Jump to content
Adrian

Skąd się wziął Wasz nick?

Recommended Posts

Na większości for muzycznych jestem zarejestrowany jako Peter, bo tak do mnie mówiono na studiach, jednak zacząłem po pewnym czasie odczuwać pokusę odejścia od tego nicka na rzecz czegoś polsko brzmiącego. Powstrzymywał mnie fakt, że na dużej części spośród odwiedzanych przeze mnie for udzielają się ci sami ludzie, którzy mogliby się nie zorientować że to ja ;) Ponieważ z większości for muzycznych się wycofałem powoli zacząłem też odchodzić od Petera. A że nie chciało mi się wymyślać niczego zakręconego stąd Piotrek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A że nie chciało mi się wymyślać niczego zakręconego stąd Piotrek ;)

Cóż, sytuacja podobna jak u mnie. :) Nie miałem pomysłu na nick, z którym mógłbym się utożsamiać. Na forach zazwyczaj mam Adrian albo Adriano. Trochę mnie to martwi bo na wielu forach jest już taki nick i nie chcę by ktokolwiek mylił mnie z innymi Adrianami. Niektórzy potrafią pisać naprawdę pierdoły. :)

Czasem też daję sobie nick Wishmaster. Wiem, wiem, do specjalnie oryginalnych nie należy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele, wiele, wiele lat temu miałem bloga (przez tydzień- SZOK!), miało być "Motorräde"(motory) ale walnąłem błąd i wyszło motorade ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa - powstała, z różnorodnych przekształceń kilku słów, nawet już nie pamiętam jakich,

Pod tym nickiem można mnie spotkać na forach muzycznych oraz zaczęłam siebie tak określać w sieci,

pasuje do Break'a z avatara, tak lekko wariacko brzmi :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój to stara historia (znać angielski :D) lubię naukę starożytnych filozofów, sam mam ochotę nie raz filozofować, oczywiście o przyszłości, no, raczej.

Wiele mówi osób, że jestem nie jaki "filozof grecki"

Ale to nie o to chodziło że tak zdecydowałem, nie dajcie się zwieźć, ani o mitologię, nie przepadam za tymi nie spokojnymi bogami, tą ich osobowość czasami nieszczącą życie.

Mój nick miał nawiązywać do magii, kiedyś był to Przyszły I (pierwszy), miał być Future First(nie korzystałem jednak), ideologiczny nick i nowy trochę taki jest, jeśli o to chodzi jak ma się do mnie.

Potem ten spasował mi i nawet wiele stron jeszcze nie posiada go co ciekawe nawet te dosyć popularne :) z mojego punktu widzenia.

Nie łatwo mi jest okiełznać ilość informacji które chce przekazać :) Sam nie wiem co decydowało o tym nicku.

Oby każdy dał rade tekst przetworzyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka bardzo proste - połączenie Nightwish z moim imieniem Anka (bo NightwishAnia brzmi okropnie). Nie pamiętam kiedy na to wpadłam ale bardzo mi się podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Hmmm ... Ciężko zgadnąć, skąd się wziął nick TheEscapist ... :D Sam nie wiem ... xDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekhm... wzięłam moją playlistę i w co trafiłam myszką lądowało jako nick. Proste i skuteczne ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje tez dość proste: z racji tego, że mam na imię Agnieszka wyszło Agnes, a że Agnes za pospolite to dołożyłam dwa ee xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to chyba tak, że lubię starożytnych ze Stargate, i ich umiejętności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ogółem z braku pomysłu na coś oryginalnego. Jest on niczym innym jak tytułem jednej z piosenek Evanescence.

 

Wiedziałam. Mój pochodzi od mojej fascynacji zabójstwami. I kryminałami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick powstał z prostej zmianki Pablito to Paweł w Krajach Hiszpańskich,dodatkowo taki sam nick mam na forum Tarji WinterStorm,posługuje się też na innych forach Nickiem Wirgiliusz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój nick to niesamowita zagadka :P. Maggie to Magda, taki nick mam praktycznie wszędzie. Pozatym często nazywa mnie tak pani od polskiego i czasami znajomi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick wziął się z tego, że nigdy nie lubiłam mojego imienia, a kiedyś natrafiłam na spis żeńskich imion celtyckich. Między nimi była tam też Duana, która po ichniemu oznacza piosenkę. Spodobała mi się i od tej pory służy mi jako nick :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick często bywał mylący, dlatego na wstępie rozwieję wątpliwości, jeśli imię w temacie przywitaj się było niezauważone - jestem rodzaju M. :)

Nazwa pochodzi od nazwiska. Mojego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Połączenie nimfomanii z amfetaminą :happy: :happy: *świr*

Uwielbiam ten nick : D

Poza tym CoF ma świetną piosenkę o tytule takim jak mój nick.

 

Na innych forach jestem pod różnymi nickami: Nymphetamine (i różne odmiany tego jak np. Nymfetamina, Nymfetaminee, itp xD), MomoRochester, Sequelle, Arockalypsa, Ginger.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nymphetamine Fix ♥ Aczkolwiek wolę "Her Ghost In A Fog" :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine CoF uwielbiam ♥ i kilka innych, ale to zdecydowanie moja faworytka :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym CoF ma świetną piosenkę o tytule takim jak mój nick.

Mhm, zawsze jak Cię widzę na forum, to już mi się odtwarza...

Nymphetamine, nymphetamine.

My nymphetamine girl...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym CoF ma świetną piosenkę o tytule takim jak mój nick.

Mhm, zawsze jak Cię widzę na forum, to już mi się odtwarza...

Nymphetamine, nymphetamine.

My nymphetamine girl...

Mnie też XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol nie wiem o czym mówicie xD

 

o tej piosence:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mój nick wziął się z tego, że gdy rozpoczęłam 'przygodę' z Władcą Pierścieni, stwierdziłam, że jestem elfem - nie wnikajcie, to po prostu sposób na radzenie sobie ze złem ._.

a skoro byłam elfem, to trzeba było przybrać sobie elfie imię.

szukałam i szukałam, wybór padł na Nemeyeth. c:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.