Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Pfffff. Kiepskie

 

11139468_1087447411282769_850468941_n.jpg?oh=90e9756617f47bca7bfbdbea50266ffb&oe=552572EE

 

NIe wiem co lepsze - Shudder czy Sharbat Gula.. Podoba mi się pomysł. Chyba 2 najlepsze prace :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, powtórzę to poraz kolejny: jestem zachwycona Twoimi pracami :)! Widać w nich wielki talent i wrażliwość. Szczególnie te ostatnie, inspirowane piosenkami z EFMB. Są takie dopracowane i przemyślane. Ta szarość i majestatyczność mędrca,wijące węże, motywy roślinne sprawiają, że naprawdę "drży się przed pięknem";)!

A praca zainspirowana TEOSG jest bardzo wymowna, zmusza do głębszych refleksji. Porusza smutny i ciągle na czasie temat dzieci w czsach wojen...Te skamieniałe, jakby martwe twarzyczki są wręcz wzruszające! I pięknie wycieniowane. Niesamowita głębia rozmytego tła, przyciąga swą kontrastującą czerwienią. Ażurowa pajęczynka z różą spaja całość. Przepiekne:)

Mam nadzieję, że jak będziesz miał chwilkę, pomyślisz nad moją wymarzoną Różyczką:blush:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze! Dają moc do dalszego działania. :)

 

Mam nadzieję' date=' że jak będziesz miał chwilkę, pomyślisz nad moją wymarzoną Różyczką:blush: [/quote']

Oczywiście, cały czas o niej pamiętam. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anulka79 - spoko, Adrianowi trochę zajmuje zanim się za coś zabierze (ja też na coś czekam już długo), ale przynajmniej możesz być pewna, że jak to zrobi - to będzie dopracowane w każdym szczególe ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście będę czekać cierpliwie na swoją kolejkę...;-) Absolutnie nie popędzam, bo zależy mi na czymś wyjątkowym, a wiem, że to zwykle wymaga czasu..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woow, jak Ty zrobiłeś te tła? Są prześwietne. Oby jak najwięcej takich prac, wymiatasz Ardian :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Woow' date=' jak Ty zrobiłeś te tła?[/quote']

Bawiłem się różnymi pędzlami i kolorami. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Toolmaker - ostatnia część tryptyku:

 

thetoolmaker2.png

  • Like 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że ostatnia..Ale za to jaka! Oczywiście podobają mi się wszystkie prace inspirowane utworami z EFMB, ale moim zdaniem każda następna jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Ciężko by było, ale gdybym miała wybierać między tymi trzema pracami, to ta jest dla mnie na najwyższym poziomie. Nie znam się aż tak bardzo, ale zauroczona Twoimi pracami zaczęłam troszkę podglądać innych twórców, którzy malują tą techniką. Malarstwo cyfrowe to wcale niełatwa sztuka. Może to kwestja inspiracji. Twoje prace są bardzo oryginalne, takie "malarskie", tworzysz w charakterystyczny sposób, zachowując pewną koncepcję. A wielu artystów cyfrowych "zrzyna" coś ze zdjęcia( np. portret) lub kopiują jakiś obraz. Może się mylę, ale tak to wygląda. To wciągające, soczyście zielone tło ma niesamowitą głębię. Aż chciałoby się tam wejść;)! Z wielką dokładnością dopracowane i wycieniowane ciało i włosy człowieka pierwotnego. Praca wyśmienicie prezentuje się jako plakat, ale dla mnie jest też świetnym wzorem na koszulkę! Brawo:)! Gratuluję wyobraźni, talentu i wrażliwości!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni z trzech trzyma poziom. Nie powiem, że jest najlepszy, bo moje serce w całości zdobył pierwszy - ten z Darwinem. Wielbię go po prostu, nawet ustawiłam sobie jako tapetę :D

Ale do rzeczy - w Toolmaker tło jest mroczne, kojarzy mi się z amazońską puszczą, czuć jakby coś się czaiło w cieniu... Człowiek wyszedł super - zresztą mówiłam ci już, dłonie są świetne, sylwetka też super. Wszystko do siebie pasuje, współgra ze sobą. Detale jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Gratuluję!

Aha, no i ta zielona poświata na ciele - cud i miód ♥ i w ogóle ten odcień zieleni jest idealny!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to ostatnia? Ja chcę więcej! : (

Na mnie największe wrażenie wywarło Children at War. Jest na prawdę mocna. Reszta też świetna jak już nieraz mówiłam.

No i na ostatnim ta zieleń jest cudowna i wciągająca :D Mogłabym mieć ściany w takich kolorach i stylistyce jak ta zieleń na Twojej pracy!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dotarła do mnie koszulka - Shudder Before the Beautiful!

 

IMAG0024.jpg

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszę o taką samą!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten Darwin na koszulce to absolutnie genialne graficznie mistrzostwo- brawo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! Bardzo bym chciała taką mieć:)..To dla mnie "must have" tego sezonu! Adrian, please;)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dniach będę zamawiać kilka sztuk dla Plamena i Holoparentsów, więc gdyby ktoś był chętny to proszę info na priv! :)

Koszt koszulki z nadrukiem to ok. 55zł, ale przy większej ilości dają rabat, więc powinno być mniej.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już oficjalne! Zrobiłem projekt koszulki na podstawie dostarczonych materiałów dla The Theather Equation - musicalu opartego na albumie Arjena Lucassena The Human Equation.

 

Będzie kilka koncertów w Holandii podczas których będą sprzedawane koszulki. :)

 

tte.png

 

Przedsprzedaż ruszy niebawem.

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super wiadomość :)

Widać, że się nie nudzisz :)

 

No, teraz to już tylko

 

tumblr_np253xpk6o1sfoav0o2_500.gif

 

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to teraz mogę ci już oficjalnie pogratulować ♥ świetnie ci to wyszło i oby więcej zamówień się teraz posypało :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzyłeś i proszę! Ach Ci wariaci- nic nie wart byłby bez nich świat;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, przed chwilą napisałam na forum o tym albumie. Wchodzę tu, a tu takie nowinki. :D Naprawdę świetna koszulka! Gratulacje! :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian! Cudownie! Koszulki są MEGA:)! Przyj do przodu. Z tymi koszulkami to naprawdę wielki sukces! Życzę Ci rzeszy klientów i setek zamówień na Twoje koszulki z niepowtarzalnymi, autorskimi nadrukami. Żebyś mógł robić to, co kochasz, mógł z tego żyć i żebyś był szczęśliwy! Z dumą będę nosiła swój T-shirt, wiedząc, że nie kupię go w żadnym sklepie (na razie!)..Oryginalny i niepowtarzalny :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartka promo:

 

de-promo-card.png

 

Przy okazji, nowe logo DE:

 

logode4.png

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny pomysł z tymi włosami! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja oczywiście widzę tylko jedno - włosy zamieniają się w DNA :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.