Jump to content
Adrian

Film Imaginaerum w przedsprzedaży

Recommended Posts

Już 24 kwietnia 2013 roku będziemy mogli dorwać film Imaginaerum w dwóch różnych wydaniach: DVD lub Blu-Ray!

 

Płyta jest już w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie NW: http://shop.nightwish.com

 

800

 

DVD kosztuje 36,99 € (154,85zł) a Blu-Ray 39,99 € (167,56zł). Dużo, ale gratis dorzucają koszulkę! :D

 

Poza filmem będą dostępne również dodatkowe materiały:

- dokument "Making of"

- grafiki i arty jako obrazki (grafiki koncepcyjne, cyfrowe krajobrazy, zrzuty... nie wiem jak Was, ale mnie jako grafika strasznie to jara :D)

- trailer

 

Dialogi w filmie są po angielsku + możliwe napisy w języku fińskim, szwedzkim, duńskim, norweskim.

 

Planujeta kupno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę bardzo drogo i niezbyt atrakcyjne wersje językowe...

To ja mam plan ! Ktoś z nas to kupuje i dorzuca napisy po polsku i nam udostępnia. Tylko to nie będę ja, bo mój angielski jest ograniczony ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Licealistów nie stać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod recenzją filmu wrzuciłem link do amazona, gdzie dvd/bluray kosztuje jakieś 80zł.

Mam nadzieję, że premiera na dvd nie pokrzyżuje naszego planu projekcji kinowej.

Swoją drogą, ponoć Imaginaerum będzie w kinach w Rosji jakoś w czerwcu, chociaż nie wiem na ile są to aktualne wieści.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważacie, że to trochę głupie? Film jest po angielsku, ale nie ma angielskich napisów? Mówiony angielski brzmi różnie - albo zrozumiale, albo nie - więc napisy ang. byłyby sensowne, czyż nie? Czemu o nie nie zadbali?

No i chwilowo nie na mój koszt. Licealistka szuka pracy na wakacje to może i dozbiera. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod recenzją filmu wrzuciłem link do amazona' date=' gdzie dvd/bluray kosztuje jakieś 80zł.[/quote']

A nie jest to czasem jakaś wersja z Niemieckim dubbingiem? Albo z niemieckimi napisami tylko?

 

 

Wybaczcie, trochę namieszałem! Podałem Wam ceny filmu z koszulkami. :) Bez koszulek ceny są następujące:

DVD - 19,99 euro - 75,57zł

Blu-Ray - 22,99 euro - 96,33zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie napisy powinny być również po angielsku bo usłyszeć można inaczej.Chyba że ktoś rozumie na tyle dobrze fiński,szwedzki,duński,norweski żeby zrozumieć co jest napisane.Ale z ceną przesadzili chyba że po premierze trochę stanieje a w dodatku koszulka jest droższa od filmu lol...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To ja już wiem, na co odkładam xD Koszulkę mam, więc wersję bez koszulki może sobie sprawę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD niemieckie ma do wyboru język mówiony, napisy są tylko niemieckie. Jak znam życie to pewnie dvd wpadnie w moje łapska rok po premierze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A mnie wszyscy będą lubić, bo je kupię xD Tzn najpierw muszę na nie odłożyć xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niemiecki Dubbing, a te niemczyki wszystko zagarną już spotykam drugą rzecz z niemieckim dubbingiem.

 

Z angielskimi napisami i film po fińsku fajnie, ale aż taki mądry to nie jestem, a tym bardziej nie taki szybki, ale co się usłyszy i widzi to nie zapomni, nauczę się na pewno po setnym obejrzeniu :D

Napisy muszą być, a nawet przydałyby się też po polsku. :)

 

Może z lektorem po fińsku z polskimi napisami, albo może poczekamy na fiński dubbing :)

 

Aj ten angielski, zawsze był dziwaczny. Ale dla nich to nie istotne czy rozumiesz, czy nie. Mmyślą, że nie potrzebne są te napisy, a to byki.

 

A może kupie filma tylko muszę znaleźć ludzi co mi są winni :D Albo nawet sobie odmówię koszulkę, właściwie po co by mi była.

 

A te dodatki są na tej samej płycie?

 

Co to znaczy "Free Imaginaerum 4-piece badge set to 300 first movie pre-orders!"

 

A 17 €, po porównaniu zestawów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to znaczy "Free Imaginaerum 4-piece badge set to 300 first movie pre-orders!"

To są takie przypinki plastikowe... o, takie coś:

 

320

 

Pierwsze 300 osób dostanie paczkę z 4 takimi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A przepadło, bo już można zamawiać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dialogi po angielsku :( ?

Dlaczego :(?

 

Liczyłam na to, że będą po fińsku ^.^

 

A jeśli chodzi o tłumaczenie, to postaram się je zdobyć jak nabędę film, ale fakt tych dialogów po angielsku mnie zniechęcił ^^

Fiński jest magiczny, a angielski.. pospolity.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a angielski.. pospolity.

Właśnie dlatego film jest po angielsku. :D Jak każda duża inwestycja musi się sprzedać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lieksa była po fińsku ^.^

(no dobrze, może tamten reżyser/producent myślał bardziej "lokalnie").

 

Jak dla mnie mogliby dołączyć dla reszty świata angielskie napisy, lepiej by było ^.^

 

Jeśli nie znajdę napisów angielskich, to będę szukać polskich, albo szukać tłumacza z fińskiego/norweskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ancient, główny motyw Lieksy nagrał właśnie Nightwish, czyli "While your lips are still red".

 

Z filmwebu dowiedziałam się, że film był równolegle kręcony w języku angielskim i fińskim... Ciekawe, bo wersji angielskiej nie widziałam(i dobrze :D). Można?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No można, ale widać mało znany.

 

A to nie znaczy że komuś to na rękę zrobić w takim nie innym języku.

 

To jest polityka marketingowa tu nie ma co gadać o naszych upodobaniach.

 

A miałaś przedsiębiorczość?

 

Ale za to mogą zrobić dubbing i będzie taniej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... wg taka międzynarodowa wersja powinna być wydana jako pierwsza. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.