Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Ej, Tobie to te arty naprawdę coraz lepiej idą! :D Od pierwszych Twoich prac, które tu widziałam zrobiłeś fenomenalny postęp. Nie chodzi o to, że pierwsze widziane przeze mnie prace były złe, ale były, moim zdaniem, niepomiernie gorsze od tych, które tworzysz obecnie.

Te nowe są niesamowicie proporcjonalne, cienie i światła są lepiej rozmieszczone, kolory dobierasz trafnie, rozmycie widoczne na twarzach jest mniejsze, a jeżeli występuje, to wygląda raczej naturalnie (chodzi mi o... jakby to ująć... fakturę skóry, ale mam na myśli także fakturę ubrań, włosów itd.) - stopniowo zbliżasz się więc do niemal doskonałego odzwierciedlenia rzeczywistych postaci. Tak trzymaj.

Pan Dimov wyszedł Ci genialnie. Podoba mi się symbolika z herbem Kitee i Plamenem jako takim kapitanem tamtejszego światka kultury i przysłowiowego ojca przewodnika w świecie NW oraz łącznika między fanami a członkami zespołu.

Nie mam nic więcej do dodania! Idzie Ci świetnie. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna praca, Adrianie! :) Bardzo podobają mi się barwy Twojej pracy - czerwień, czerń i biel steru na herbie Kitee i Plamen Dimov w odcieniach sepii - doskonale ze sobą kontrastują. :)

PS. Tak mi kiedyś przyszło do głowy, że oprócz projektowania koszulek, mógłbyś projektować także okładki do książek. :happy: Myślę, że byłyby świetne. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie przy talencie, pracy i ambicjach Adriana może on projektować wszystko- mając taką wyobraźnie i tempo rozwoju Adi może wiele:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Captain Plamen jak żywy! Piękne połączenie kolorów i faktur z ekspresją sternika, a do tego wpleciony motyw herbu Kitee..Rewelacyjny pomysł! Wręcz szczegółowa podobizna, idealne proporcje, ciekawe rozwiązanie dla tła. To wszystko w sumie tworzy portret idealny. Brawo, Adrian! Kolejna, rewelacyjna praca :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny! Plamen jak żywy! :) Chociaż nie powiem, od razu skojarzyło mi się z tym xD:

25399.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak już pisałam na fb, detale na twarzy są niesamowite. Nawet cień rzucany przez okulary - no wszystko jest.

 

Jednak - przyczepię się. Plamen wygląda jakby go ktoś nakleił na herb, a nie jakby był jego integralną częścią. Brzegi koszuli, jego włosy, dłonie mają trochę zbyt ostre kontury.

Ramiona steru, które są na jego koszuli są genialnie wtopione, znaczy jest za nimi głębia, jakiś lekki cień i to już wygląda dobrze. Jakbyś dodał jeszcze taki lekki cień za nim, byłoby już całkiem genialnie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ Od pierwszych Twoich prac' date=' które tu widziałam zrobiłeś fenomenalny postęp. Nie chodzi o to, że pierwsze widziane przeze mnie prace były złe, ale były, moim zdaniem, niepomiernie gorsze od tych, które tworzysz obecnie. /.../[/quote']

Dzięki Tai. :) Faktycznie zauważyłem u siebie olbrzymi postęp, co mnie bardzo cieszy. Bardzo wyraźnie to widać porównując choćby mojego zeszłorocznego Plamena:

 

plamen-progress.png

 

Pamiętam jak byłem niesamowicie dumny z obrazka po lewej. Dziś widzę milion rzeczy do poprawy... ;)

 

PS. Tak mi kiedyś przyszło do głowy' date=' że oprócz projektowania koszulek, mógłbyś projektować także okładki do książek. :happy: [/quote']

Jeśli kiedykolwiek pojawi się taka możliwość i temat byłby interesujący to myślę, że bym skorzystał z propozycji. :)

 

Wręcz szczegółowa podobizna' date=' idealne proporcje, ciekawe rozwiązanie dla tła. To wszystko w sumie tworzy portret idealny. Brawo, Adrian! Kolejna, rewelacyjna praca :)[/quote']

Kiitos, Ania! Twoje rady były bardzo cenne! Zwłaszcza mój błąd anatomiczny z prawą ręką... :D

 

Świetny! Plamen jak żywy! :) Chociaż nie powiem' date=' od razu skojarzyło mi się z tym xD: [/quote']

Podobieństwo absolutnie niezamierzone. :D Moja matula kojarzy plakat z Twojego posta... ;)

 

Jednak - przyczepię się. Plamen wygląda jakby go ktoś nakleił na herb, a nie jakby był jego integralną częścią. Brzegi koszuli, jego włosy, dłonie mają trochę zbyt ostre kontury.

Ramiona steru, które są na jego koszuli są genialnie wtopione, znaczy jest za nimi głębia, jakiś lekki cień i to już wygląda dobrze. Jakbyś dodał jeszcze taki lekki cień za nim, byłoby już całkiem genialnie :)

Hmmm, faktycznie! :) To są właśnie rzeczy, których po godzinach malowania nie zauważamy... Dlatego opinie innych są bardzo cenne by stawać się coraz lepszym i unikać błędów w przyszłości. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję wyobraźni! Spóźniłam się nieco, bo wszystko co miałam na myśli już zostało powiedziane.

