Jump to content
Izzy

Ulubione cytaty

Recommended Posts

"Jednak muzyka sprawiała, że czuliśmy się silni, a przebywanie z ludźmi, którzy interesowali się tym samym pozwalało ci czuć, że nie jesteś szalony ani nie jesteś sam. Jest powód, dla którego pokój mam obwieszony plakatami Teda Nugenta, KISS i Led Zeppelin. Nie jestem jakimś pierdolonym dziwakiem. Patrz, jest cała gromada gości takich, jak ja."

 

Scott Ian (Anthrax), cytat z książki Głośno jak diabli; kompletna historia metalu bez cenzury

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Światem nie rządzą prawa spisane na papierze. Światem rządzą ludzie. Niektórzy trzymają się prawa, inni nie. Każdy człowiek sam decyduje o tym, jak urządzi swoje życie. No i potrzeba też trochę szczęścia, żeby ktoś inny nie zepsuł ci wszystkiego, co zbudowałeś. To wcale nie takie proste, jak uczą w podstawówkach. Ale dobrze jest mieć parę mocnych zasad i zawsze się ich trzymać. W małżeństwie, w mafii, na wojnie – zawsze i wszędzie. Ja przegrałem. Tak samo Paulie i Sam. Chcieliśmy lepszego życia, ale skończyliśmy dużo gorzej niż większość ludzi. Wiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który chce zbyt mało, może w ogóle nic nie dostać."

 

Cytat pochodzi z gry Mafia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie, jako osoby wiecznie robiącej błędy w zadaniach, której często wychodzą bzdury, ostatnio mottem stało się:

Brak sprzeczności jest czymś najwyższym ~Witkacy ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

What a man thinks of himself, that is which determines, or rather indicates, his fate.

~ Henry David Thoreau

 

To create - to create - is the proof of a divine presence.

Only so much do I know as I have lived.

There is some awe mixed with the joy of our surprise, when this poet, who lived in some past world, two or three hundred years ago, says that which lies close to my own soul, that which I also had well nigh thought and said.

~ Ralph Waldo Emerson

 

Ostatni fragment jest taki OMFG. Uwielbiam tych panów ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ulubione cytaty z filmów :)

 

* If you are not with me, then you are my enemy.

~ Anakin Skywalker

(Star Wars: Revenge Of The Sith)

 

* Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?

~ Obi-Wan Kenobi

(Star Wars: New Hope)

 

* It's not who I am underneath but what I do that defines me.

~ Bruce Wayne (Batman: Begins)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy- czy- czy ja mogę zasypać Was teraz cytatami z Doktora Who? Pominę może te śmieszne, w stylu "My mum is cooking. - Boil her on a slow fire", "I moisturize", "Don't be lasagna", "Are you my mummy?" czy "There are soldiers in my house and I'm in pants! - That's what I wanted to say all my life and now it's said by someone else!", jak i miliardy innych, bo Doktor Who jest śmieszny, ale też brilliant!, więc zachowam dla Was tylko te moje najukochańsze. I będzie bez Rose, obiecuję. ♥ I w dodatku tylko kilka. I w ładnych wygooglanych grafikach, żeby się przyjemniej czytało. :)

 

 

Doctor-Who-Quotes-no1drwhofan-35884444-900-1200.jpg

295b754440c89edf6028f995cea7b6c0.jpg

3100fccd48069b6b7c52ddfb5b2bc0a2.jpg

d228d30fe2bb40f4b2f2e32a4f804ecd.jpg

72830e070e6d0dafda66020eeae2533f.jpg

view?resolution=2560x1600&file=MTI4MHg4MDAvMjAxMjEwMTcvcXVvdGVzIG1hdHQgc21pdGggZWxldmVudGggZG9jdG9yIGRvY3RvciB3aG8gd2VlcGluZyBhbmdlbCAxMjgweDgwMCB3YWxscGFwZXJfd3d3LmFydHdhbGxwYXBlcmhpLmNvbV81Ni5qcGc=&name=cXVvdGVzX21hdHRfc21pdGhfZWxldmVudGhfZG9jdG9yX2RvY3Rvcl93aG9fd2VlcGluZ19hbmdlbF8xMjgweDgwMF93YWxscGFwZXI=

p02bvc30.jpg

 

 

 

No i oczywiście... The last but not at least, that couldn't have been forgotten...

Doctor-Who-Wibbly-Wobbly-Time-y-Wimey-T-Shirt.jpg

I bonus do cytatu - mój ulubiony fragment z Day of the Doctor:

[video=youtube]

 

PS Chyba ostatnio za dużo makaronizmów u mnie... Wybaczcie. ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.