Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

I to jest to:D! To sprawia, że chce się iść do przodu, realizować się w swej twórczości, nigdy nie zwątpić i się nie poddawać! To daje kopa i motywację do dalszej pracy. Ja osobiście jestem z Ciebie bardzo dumna, bo na taki sukces trzeba naprawę ciężko pracować, cały czas się rozwijać i wciąż próbować..Koszulka Twojego projektu w rękach Tuomasa! Bezcenne! Zasłużyłeś na to:happy:!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny art, Adrianie! Tuomas narysowany ciemnymi barwami i wyraźnie odcinająca się charakterystyczna czapka, były świetnymi pomysłami! W jakim programie to rysowałeś?

I ta mina Tuomasa! Ech, ślicznie Ci wyszło, szkoda strzępić sobie języka, skoro i tak nie opowiem, jak to mi się podoba :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas ma tu niesamowity wyraz twarzy! I ten wzrok ;)! Miny Maestro są słynne, a Ty uchwyciłeś taki przekorny, trochę zalotny i lekko satyryczny grymas. Bardzo fajnie to wygląda. Lubię takie połączenie szarości i czerni z jednym kolorystycznym akcentem, którym w tym przypadku jest czapka Tuomasa-Mikołaja. Do tego białe tło i wszystko jest idealne!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj coś odrobinę innego... Praca zainspirowana grą Wiedźmin 3. :)

 

olgierd-final-3-fb.png

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie szok! Choć grafika ogólnie jest mi obca i mało czytelna- prace Adiego zbyt wiele przekazują żeby nie ulec tym opcjom? Ja jestem zachwycona:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż świat gier jest mi zupełnie obcy, to z Wiedźminem spotkałam się już dawno oglądając ekranizację tego słynnego dzieła. Nic dziwnego, że Cię to zainspirowało! Ta twarz jest niesamowita. Wyraża wiele emocji. Ta ekspresja, grymas, zmarszczki..Dość trudną sztuka jest pokazanie światła tylko z jednej strony, podczas gdy druga strona twarzy jest w cieniu. Lubię takie idealne proporcje między tłem, a postacią, która wypełnia centralnie cały obraz..Dużo tu magii i tajemniczości. Praca może ciut inna, bo nie jest związana z Nightwishem, ale dla mnie jesteś artystą wszechstronnym i zapewne jeszcze wiele innych rzeczy zainspiruje Cię do tworzenia nowych prac :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, piękne... Ten ogień, płomienie... Sposób w jaki się układają jest naprawdę świetny i identyczny z naturalnym. Iskry na ciemnym niebie, orzeł i te jego skrzydła ♥ Sądzę, że niewiele co rozumiesz z mojego postu, ponieważ nie mogę wysłowić sie odpowiednio, tego co czuję, ale to co narysowałeś jest świetne :) Naprawdę :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem ciekawa, co tym razem było inspiracją? Przecież orzeł to niezwykle symboliczny ptak, piękny, szlachetny, nieustraszony..I taki widnieje na tej pracy. Wspaniale uchwyciłeś płomienie, są jak "żywe"! I to płonące skrzydło..Całość bardzo pobudza wyobraźnię! Cudowny art! :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniała praca, Adrianie! :) Ogień, niebo, orzeł - wszystko narysowałeś tak świetnie! Brak mi słów. Jestem nią naprawdę zachwycona! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow' date=' piękne... Ten ogień, płomienie... Sposób w jaki się układają jest naprawdę świetny i identyczny z naturalnym. Iskry na ciemnym niebie, orzeł i te jego skrzydła ♥ Sądzę, że niewiele co rozumiesz z mojego postu, ponieważ nie mogę wysłowić sie odpowiednio, tego co czuję, ale to co narysowałeś jest świetne :) Naprawdę :D [/quote']

Wow, dziękuję Lawendo! ;)

 

A ja jestem ciekawa' date=' co tym razem było inspiracją? Przecież orzeł to niezwykle symboliczny ptak, piękny, szlachetny, nieustraszony..I taki widnieje na tej pracy. Wspaniale uchwyciłeś płomienie, są jak "żywe"! I to płonące skrzydło..Całość bardzo pobudza wyobraźnię! Cudowny art! :) [/quote']

Początkowo miał być to plakat dla znajomych, ale ostatecznie mieli inną wizję. Mimo to postanowiłem dokończyć ten twór, tak dla siebie. ;) Dzięki Aniu!

 

Wspaniała praca' date=' Adrianie! :) Ogień, niebo, orzeł - wszystko narysowałeś tak świetnie! Brak mi słów. Jestem nią naprawdę zachwycona! :)[/quote']

Cieszę się, że Ci się podoba! Dzięki :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, Adi wyróżnił Cię tą pracą:) Ta róża przypomina mi moją ulubioną o imieniu Red Naomi- jest śliczna:)

A i tak, tak ostatnia Twoja praca która chciałam skomentować przy rozmowie z lotniska! Jest mocno emocjonalna, ale trudno wyczuć nastrój: pozytywny/negatywny?! Skąd inspiracja i czy zdradzisz co chcesz nią wyrazić? Czy zostawisz domysły na miarę Tuosiowych tworów?

