Jump to content
Guest Simo

Konwenty ;D

Recommended Posts

To ciekawe, że wszystko co dobre jest tak daleko. Jeśli ma być jakiś koncert ukochanego zespołu, czy choćby festiwal fantastyki to na pewno będzie na południu, albo w innym równie oddalonym ode mnie miejscu, a ja na pomorzu sobie smętnie powzdycham :dodgy:. Nic to. Dla mnie niestety zbyt daleko na chwilę obecną. :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To ciekawe, że wszystko co dobre jest tak daleko. Jeśli ma być jakiś koncert ukochanego zespołu, czy choćby festiwal fantastyki to na pewno będzie na południu, albo w innym równie oddalonym ode mnie miejscu, a ja na pomorzu sobie smętnie powzdycham :dodgy:. Nic to. Dla mnie niestety zbyt daleko na chwilę obecną. :undecided:

 

Z pomorza do Torunia będziesz miała trochę bliżej, a wiem, że ma tam być Copernicon. :P

 

http://konwenty.polter.pl/Copernicon-2013-n36297

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie wiem, czy się wybiorę, ale możliwe, że tak. O ile ktoś znajomy pojedzie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam do Torunia (zarówno z domu jak i ze studiów) 60km, więc możesz na mnie liczyć ( o ile pasuję do kategorii "znajomy" i nie wstydzisz się ze mną pokazać :P ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko jakbyście już mieli iść razem to się nie zgubcie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja zawsze i wszędzie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgubienie się w morzu cosplayowców może być przyjemne ^^

 

gorzej jak się w drodze zgubicie :P bo na miejscu to faktycznie, może być całkiem fajne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czy ktoś z Warszawian ma zamiar odwiedzić Polcon ( 29.08-01.09 ) ? :D Ja prawdopodobnie odwiedzę wtedy stolicę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo że mieszkam w Poznaniu jeszcze nigdy na Pyrkonie nie byłem, chociaż powinno mnie to przecież interesować, bo lubię fantastykę ;)

 

Moje jedyne doświadczenie konwentowe to bydgoskie Manga Natsu w '99. Pojechałem tam razem z kuzynem, który "zaraził" mnie mangą i anime. Mnie po jakimś czasie przeszło, jemu- o ile wiem- nadal nie :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wszystkich zainteresowanych Polconem ,zapraszam tutaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to powiedzmy, że ja jestem zainteresowana. Głownie o spotkanie z komś z forum chodzi. A co tam ciekawego na tym Polconie będzie? Nigdy nie byłam na takim konwencie, więc nie wiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pewnie różne fajne prelekcje (jak np. na Pyrkonie mitologia fińska :D ), gry różne, pełno poprzebieranych ludzi (w tym ja-królik oraz ja-żółwioźrebak, czytaj Rainbow Dash i jego żółw w jednym xD ). Ogólnie cała rozpiska co jak gdzie i o której godzinie będzie podane na stronie jak tylko zacznie funkcjonować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to może być całkiem fajnie ;) To jest jakoś biletowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Polcon będzie trwał 4 dni, więc pewnie w okolicy 60 zł będzie karnet kosztował, wszystko będzie dokładnie podane, jak ruszy strona. Aktualnie są z nią jakieś problemy. Nocleg pewnie będzie możliwy w jakiejś pobliskiej szkole, czy coś w tym rodzaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie się ten Polcon odbywa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Polcon jest w Warszawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się bałam, że w jakimś Poznaniu albo Krakowie... :-D Nie tak daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

W Poznaniu odbywa się Pyrkon. Mniej więcej w marcu każdego roku. Mam zamiar jeszcze wybrać się we wrześniu na Copernicon do Torunia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Poznaniu odbywa się Pyrkon.

 

Wiem przecież... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polcon będzie trwał 4 dni' date=' więc pewnie w okolicy 60 zł będzie karnet kosztował[/quote']

O, to całkiem ok cena. Jeśli to jest w samej, samiutkiej Wawie, to mogę być każdego dnia. W końcu jestem z Bemowa :happy: Ale na nocleg raczej nie liczcie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Polcon będzie trwał 4 dni' date=' więc pewnie w okolicy 60 zł będzie karnet kosztował[/quote']

O, to całkiem ok cena. Jeśli to jest w samej, samiutkiej Wawie, to mogę być każdego dnia. W końcu jestem z Bemowa :happy: Ale na nocleg raczej nie liczcie :P

 

Organizuje to Politechnika i chyba gdzieś u nich to będzie :P

Co do noclegu, wprosimy się do Ciebie do domu :happy: Aczkolwiek po Pyrkonie uważam, że nawet jeśli masz niedaleko do tego, to i tak najlepiej jest nocować tam :D Atrakcje są przez całą noc :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Organizuje to Politechnika

Polcon... hmm.. już gdzieś mi się rzuciło w oczy wśród multum maili z newslettera.. czy to był Polcon? Coś z fantasy... Może to było to?

 

Niemniej się zobaczy, jak będzie dokładniejsze info i ta stronka zacznie działać ;)

 

Co do noclegu' date=' wprosimy się do Ciebie do domu [/quote']

Jassssne :P Jak się na 32 m2 pomieścicie, to może na 1 noc... Śpiwory i prowiant we własnym zakresie XD I duży jest korytarz, to... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.