akwarela, zdjęcie oczywiście zjadło głebię koloru (czerni? :)), ale nie posiadam programu, żeby to naprawić. Działanie na jałowym kompie rządzi... :)

Rysunek przedstawiający Wolanda, inspirowany cytatem z samego początku Mistrza i Małgorzaty, który pochodzi właściwie z Fausta Goethego.

Więc kimże w końcu jesteś?

– Jam częścią tej siły,

która wiecznie zła pragnąc,

wiecznie czyni dobro.

2r7rdsj.jpg

Zbliżenie na Wolanda:

nqsltg.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne akwarelki. :) Kolejne prace coraz lepsze, zwłaszcza ostatnia - tło fakturą przypomina grotę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, kapitanie :)

Tu właściwie nie o same akwarele chodzi, tylko o mojego skilla w rysowaniu podobnych postaci. Kolory są właściwie tylko późniejszą zabawą. Ale Woland w założeniu miał iść na ścianę, więc zajęło mi to dwa wieczory zamiast jednego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię takie prace, wyróżniają się na tle innych. Uważam, że taki talent nie powinien się zmarnować zwłaszcza połączony z pasja. Warto zawalczyć o rozwój predyspozycji i może rzeczywiście spróbować do ASP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prace bardzo ładne, ale czy iść na ASP? Imo najlepsi artyści to ci, którzy nie mają wykształcenia w tym kierunku. Bo możesz wtedy rozwijać się tak, jak sama chcesz, a nie jak narzucają inni. Ale to już indywidualny punkt widzenia ;)

Btw. Woland świetny ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.