Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Moje życie traci sens, bo kończe ostatni sezon Doctora... a do ósmego jeszcze tyle czasu!!!

Jak żyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami i Jill dziś o 21:10 na Tvp 2 jest Sherlock. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wieem, ale to pierwszy sezon, który widziałam chyba ze sto razy :) Poczekam na drugi i trzeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam wczoraj Sherlocka i w sumie nie mam pojęcia dlaczego wcześniej się za to nie zabrałam... To jest takie fajne! :D I aktor który gra Holmes'a jest świetny. Będę oglądała na tvp2, już nie mogę się doczekać ^^.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wreszcie!!!

Kocham ludzi, którzy przełamali swoje "obrzydzenie" do Benedicta i obejrzeli Szerliego (wszyscy moi znajomi zrobili to, bo im po prostu tyrałam mózgi przez dwa tygodnie, a w niedzielę przyłożyłam nóż do gardła mówiąc "oglądaj albo giń"...). Teraz większość mi dziękuje. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabrina! Moja młododść! ♥ Salem niszczy system ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglądał ktoś "w świecie mitów" - "myth puest"- rodzeństwo przenosi się do różnych mitów aby odnaleźć ojca, który tam został wciągnięty za sprawą kamienia gorgiasza i jakiś facet chce zniszczyć świat a oni go muszą pokonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba to kojarzę, jak byłam mała to oglądałam xD. Tam była taka niepełnosprawna dziewczyna, co nie? I jak się tam przenosi to może chodzić? Coś mi świta ;). Fajne to było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba to kojarzę, jak byłam mała to oglądałam xD. Tam była taka niepełnosprawna dziewczyna, co nie? I jak się tam przenosi to może chodzić? Coś mi świta ;). Fajne to było.

 

też to lubiłam, ale widziałam tylko połowę odcinków, nie wiem czy tylko tyle nakręcili czy tylko tyle kupiła TVP; na DVD chyba tego nie ma, a obejrzałabym to jeszcze raz (może puszczą to kiedyś na TVP ABC ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sherlock jest rewelacyjny ♥ Wczoraj nie miałam co robić więc zaczęłam to oglądać na dwójce i od razu to mi się strasznie spodobało ♥ ♥ Genialne ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj zaczęłam oglądać Dom z Kart.

Oglądał ktoś?

Niech żyje szybkie łącze internetowe, bez niego bym nie obejrzała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sherlock jest rewelacyjny ♥ Wczoraj nie miałam co robić więc zaczęłam to oglądać na dwójce i od razu to mi się strasznie spodobało ♥ ♥ Genialne ♥

 

+1 fan ♥ Fandom będzie zachwycony ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fandom approves :)

 

Nie liczyłam, ale dużo fanów Sherlocka ostatnio przybyło, głównie przez to, że wyświetlają w telewizorni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, jakbyś była dzisiaj u nas na historii, to byś słyszała, jak pan dyrektor poleca. xD

 

Leci nowe Ranczo. ♥ Nie mogę się doczekać, aż będzie kolejny odcinek. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nienawidzę TVP2, bo z nie wyjaśnionych przyczyn przestało puszczać "Herkulesa" a w zamian puszczają "Rodzinkę.pl" którą można zwrócić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nienawidzę TVP2, bo z nie wyjaśnionych przyczyn przestało puszczać "Herkulesa" a w zamian puszczają "Rodzinkę.pl" którą można zwrócić...

 

W TV nie ma czegoś takiego jak "niewyjaśnione przyczyny". Jest oglądalność. I gdy jest słaba, to po prostu się coś ściąga z anteny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem rozumiem, ale to nie jest nie w porządku dla fanów serialu, bo rodzinka tam leci w kółko, że można szaleństwa dostać od niej... Puszczasz serial fani się cieszą i po połowie drugiego sezonu kończysz to nie fair.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety, ale TV rządzi się swoimi, brutalnymi prawami. Pamiętam, że kilka lat temu, z anteny zdjęto genialny serial ''Licencja na wychowanie'' i zastąpiono go ''Rodzinką pl''.

A ''Licencję'' jak najbardziej polecam. Jeśli, ktoś lubi ''Rodzinę Zastępczą'' to i ''Licencja'' powinna mu się spodobać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie za mało tych fanów. Dlatego cieszmy się, że istnieje coś takiego jak Internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorąco polecam serial Spartakus: Zemsta o 22.55 na TV Puls. :)

 

Krotki opis Serialu:

Akcja serialu rozpoczyna się kilka dni po ucieczce gladiatorów z domu Batiatusa. Spartakus staje na czele powstania niewolników walczących o wolność. Uwalniając kolejnych niewolników powstańcy zaczynają stanowić realne zagrożenie dla mieszkańców miasta. Do Kapui przybywa Gajusz Klaudiusz Glaber, który ma za zadanie stłumić powstanie, pomogą mu w tym Lukretia oraz były gladiator Ashur.

