Jump to content
Sign in to follow this  
RoastedMax

Castle Party, 11-14.07.2013 (Zamek Bolków)

Recommended Posts

Ktoś się wybiera?

http://castleparty.com/

 

Generalnie zdaje mi się, że w tym roku wyjątkowo straszna bieda! Lacrimosa, Corvus Corax i KAT oczywiście ratują wszystko, ale cała reszta aż boli. Aesthetic Perfection fajnie buja, ale aggrotech sam w sobie jest biedny.

 

A może macie doświadczenia z poprzednich lat, związane z CP? Jak było? Opowiadajcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będzie w tym roku z wyjazdem na cp? Nie wiem. Niestety póki finansowo jestem uzależniona, więc wizja jest nikła. Lacrimosa kusi, to fakt niezaprzeczalny. Wielu znajomych tam będzie - znowu plus.

 

Moim ogromnym "fetyszem" jest (uznany za ograny ofc) CoX, który po prostu kocham, niestety w tym roku znowu go nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja w tym terminie akurat nie mogę >.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wybieram od dobrych paru lat, dosłownie jak "sójka za morze", w tym roku plany już pogrzebałam, bo nie mam funduszy i nie mam z kim ._.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

230 zł za 3 dni. Jak na taką rozkładówkę to drogo. Kiedyś bilety na CP stały po 120 zł za 3 dni, a i były sale do noclegu przygotowane. Dziś trzeba doliczyć do tego koszt akomodacji na 3 noce (zaprawdę powiadam Wam z doświadczenia znajomych, że nie da się wrócić ostatniego dnia festiwalu do domu :> ).

 

W ogóle kto dobierał rozkładówkę ;_;. Rok temu była genialna ekipa, każdy dzień na zamku był godny swojej ceny. W tym roku biedę wyczuwam.

 

Adrian, Adrian! Rok temu było Hocico XD

[video=youtube]

Image kolesia na klawiszach psuje cały true-mhrok zespołu i otacza go grubą powłokę satyry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

230 zł za 3 dni. Jak na taką rozkładówkę to drogo. Kiedyś bilety na CP stały po 120 zł za 3 dni, a i były sale do noclegu przygotowane. Dziś trzeba doliczyć do tego koszt akomodacji na 3 noce (zaprawdę powiadam Wam z doświadczenia znajomych, że nie da się wrócić ostatniego dnia festiwalu do domu :> ).

 

Hm... My wracaliśmy w poniedziałek nad ranem. Wepchaliśmy się do pksa cudem istnym, ale się udało:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.