Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Dla mnie "Gra o Tron" jest troche nudna. Po obejrzeniu paru odcinków odpuściłam sobie ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogląda ktoś "Grę o Tron" ? Warto zacząć ?

ja jako wierny fan serial średni więc na nudy dobry.

Polecam Faling Skies (Wrogie Niebo)

The Walkig Death ( Żywe Trupy)

Spartakusa

Ja żyje serialami więc jeśli będziecie chcieli ciekawe seriale walić do mnie.

P.S nie piszcie tutaj o Narnii Hogwarcie, Sródzemiu Terabitti, kosmosie.

Nowy wątek zróbcie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszło na to, że tylko ja taka zła, że chcę do Slytherinu :P

 

A ja kompletnie nie oglądam teraz seriali, filmów, zdarzy mi się czasem anime, najwięcej na sesji, co by sobie jak najwięcej czasu na naukę czym innym zająć :D

 

Z seriali lubię Dextera, a kiedyś bardzo bardzo Archiwum X. Znacie coś podobnego ^.^ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktor Who? Pojedyncze odcinki lubię oglądać :-) inne seriale? Bardzo lubię Gdzie Pachną Stokrotki :-D albo Community. Innym kierunkiem jest Glee - co raczej do gustu nie każdemu może przypaść :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja oglądam Chirurgów, wcześniej Gotowe na Wszystko, Detektyw Monk, House M.D., Przepis na Życie, Prawo Agaty... to chyba tyle z takich aktualnych.

 

moje ulubione to Miasteczko Twin Peaks, Glina, PitBull, Ally McBeal, Matrioszki...

 

z anime uwielbiam Czarodziejkę z Księżyca, Elfen Lied i Neon Genesis Evangelion.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham doctora who, uwielbiałem poprzednie wcielenie, chciałem mieć taki fryz jak on :D

Wrogie niebo typowy nie dokończony serial

 

Ej to może wątek serialowy, zamiast truć znowu pogadalnie, kto gotowy na rozmowy? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej to może wątek serialowy, zamiast truć znowu pogadalnie, kto gotowy na rozmowy? :)

 

możecie tutaj swobodnie kontynuować dyskusję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ogląda ktoś "Grę o Tron" ? Warto zacząć ?

 

Gra o Tron - książka jest świetna (przeczytałem jak na razie 3 tomy, muszę odwiedzić znajomego i pożyczyć 4 :D ). Serialu nie oglądam, ponieważ no nie wiem , po prostu bo nie XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bierząco oglądam Pamiętniki Wampirów (wstyd, wiem) i "lekarzy".

Właśnie skończyła Tudorów. Za to Dexter'a mam do nadrobienia kilka odcinków.

House'a oglądałam każdy odcinek, kilka razy, niektóre znam na pamięć...

 

Próbowałam się zabrać za true blood , ale mi nie pasuje.

 

Właśnie podchodzę do Gry o tron :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dwa seriale (jeśli chodzi o te, które aktualnie są puszczane w tv): "Pingwiny z Madagaskaru" i "Moją Rodzinkę" :P

 

A z innych - "Hotel Zacisze" (i "MPFC" ofc), "Zmiennicy"...

Ogólnie rzecz biorąc jestem potwornie wybredna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

House'a jak najbardziej, Mentalistę, Elemantary. Lubię Prawo Agaty i Lekarzy. I Brzydulę, ten " cyrk" można oglądać bez końca:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bierząco oglądam Pamiętniki Wampirów (wstyd, wiem)

 

No dobra, jak ty się przyznałaś to ja też :P. Otóż oglądam Pamiętniki Wampirów, bo yyy tak. House'a znam prawie wszystko. Oglądałam każdy odcinek Czasu Honoru, ponieważ jak jest dobra polska produkcja historyczna to oglądam. A reszta to tak trochę czasami : Big bang theory, Skins ( tylko pierwsze 2 sezony ) i jakieś tam Polskie jak mam czas. Pamiętam jak w dzieciństwie oglądałam Czarodziejki i Łowcy Skarbów, to były seriale !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z seriali lubię Dextera, a kiedyś bardzo bardzo Archiwum X. Znacie coś podobnego ^.^ ?

 

W sensie seriali o grupie badaczy badających doniesienia o dziwnych zjawiskach, spiskach, itp., czy po prostu chodzi Ci o seriale z elementami niesamowitości? Z tej pierwszej grupy przychodzi mi do głowy "Czynnik PSI", który mi się bardzo podobał. Słyszałem też o "Supernatural", ale nigdy tego nie oglądałem. Z tej drugiej grupy natomiast seriali jest multum.

 

Przybliżona lista moich ulubionych seriali pewnie wyglądałaby jakoś tak (kolejność przypadkowa): "M*A*S*H", "Z Archiwum X", "Flash Forward" (polski tytuł to chyba "Mgnienie jutra"), "Lost, Zagubieni", "Rzym", "Jericho", "Różowe lata 70.".