 

Plakat. :)

 

spartapost.jpg

 

Też polecam pozostałem części Spartakusa. :)

 

Czyli Krew i Piach pierwsza część opis:

 

Opowieść o legendarnym Spartakusie, starożytnym gladiatorze z Tracji, który rozpoczął i dowodził pierwszym największym buntem niewolników datowanym na 73 rok p.n.e.

 

Historia zaczyna się podczas wojny z Dacją. Rzymski sojusznik, legat Klaudiusz Glaber (Craig Parker), zostaje poinformowany przez zwiadowców, że Dakowie idą na zachód, w kierunku trackiej wsi. Glaber za namową swej żony Ilithyii (Viva Bianca), zamiast zaatakować wspólnego przeciwnika, postanawia prowadzić swoją armię na wschód do konfrontacji sił z Mitrydatesem, władcą Bosporu. Trakowie dowiadując się o zdradzie, podnoszą bunt przeciwko sojusznikowi.

Pewnemu trackiemu żołnierzowi (Andy Whitfield) udaje się wrócić na czas do domu, aby uratować swoją żonę, Surę (Erin Cummings). Nie mając gdzie się schronić - ich wioska została zgrabiona i spalona przez Daków - podejmują się ucieczki przed rzymianami. Jednak oboje zostają pojmani i rozdzieleni. Sura trafia do niewoli, a jej mąż skazany na śmierć za podżeganie do dezercji i zdradę. Glaber wywozi pojmanych dezerterów do Kapuii, na igrzyska gladiatorów organizowane przez senatora Albinusa (Kevin J. Wilson), ojca Ilithyii. Wśród zaproszonych gości jest m.in. Lentulus Batiatus (John Hannah) - właściciel ludus (akademii gladiatorów), jego żona Lukrecja (Lucy Lawless) oraz Solonius (Craig Walsh Wrightson) - odwieczny rywal Batiatusa.

 

Plakat:

 

tv_spartacus_blood_and_sand01.jpg

 

Bogowie Areny druga część:

 

Prequel serialu "Spartakus: Krew i piach" koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego początkach ze szkołą gladiatorów. Ludus Batiatusa rośnie w siłę z każdym dniem, a ulubieńcem tłumów i mistrzem areny jest jeden z jego podopiecznych, Gannikus (Dustin Clare), którego umiejętności w posługiwaniu się mieczem są znane także poza Kapuą. Młody Batiatus (John Hannah) próbuje poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się wraz politycznymi zwycięstwami oraz życiowymi sukcesami. W tym samym czasie, obecna u jego boku, wierna i nieobliczalna żona Lukrecja (Lucy Lawless) przyjmuje pod swoje skrzydła zaufaną przyjaciółkę Gaię (Jaime Murray). Lukrecja stara się sprostać oczekiwaniom męża i zaczyna brać na siebie odpowiedzialność prowadzenia domu.

 

Plakat:

 

7351877.3.jpg

 

Myślę, że was zachęciłem do obejrzenia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniało mi się, że kiedyś oglądałm te 2 seriale: https://www.youtube.com/watch?v=YYtd5vTGl1Q - "Spellbinder ", w Polsce pt. " Dwa Światy" i " Wyspy piratów" http://www.youtube.com/watch?v=rGcMAfhpOVQ.

W pierwszym chłopak ( zapomniałam imienia) przenosi się do alternatywnego świata gdzie rządzą "magowie" , nie potrafią czarować tylko wykorzystują swoją wiedzę by panować nad niewykształconym " ciemnym" ludem ; serial australijski zrealizowany we współpracy z TVP więc występują też polscy aktorzy - stary serial, ale kiedyś ( dawno temu) za nim "szalałam" i z niecierpliwością czekałam na każdy kolejny odcinek, raz nawet nie chciałam iść do szkoły żeby go nie przegapić ( to była sobota, ale musieliśmy odrobić jakiś dzień)

Ten drugi opowiada o rodzeństwie, które przenosi się do gry stworzonej przez ich ojca -też mnie wciągnął, ciekawy i wtedy nie było zbyt wielu tego typu seriali w tv , teraz jest to chyba bardziej powszechne ( to, że ktoś przenosi się "do innego świata" a potem wraca do swojego- oczywiście w serialu/filmie nie w realu) ; szkoda, że nie powtarzają ich w tv- lub nie pokazują podobnych seriali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.