 

A może taki luźny sprawdzian?;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, jakie to SUPER :) Czerwone płatki z kroplami rosy, liście, wspaniałe kolory i zupełnie zgadzający się z naturalnym wyglądem kwiat. Nigdy nie potrafiłam narysować róży :/ Ci zaś udało się na medal. Brawo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że na początku wrzuciłeś jakąś pracę z morzem/oceanem, gdyby ją przystawić do obecnych obrazków, to widać, że twoje umiejętności się zwiększyły, jest naprawdę duży postęp, gratuluję :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna jest ta róża. Uwielbiam detale i subtelne przejścia kolorów oraz cienie. Postęp postępuje! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Idź popatrzeć na róże..Pojmiesz, że twoja Róża jest jedyna na świecie..". To z "Małego Księcia"..O takiej właśnie róży marzyłam. I to marzenie się spełniło! Jestem przeszczęśliwa :happy:! A praca jest perfekcyjna! Dziękuję, Adrian :)!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
A i tak' date=' tak ostatnia Twoja praca która chciałam skomentować przy rozmowie z lotniska! Jest mocno emocjonalna, ale trudno wyczuć nastrój: pozytywny/negatywny?! Skąd inspiracja i czy zdradzisz co chcesz nią wyrazić? Czy zostawisz domysły na miarę Tuosiowych tworów?[/quote']

Właściwie to źródło inspiracji w tamtej pracy nie jest żadną tajemnicą. :) Zainspirował mnie ostatni album grupy Sabaton "Heroes". Nastrój, podobnie jak w przypadku albumu, jest pomiędzy pozytywnym a negatywnym, ponieważ mimo okropieństwa jakim jest wojna, znaleźli się tytułowi Bohaterowie, którzy narażając siebie ratowali innych. Orzeł symbolizuje tutaj odwagę, przeciwstawianie się złu w samym sercu ognia.

 

Aaa' date=' jakie to SUPER :) Czerwone płatki z kroplami rosy, liście, wspaniałe kolory i zupełnie zgadzający się z naturalnym wyglądem kwiat. Nigdy nie potrafiłam narysować róży :/ Ci zaś udało się na medal. Brawo! [/quote']

Kiitos Lawendo. :) Róża wydaje się być trudnym i wymagającym kwiatem do namalowania, ale jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości to uda Ci się ją rozpracować. :)

 

Pamiętam' date=' że na początku wrzuciłeś jakąś pracę z morzem/oceanem, gdyby ją przystawić do obecnych obrazków, to widać, że twoje umiejętności się zwiększyły, jest naprawdę duży postęp, gratuluję :D [/quote']

Dzięki Nightfall! To bardzo motywujące kiedy widzimy, że się rozwijamy. Doskonałym przykładem jest właśnie róża, którą namalowałem w 2014:

 

rose-levelup2.png

 

W tamtym czasie byłem bardzo zadowolony z tego, jak pięknie namalowałem tamtą różyczkę (po lewej). Dziś widzę czerwoną kapustę. :D

 

Piękna jest ta róża. Uwielbiam detale i subtelne przejścia kolorów oraz cienie. Postęp postępuje! :D

Biigos, Tai :) I o to właśnie chodzi! :)

 

"Idź popatrzeć na róże..Pojmiesz' date=' że twoja Róża jest jedyna na świecie..". To z "Małego Księcia"..O takiej właśnie róży marzyłam. I to marzenie się spełniło! Jestem przeszczęśliwa :happy:! A praca jest perfekcyjna! Dziękuję, Adrian :)! [/quote']

Bardzo się cieszę, że Ci się podoba! To dla mnie ogromne wyróżnienie. :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze ja! Jeszcze ja chcę się wypowiedzieć! :D

Jaka ta róża śliczna... Taka róża, że róża jak róża (to właśnie zachwycona Arabesque i jej w pełni profesjonalne opinie). I te kropelki rosy ♥ Przepięknie!

Ej, ta pierwsze róża też jest ładna! I wcale nie wygląda jak kapusta .-. Jak dla mnie, to te płatki są takie... Skórzaste xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna praca, Adrianie! Piękna jest ta róża! :rolleyes: Masz wielki talent! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Norwegian Forest" (norweski leśny):

 

oriel_final3_by_olebinci-d9ue9x7.png

 

Oraz bonus... wideo z procesu twórczego w przyśpieszonym tempie :)

[video=youtube]

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrdian, to jest przepiękne. Naprawdę. Kot ląduje wśród moich ulubionych prac Twojego autorstwa, obok ostatniej różyczki i tamtego wiedźminoludka, co wiesz. Ten ogon wygląda tak futrzaście, że aż bym go miziała, super ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, ale ten kot jest fajny :D Twój film pokazuje, ile pracy w niego włożyłeś - jak się okazuje, bardzo dużo. Piękne, Adrian. Mam to samo uczucie, co Emi - tylko kota miziać ♥ :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jaki sierściasty koteł! :happy: Genialnie Ci ta sierść wyszła! Tło (szczególnie jego faktura i kontrast między stroną lewą a prawą - genialnie się to komponuje z całością!) oraz marszczący się materiał także zachwycają! Nie całkiem przekonuje mnie kształt pyszczka, a konkretnie jego przednia część, okolice nosa - jest taka nazbyt wymuskana, gładka i mechaniczna nieco, ale to niestotny mankament... jednak o nim wspominam. Takie detale zaobserowowane przez postronnego i obiektywnego człeka mogą pomóc w doskonaleniu się, tak mi się wydaje. Poza tym - just fantastic. Chwalę postęp po raz setny i błogosławię jego... dalsze postępowanie, a jakże! :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.