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Pingwiny z Madagaskaru"

O! Uwielbiam :D

 

Jeszcze zdarza mi się wrócić do Rodziny Zastępczej czasami ^^.

 

W sensie seriali o grupie badaczy badających doniesienia o dziwnych zjawiskach' date=' spiskach, itp., czy po prostu chodzi Ci o seriale z elementami niesamowitości?[/quote']

Jedno i drugie w zasadzie. Lubię wyraźne negatywne osobowości ("czarne charaktery"), lekkich psychopatów, no i fabuły, która każe mi myśleć, a nie podaje wszystko na tacy.

 

Zapomniałam dodać, że dobrą komedią nie pogardzę ^.^

 

z anime uwielbiam Czarodziejkę z Księżyca' date=' Elfen Lied i Neon Genesis Evangelion.[/quote']

Ostatniego nie oglądałam ^^

 

Osobiście chyba nie potrafię wskazać ulubionego anime, bo chyba ciągle za mało tytułów widziałam, ale bardzo lubię Pandora Hearts za humor, akcję no i Xerxesa :P, Death Note to klasyka, no i Gosick też lubię. A opening z Elfen Lied jest piękny ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Czynnik PSI"' date='[/quote']

O tak ! Bardzo to lubiłam, ale teraz nie mam dostępu ani do tele 5 ani AXN gdzie to leciało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie pozdrawiam fanatykow seriali :D, sam lubię nie kończące się historię.

 

Lubię te serie nie z tego świata, chyba widziałem Czynnik PSI, miałem okazje oglądać takie serie na AXN scifi.

 

Pamiętnik wampirów, nie cięgnie mnie do tego, nie lubię tych wyrośniętych młodzieniaszków, którzy myślą, że mają jakieś problemy. Ale lubię fantazy, może kiedyś to ojebże.

 

House eh kompletnie nie przepadam za tym serialikiem, jak za wszystkimi takimi, dla mnie jeden dobry szpitalny serial, to tylko stary Ostry dyżur. Jest taki normalny, nie podkręcany.

 

Taki serial The Listener, znacie?

 

O lubię seriale kryminalne, ale nie wszystkie. A te co lubię to: Zagadki kryminalne Miami i N.Y., Wzór, Kości (nawet bardzo).

 

Widziałem jeszcze , Heroes, Alphas, Haven, V(goście), Switch,

Earth: Final Conflict - ciekawostka, taka sama wizja ostatecznej ewolucji jak w SG

The Nine Lives of Chloe King - szkoda, że nie dokończyli :/

Sanctuary - po porostu fajowe :D na siłę to zakończyli, ale mają zarąbiste sountrack-i.

Terra Nova - też nie wiadomo nic, co dalej?

Stargate Universe, eh chyba za dużo kombinowali, ale i tak chciałbym dalej to widzieć, chyba koniec tej serii.

SG Sg-1 - jedynka chyba ledwo się skończyła, ale fajnie takie info niekończąca się opowieść. Stwierdziłem tak za dużo było przygód na start, dlatego się potem ludziom znudziło.

SG Atlantis - fajna nieco inna niż sg-1. Szkoda, że krzesło z bieguna zniszczone.

Eureka - uwielbiam, ale trochę głupio, że zmienili rzeczywistość. Dziady zakończyli szybko serial.

Werehouse 13 - też lubię, w dodatku połączona z Eureka :) I kolejny szybki koniec.

Doctor Who - już pisałem, ale wyczekuje dalszych jego przygód, jeden genialny serial anglików

Torchwood - ujdzie w tłumie, ale trochę słaby, z początku nazwałbym to nieżywym serialem, cichą akcją. Dopiero końcowe odcinki były w miarę żywe.

Tajemnice Smallville - kocham to, mam komiks i dalej patrze co się dzieje, ale to nie to samo.

Arrow - nawet mi się spodobało

Supernatural - super, ale się jakoś mi znudził, no chyba przez ten horrorowy klimat

Akta Dresdena - kolejna seria w teraźniejszości, ale został tylko książka, a fajnie się oglądało.

Charmed - zarąbiste, chciałbym to móc zobaczyć w dalszej części.

Przygody Merlina - typowy klimat tych seriali, ale tu było go znacznie mniej, ale i tak mi się odechciało.

Dlaczego średniowieczne fantazy takie są, nie ogarnięci ludzie z niestabilnym stanem emocjonalnym

Once upon a time - jest zarąbiste, kocham, nie jest to taki serial jak te kamelotowe. Faktem jest, że ludzie tu słabo nad sobą panują, ale mnie w tym jednak to nie razi, nie zauważam tego tak bardzo.