Co do projektowania okładek do książek:

(mała historyjka Ani)

Pytałam dyrektora szkoły o zgodę na filmowanie, bo do Fellow Imagineers trzeba nagrać scenkę w szkole/pracy. Zgodził się, oczywiście :D Z rozmowy wynikło, że też słucha NW. Troszkę się zagadaliśmy. Wspomniał o moim opowiadaniu (zamieszczam je w mojej galeryjce) i napomknął, że "z takim talentem to kiedyś pisanie może być twoim głównym źródłem utrzymania" O.o :D

To co? Jak wypali to zakładamy spółeczkę? Zaprojektujesz mi okładkę? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co? Jak wypali to zakładamy spółeczkę? Zaprojektujesz mi okładkę? :D

Lubię wyzwania, więc czemu nie? ;) Trzymam kciuki byś rozwijała swój talent i realizowała swoje pasje. :)

 

Koszulka zaprojektowana dla symphonic metal bandu z Niemiec - Once:

 

once-prev.png

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowieku co ty odwalasz. Twoje prace są normalnie NIESAMOWITE, piękne w swoim rodzaju. Postęp w Plamenie jest i to dobrze wyraźny, no brak słów. Mogłabym sobie wziąć twoje wszystkie prace wydrukować na papierze kredowym i obwiesić cały sufit. Ja nie wiem czy ty jesteś świadomy swoich czynów człowieku, bo naprawdę to jest niesamowite. Zazdroszczę talentu, bo jest co zazdrościć. Tylko powiem jedno tak trzymaj i rób dalej ile masz sił w rękach i "nie marnuj się"~ aka mój Pan artysta od plastyki 2k15 :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane, to je dobre!

Once nawet nie wiedzą jakie szczęście mieli, że na ciebie trafili :) Oby się dalej muzycznie rozwijali jak najlepiej, bo dobry merch już mają :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami ma rację, Once mają wielkie szczęście. Jakie to piękne! W tym widoku można się dosłownie utopić ^_^

Pokazałam Twoje prace mamie. I stąd jej pytanie:

Z której planety człowieku spadłeś na Ziemię?! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, to jest piękne! :rolleyes: Strasznie mi się podobają takie krajobrazy ze świata fantasy. :) Zazdroszczę Ci talentu, serio. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniały rysunek, Adrianie. Masz wielki talent - a Twojego dobierania barw zazdroszczę Ci coraz bardziej.... Jestem przekonana, że masz przed sobą prostą drogę do kariery ;) Rysunek pełen powagi i natchnienia. Bardzo naturalnie wyszły Ci skały, a drzewa niemalże żyją... Ale i tak zawsze będzie mi się kojarzyć latające kawałki ziemi z różnymi budowlami, z tym:

images?q=tbn:ANd9GcQx5vPBH2vSlSwFhUjW80_vcjVT21LxTzmAC8rq1lWjoXi0mvkE

Gratuluję Ci kolejnego wspaniałego rysunku!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudo! Przepiękna kolorystyka, niesamowite wyczucie przestrzeni i precyzyjne wykończenie pracy! Tu się nie można przyczepić do niczego ;) Arcydzieło w każdym calu!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna Floor! Ma taki tajemniczy wyraz twarzy i hipnotyzujące spojrzenie..Oczy są niesamowite! W pierwszym momencie pomyślałam sobie, że to nightwishowa Mona Lisa, ale oczywiste jest to, że inspiracją była tu Sharbat Gula. Chociaż kiedyś spotkałam się ze stwierdzeniem, że ta młoda dziewczyna z okładki to właśnie taka afgańska Mona Lisa. W pewnym sensie udało Ci się połączyć te dwa słynne dzieła. Nie można się oderwać od tej pracy, wciąż chce się patrzeć i patrzeć. Podoba mi się paleta barw, której użyłeś. Lubię takie klimaty! Z tego artu bije olbrzymia wrażliwość, dojrzałość, wdzięczność..Moim zdaniem to jeden z Twoich najlepszych portretów! Gratuluję i jestem pod wielkim wrażeniem :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno było mi "oswoić się" z tą pracą- słusznie stwierdził Adi: to mało Florkowa fotka;) Praca jest doskonała i z fajnym przesłaniem- brawo mistrzu:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękny art - nie wiem, ale polubiłam go od pierwszego spojrzenia. Floor ma w sobie wielką łagodność i wrażliwość, którą pokazałeś w właśnie jej oczach. Z kimś mi się ona kojarzy, ale nie mogę sobie przypomnieć. Piękne, Adrianie. I ten materiał - bardzo fajnie ułożyłeś fale jej "chusty" . I to tło - niby dym, a może i chmury? barwy są cudowne, podobają mi się tak jak i Ani. Brawo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczy, włosy, chusta, tło - wszystko jest super! Tylko wciąż coś mi nie pasuje z ustami i brodą... Ale to tylko szczegół. Ogromny plus za pomysł połączenia Floor i Sharbat Guli ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialna praca, Adrianie! :) Piękna kolorystyka, światło; Floor wyszła Ci naprawdę świetnie. Normalnie brak mi słów. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotka z programu trasy koncertowej zespołu. Stworzyłem ten projekt prawie 5 lat temu, a on nadal daje o sobie znać... Żyje własnym życiem. :)

 

osashirttuomas.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pewnym momencie machina sama się kręci i o to chodzi:) Projekt jest tak wybitny, że raczej szybko nie ulegnie zapomnieniu:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.