Tajemnice domu Anubisa - fajnie że jest 3 sezon :)

Czarodzieje z Waverly Place - nie no za te kostium to porażka, ale i tak lubię

Moja niania jest wampirem - fajna seria, ale tak samo słabe kostiumy

Przygody K9 - ale szkoda, że nie spotkał Doctor-a Who

Przygody Sary Jane - fajnie się oglądało

Gwiezdne wojny: Wojny klonów - animowana seriale, ale 5 sezon eh

Teoria wielkiego podrywu - dobra komedia dla sf(zwłaszcza) i fantazy maniaków

Dwie Spłukane dziewczyny - nawet ujdzie

Dwóch i pół - e nie ma co, już przed odejściem Charlie-go, robiło się do kitu, niczym głupkowata komedia. Ogólnie w miarę, ale trochę słaby.

Nie ma to jak statek - najbardziej ulubiona disney-owska komedia

 

Jak można to dodam kilka kreskówek: Amazing Spider-man, Ultimate Spider-man, Batman: The Brave and the Bold, Justice League, Justice League Unlimited, The Avengers: Earth's Mightiest Heroes, Young Justice.

Młodzi tytani - dosyć słaba seria

Serie Ben 10 - takie sobie

Jeszcze pewnie obejrzę wiele kreskówek :D

 

Nic, tylko oglądam co popadnie, jakby się tak przyjrzeć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem o "Millenium". Ostatnio się ucieszyłem, kiedy zobaczyłem że w jednej bibliotece są do wypożyczenia płyty DVD, ale niestety nie mają pierwszej serii...

 

Dodam jeszcze "Komisarza Reksa" :D

 

Przypomniałem sobie też kilka seriali sf, które swego czasu mnie wciągały, ale jedyny, tytuł jaki przychodzi mi do głowy to "Trzecia fala", gdzie bohaterowie starają się zapobiec skolonizowaniu Ziemi przez Obcych, posługując się przy tym przepowiedniami Nostradamusa (lol).

 

A, i jeszcze przypomniałem sobie coś takiego jak "Mroczne niebo", też coś o UFO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ech seriali nie lubię wolę filmy no ale jedynym serialem jaki regularnie oglądam jest "Ojciec Mateusz" :D xd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy zdecydowanie częsciej oglądam seriale, filmy bardzo rzadko. Wynika to pewnie z tego że odcinek serialu trwa 40 minut zazwyczaj a film 2 godziny ;). Zawsze mam jakies 2-3 bieżące seriale które ogladam. Oczywiscie mówię o takich które świadomie i z wyboru oglądam na komputerze a nie takie co widziałem w tv przez całe życie ;)

 

z dawniej ogladanych

Prison Break

Lost

Fringe

Robin z Sherwood

Deadwood

Z archiwum X

Alcatraz

Świat według Bundych

 

obecnie ogladane

 

Rodzina Borgiów - z kostiumowych absolutny no.1, plus Jeremy Irons w roli głównej

Cult

Criminal Minds

 

 

Niestety polityka stacji telewizyjnych jest taka że czesto kasują seriale w trakcie bądź ściągają z anteny jak nie ma dobrej oglądalności. Nieraz zaczynałem coś oglądac a potem niemiłe zaskocznie jak go kasują..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ogół nie oglądam seriali. Było może kilka, które kiedyś, przez jakiś czas oglądałam, ale można je policzyć na palcach jednej ręki.

Oglądałam kiedyś Dr. House'a i w ostatnie wakacje w internecie porwał mnie stary serial Różowe Lata 70. No i to tyle o moich przygodach z serialami.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety polityka stacji telewizyjnych jest taka że czesto kasują seriale w trakcie bądź ściągają z anteny jak nie ma dobrej oglądalności. Nieraz zaczynałem coś oglądac a potem niemiłe zaskocznie jak go kasują..

No niestety.... Dowcip polega na tym, że serial może nie mieć dobrej oglądalności z winy stacji (złe umieszczenie w ramówce), abo być mało popularnym w USA, ale popularnym za granicą (tak podobno było z "Flash Forward").

 

w ostatnie wakacje w internecie porwał mnie stary serial Różowe Lata 70.

:D

 

OT: Opcja cytowania selektywnego to dzieło geniusza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak oglądacie Ojca Mateusza to do Sandomierza wpadnijcie :D

 

Świat według Bundych, eh już nienawidze tego serialu

 

Pirson Break oglądałem

 

A kto pamięta Xene czy Hargulesa?

 

Z archiwum X - trochę za mroczne dla mnie, ale może bym dalej oglądał, widziałem kilka odcinków

Lost - widziałem kilka odcinków

 

A kto oglądał Kyle XY?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak oglądacie Ojca Mateusza to do Sandomierza wpadnijcie :D

Byłam na takiej wycieczce latem "Śladami Ojca Mateusza" , Sandomierz bardzo ładne miasto :).

 

A kto oglądał Kyle XY?

Trochę oglądałam, w sumie serial w moim typie i spodobał mi się, ale z tego co pamiętam przerwano go i nie wiadomo co dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.